Ana Sayfa Oyuncular Mösyö Taha Kimdir ? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Tüm Ayrıntılar

Mösyö Taha Kimdir ? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Tüm Ayrıntılar

mösyö taha kimdir
mösyö taha kimdir

Mösyö Taha Kimdir?

Youtube fenomenlerinden biri olan Mösyö Taha, aynı zamanda Twitter ve Instagram üzerinden de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip bulunmaktadır. Mösyö Taha’nın sosyal medya üzerinde olan yolculuğu 10 yıl önce başlamış olup, Harry Potter hayranı olan Taha bu konuda çektiği videolarla kısa sürede tanınmıştır.

Babasının 2001 yılında kendisine hediye ettiği Harry Potter Felsefe Taşı kitabı ile hayatı değişen Mösyö Taha, bu sayede bu büyülü dünyayla tanışmıştır. Kitabın çok etkisinde kalan Mösyö Taha, bu konuda ve kitap hakkında yorumlar içeren videoları sosyal medya üzerinde paylaşarak bu şekilde fenomen olma yolunda ilk adımları atmıştır.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiş ve sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra Harry Potter koleksiyoneri olarak da büyük bir beğeni toplamıştır. Mösyö Taha’nın Harry Potter hayranlığı ile beraber başlayan koleksiyonerliği de geçen yıllar boyunca Harry Potter severlerin büyük bir takdirini toplamıştır.

Mösyö Taha Biyografi

Sosyal medyada Mösyö Taha olarak tanınan ünlü fenomenin ismi Taha Şahin olup, annesinin adı Gülay, babasının adı Mustafa, kardeşinin ismi ise Enes’tir. 02 Ocak 1994 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Taha, şu anda 27 yaşındadır. Mösyö Taha ilkokul ve ortaokuldan sonra Atatürk Anadolu Lisesi’nden başarılı mezun olmuştur.

Kendisi üniversitede bölüm olarak Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü tercih etmek istese de ailesinin isteği ile Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimine başlamış ve mezun olmuştur. Mösyö Taha Hukuk eğitimi almış olsa da, hala en büyük arzusu yönetmen olmaktadır. Bu konuda çalışmalarını sürdüren Mösyö Taha, çektiği videolarla bu başarısını kanıtlamaktadır.

Mösyö Taha’nın Sosyal Medya Geçmişi

mösyö taha kimdir
mösyö taha kimdir

Instagram, Twitter ve Youtube fenomeni olan Mösyö Taha, sosyal medyada ilk video paylaşımlarına 2016 yılında başlamış olup, bu işe başlama nedenini izleyicilerine birşeyler katarak, hayatlarına dokunmak isteği olarak belirtmiştir.

Mösyö Taha’nın, şu anda Youtube üzerinde 429,000, Instagram üzerinde 305,000 ve Twitter üzerinde ise 75,000 takipçi sayısı bulunmaktadır. Mösyö Taha sosyal mecralarda yayınladığı videolarda Harry Potter filmi serisine ait olan görüşlerini, sahip olduğu Harry Potter koleksiyonuna ait olan bilgileri ve parçaları paylaşmaya halen devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz