Ana Sayfa Dizi Özetleri Son Yaz Dizisi Tanıtımı, Son Yaz Dizisi İncelemesi

Son Yaz Dizisi Tanıtımı, Son Yaz Dizisi İncelemesi

Son Yaz Dizisi Konusu, Son Yaz Dizisi İncelemesi, Son Yaz Dizisi Son Bölüm Özet, Son Yaz Dizisi Oyuncuları.

 

Dizimizin başrollerini Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz paylaşmaktadır. Ali Atay idealist savcı Selim’i, Funda Eryiğit Selim savcının çocuklarına bağlı avukat karısını, Hafsanur Sancaktutan ise Selim savcının deli dolu, biraz asi, üniversite sınavına yeni girmiş olan 18 yaşındaki kızı Yağmur’u canlandırmaktadır.

 

Ata Nedim Arman ise Yağmur’un sevgi dolu, evin küçüğü Altay’ı canlandırmaktadır. Hikayemizin asıl kahramanı, Selim savcıya emanet edilen dizinin asi delikanlısı 20 yaşındaki Akgün Gökalp Taşkın’ı ise daha önce de benzer rollerde gördüğümüz yetenekli ve yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz canlandırmaktadır.  Akgün’ün babası Selçuk Taşkın’ı ise Arif Pişkin canlandırmaktadır.

 

Şebnem dönmez Yağmur’un eski sevgilisi Kaan’ın annesi ve Canan’ın arkadaşı Serap’ı canlandırmaktadır. Kaan rolünü genç oyuncu Erdem Şanlı canlandırırken, Akgün’ün eski düşmanı Halil Sadi’nin oğlu Soner’i Halil Babür canlandırmaktadır. Soner’in son bölümlere doğru dostu olan Akgün’ün de arkadaşı olan renkli ve eğlenceli kişilik Eray’ı ise Yunus Narin canlandırmaktadır.

 

Emre Karayel ise Fatih Doğanay adlı avukatı canlandırmaktadır. Selimle araları kötüdür. Canan’ın kız kardeşini Emel Yaman’ı Sezer Koç, Emelin kocası Metin Yamanı Sinan Tuzcu, Emel ve Metinin güzel kızları Naz’ı Yasemin Yazıcı canlandırmaktadır.

 

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Konusu  ve  Özeti

 

 

Selim savcıya hapisteki babası tarafından emanet edilir Akgün. Başlarda sürekli didişen ikili zamanla güzel bir baba oğul ilişkisi geliştirir. Selim savcının kızı Yağmur Kara ile de arasında güçlü bir bağ gelişen Akgün bu aileye vefa borcu hissetmektedir. Akgün’ün gelişiyle aşkı tanıyan Yağmur kendini ve hayatı Akgün ile tanımaya başlar.

 

Kendi küçük kapalı dünyasından çıkar. Doğruların tek yönlü olmadığını anlar. Başlarda serseri gibi gördüğü gitmesi için uğraştığı bu çocuğu sevmeye başlar.

Funda Eryiğit’in canlandırdığı Canan ise boşanmasına rağmen selimi hala sevmektedir. Gurur yapar ve boşanır. Ama aralarındaki sevgi, saygı ve arkadaşlık birlikte geçirdikleri her gün daha da güçlenir.

Son bölümlerde Selim’e atılan bir iftira sonrasında görevden uzaklaştırılan Selim Savcı berbat haldedir. Teselliyi ise yine Canan’da bulmak ister.

 

Son Yaz Dizisi Son bölüm özeti:

 

Akgün’ün babasının eski adamı, Akgün’e Selim Savcı ve annesinin birlikte göründüğü bir fotoğraf gösterip savcının kendisini kandırdığını annesinin başına gelenlerin Selim Savcıın suçu olduğunu söylemişti. Bunun üzerine muhbirlik yapan ve savcıyı bitirmeye kararlı olan Akgün, savcının arkasından birçok iş çevirmişti.

 

Sonradan yaptıklarının büyük bir hata olduğunu savcının suçsuz olduğunu anladığında ise iş işten çoktan geçmişti. Savcı görevden uzaklaştırıldı, ve Akgün’e olan güveni yıkıldı. Yaptıklarından büyük bir vicdan azabı duyan ve suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen Akgün çareyi Selim savcıyı üstüne atılan iftiradan kurtarmakta buldu. Yalan ifade veren iki adamı arkadaşı Eray’ın ve eski düşmanı Soner’in yardımıyla yakalayıp ifadelerini vermeye zorladı.

 

Bunlar olurken Yağmur’ da tesadüfen aynı mekana gelince kendini olayların arasında buldu. İlk defa kanunen yanlış olan bir işin içine giren Yağmur bu olaydan fazlasıyla etkilendi. Ama babasının iyiliği için Akgün’ü durdurmadı. Olaylar düzeldiğinde savcı görevine geri döndüğünde Akgün gitmeye karar verdi. Yağmurla vedalaştıkları sırada Akgün’e hala sinirli olan Selim savcı yanlarına geldi.

 

Kızımdan uzaktır diye bağırmaya başladı tüm bunlar olurken savcının düşmanlarından biri savcıyı arabayla ezmek için arabayı savcının üstüne sürdüğü sırada Akgün savcıyı iterek hayatını kurtardı ve araba çarptı. Bakalım diğer bölümde neler olacak.

 

Akgün hemen iyileşecek mi? Selim savcı Akgün’ü affedecek mi? Selim savcının düşmanları ortaya çıkacak mı? Soner ve Akgün arasında bir dostluk başlayacak mı? İzleyip neler olacağını hep birlikte görelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz