Ana Sayfa Sunucular Nevra Öner Kimdir Nereli Kaç yaşında Mesleği ? Biyografisi Hayatı

Nevra Öner Kimdir Nereli Kaç yaşında Mesleği ? Biyografisi Hayatı

Nevra Öner
Nevra Öner

23.10.1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sunucu Nevra Öner biyografisi ? Hangi kanalda çalışıyor ? Mesleği ne ? gibi soruların cevabını bulabileceksiniz.

İsim: Nevra Öner
Doğum Yeri: İstanbul
Aslen Nereli: Makedonya
Doğum Tarihi: 23.10.1986
Yaşı: 35
Burcu: Terazi
Meslek: Sunucu
Eğitim Durumu: Yüksek Lisans
Medeni Hali: Evli ( Bilinmiyor)

 

Nevra Öner Biyografisi

1986 yılında İstanbul’da doğan Nevra Öner 3 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğudur. Lise eğitimini Anadolu İletişim Lisesinde tamamlamıştır. Okul yıllarında çıkardığı dergide reklam ücreti alarak meslek hayatına başlamıştır. Kariyerinin ilk adımları da sayılabilecek olan bu adım başarılı sunucunun meslek hayatında daha genç yaşlarda başarılı olacağına işaretti.

nevra Öner Kimdir
Nevra Öner Kimdir

Para kazanmayı lise yıllarında öğrenen Nevra Öner İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon yapımcılığı bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Bu eğitimin kendisi için yeterli olmadığını gören Nevra Öner İstanbul Ticaret Üniversitesi nde Medya İletişim Sistemleri okuyarak lisans eğitimini başarı ile tamamladı. Lisans eğitiminden sonra da bununla yetinmeyen Nevra Öner Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde spikerlik -sunuculuk sertifika programını tamamlamıştır.

Nevra Öner Çalışma Hayatı

Lise yıllarında dergi çıkaran başarılı sunucu Nevra Öner kariyerinin ilk adımını attı ve reklam ücreti ile para kazanmaya başladı. Lise eğitiminin son senesinde Atatürk Havaalanı Tepe Akfen Venture’de halkla ilişkiler bölümünde 1 sene çalıştı. Lise eğitimi bittikten sonra da çalışmaya devam eden Nevra Öner liseden sonra iki sene özel bir dershanenin basın ve halkla ilişkiler departmanında çalıştı.

Üniversite eğitiminin son senesinde BJK TV ‘de kendine yer bulan başarılı sunucu 1 seneden daha fazla spor spikeri olarak Ana haber sunuculuğu maç sonu röportajları maç öncesi yorumlar gibi programlarını sundu ve başarılı bir şekilde görevine devam etti.

Mesleğinde gösterdiği başarılar kısa sürede dikkat çeken Nevra Öner BJK TV’den TV EM kanalına bir nevi transfer olmuştur. TV EM kanalında Spor Ana Haber bültenini sunan Nevra Öner aynı zamanda Spor Saati isimli programı başarılı bir şekilde yönetmiştir. Kendisine gelen teklifleri değerlendiren Nevra Öner önce Kanalturk kanalına geçmiş daha sonra ise TGRT Haber’de sunuculuk yaptı. Nevra öner şuan da İstanbul Üniversitesi diksiyon ve hitabet sanatı ile ilgili eğitimler vermektedir. Kariyerine televizyon ekranlarında da devam eden Nevra Öner Haber Global ekranında hafta içi her gün saat 06.00-09:00 saatleri arasında yayınlanan   Türkiye’de sabah programını sunmaya devam ediyor.

Nevra Öner Evli Mi ?

Güzel sunucu Evli’dir ve eşi diş hekimidir.

Nevra Öner 2015 yılında verdiği bir röportajda evli olduğunu ve eşinin diş hekimi olduğunu belirtmiştir.

Fakat son zamanlarda Nevra Öner boşandı mı soruları çokça aratılmaya başlanmıştır bizde sizler için bu sorunun cevabını araştırdık ve Nevra Öner’in instagramda Nevra Öner Varol olan isminin Varol ekini kaldırdığını görmekteyiz. Bütün bu gelişmelere baktığımızda Nevra Öner’in boşanmış olabileceğini düşünüyoruz.

Nevra Öner Özel Hayatı ?

Nevra öner bir yandan da akademik olarak çalışmaya devam etmekte ve Türkiye’de kız çocuğu olmak isimli bir araştırma yürütmektedir. STK gönüllüsü olan Nevra Öner aynı zamanda kanser tedavisi gören çocukların masraflarını karşılamak amacıyla kurulan ve bu amaç doğrultusunda destek toplayan Neşeli Oda isimli bir oluşumun içinde yer almaktadır.

Nevra Öner sosyal medya hesapları ?

Nevra öner sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. İnstagram hesabını bulunan Nevra Öner instagramda @onernevra kullanıcı adıyla bulunmaktadır ve 14100 takipçisi bulunmaktadır.

Aynı zamanda Twitter hesabıda bulunan Nevra Öner twitter hesabını instagram hesabı kadar aktif olarak kullanmamaktadır. Twitter’da ise @NevraONER kullanıcı adıyla bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz