Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Kanunsuz Topraklar Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kanunsuz Topraklar Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Dizi için yönetim kadrosunda bazı eksiklikler bulunmaktadır ancak çeşitli isimler de sunulmuştur. Yakın zamanda diğer görevli arkadaşları da sizlere sunacağız. Bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kanunsuz Topraklar ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Kanunsuz Topraklar hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Fox TV oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Kanunsuz Topraklar Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Faruk Teber oldu. Kendisi daha önce Maria ile Mustafa, Kardeş Çocukları, Bir Zamanlar Çukurova ve İstanbul Sokakları gibi dizilerde yönetmen olarak bulunmuştu.

Daha önce toplamda 16’dan fazla projede yönetmen olarak görev yaptı. Tecrübeli bir yönetmen olan Faruk Teber daha birçok projede farklı görevlerde bulunmuştu.

Kanunsuz Topraklar Yapımcısı

Yapımcı şirket Gold Film oldu. Oldukça ünlü ve popüler bir şirkettir. Türk televizyonlarına birçok içerik hazırladılar ve bunlardan bazıları çok sevildi.

Faruk Turgut öncülüğünde Kanunsuz Topraklar dizisi çekimleri yapılmakta. Kendisi daha önce 51’den fazla projede yapımcı olarak görev almıştır.

Daha önce Erkenci Kuş, Bay Yanlış, No: 309, Siyah İnci, Kardeş Çocukları ve Hanımın Çiftliği gibi diziler için yapım şirketi olarak görev yaptılar.

Kanunsuz Topraklar Senaristi

Tecrübeli senarist Zülküf Yücel, dizinin senaryo yazarı olarak göreve getirildi. Kendisi daha önce Kızlarım İçin, İstanbul Sokakları, Kaçak, İffet ve Dila Hanım gibi dizilerde yazar olarak yer almıştı.

Toplamda 15’ten fazla projede senaryo yazarı ekibinde yer alan Zülküf Yücel, ciddi anlamda tecrübeli ve sevilen bir yazar olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm ekibe başarılar dileriz. Umarız efsane bölümler ile izleyici karşısına çıkarlar!

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kanunsuz Topraklar Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz