Ana Sayfa Dizi Özetleri Masumlar Apartmanı Son Bölüm Okuyucu Yorumları

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Okuyucu Yorumları

Bağriş, çağrıs, hakaret, kiskanclik, despotluk, sinsilik bunların hepsi Safiye de. Sonunda
inci ile Han’in yattığı yatağa dahi müdahale etti, PES ! Ama iş Naci ye gelince Safiye süt dokmus kedi oluyor. Safiye’nin annesinden hiç farkı yok. Annesi Safiye ye eziyet etmiş, Safiye de babası dahil bütün aileye hayatı zindan ediyor !!! Neriman, Gülben ve Han’ın psikolojik rahatsizliklarinin da tek nedeni Safiye !

Masumlar Apartmanı İncelemesi ve  Okuyucu Yorumları

 

 

Dünyanın en Saf ve en Masum duyguları ile izlenen Masumlar Apartmanı dizisinin, birbirinden değerli, birbirinden kıymetli gurup üyesi Arkadaşları…
Diziyi ilk bölümünden itibaren aralıksız, soluksuz ve büyük bir heyecanla takip etmeteyim. Ve inanıyorum ki bu grubun yaklaşık %90’ı da, benim duygu ve düşüncelerimle eşdeğerdir.

Büyük bir övgüye layık bu oyuncuların arasında malumunuz ki Naci, ölüm ile burun buruna.. En azından görünen kadarıyla son anlarını yaşıyor.
Çok üzücü olan bu manzara karşısında ben diyorum ki, Naci bu diziye çok büyük bir renk kattı ve boşluğu asla ve asla doldurulamaz. Kısaca söylemek gerekirse Naci’nin dizi icabı ölmesini ve böylece dizinin kadrosundan ayrılmasını ben katiyen istemiyorum.
Söylemiş olduğum gibi o rengi kimse dolduramaz. Hem Han ile İnci’nin aşkından daha anlamlı ve daha güzel Naci ile Safiye’nin aşkı.
Çünkü aşkı en doğal hali ile yaşıyorlar. Şiirler okuyorlar, iltifat ediyorlar, birbirinden anlamlı, değerli ve özel sözleri en ince hali ile birbirlerine sunuyorlar..
Gerçekten aşkın en doğal halini yansıtıyorlar.

Farkındaysanız Han, İnci’ye yalan söylüyor. Son bölümde İnci de Han’a yalan söyledi.
Ama Safiye ile Naci böyle değil. Bu muhteşem ikilide Yalan yok, Gurur yok, Kötü söz yok, malumuz üzere İsraf yok.. Bu güzelliği görmekten ziyade en saf, en naif hali ile hissediyoruz.

Ve ben eminim ki bu görüntüler, bir çok sevgiliye ilham olmuştur ve yanlış yoldan giden birçok insanı doğru yola gitmesine vesile olmuştur.
Ya da platonik bir aşk yaşayan birine, özgüven ve cesaret kazandırmıştır..
İşte bunun için başta Naci ve Safiye; ardı sıra bu güzel ikilinin çocukluk halleri olmak üzere, bütün bir ekibi ayrı ayrı tebrik ediyorum..
Ben diyorum ki birlik olalım ve Naci’nin dizi icabı ölmemesine vesile olalım..
Saygı ve Sevgilerimle..

 

Naci ölmesin ölmesin de gerçek yaşanmış hikâyeden bağımsız bir senaryo yazarlar mı bilemedim ? ???
Yani seyirci çok istiyor diye senaryoyu değiştirip “Naci’yi öldürmeyelim “derler mi onu hiç bilemem ????
Yine de herşeye rağmen NACİ ÖLMESİN! !!!!!

 

Nasıl olur
Bu bizim isteğimiz ile acak bir şey değilki
Dizi gerçek bir hayattan alinmiş. Biz bunu böyle biliyoruz ve böyle izliyoruz.
Kendimizden bir şeyler katamayız. O zaman inandırıcı olmaz

Bence Naci hoca bu diziye can verdi şiiri sevmezken bana şiiri kitap okumaya teşvik etti Toplumsal olarakta eğitici bir karekter eğer senarist Naci hocayı öldürürse bu diziyi bir daha izlemem Nokta.

 

Naci nin sustugu surelerden, 3 bölüm çıkar. Dakikalarca aval aval bakıp sonunda iki kelime etmesi inanılmaz itici ve sıkıcı.
Naci ve Safiy e diziden atsınlar. Yeter ya biri bütün kardeşlerinin psikolojisini bozmuş, diğerinin ise oleceğini ogrenince Safiye’yi goresi gelmiş. . Safiye Şeytan, Naci egoist.

 

Ağzınıza yüreğinize sağlık daha güzel anlatilamazdi duygularıma tercuman olmuşsunuz sonsuz teşekkürler bence masumlar apt. İzleyicileri arasında oylama yapılsın yapıldığında sonucuda eminim ben dahil en az %,90 ,i asan bir puanla ölmesin diyen çoğunlukta olacaktır adım kadar eminim

Safiyenin küçük kardeşinin sınavı terketmesi,
Sonra müdürmü, müdür yardımcısımı ne..
Onun arabasını çizmesi..
Çocuklarımız ve gençler için çok kötü bir örnek oldu, trt böyle bir sahneye nasıl izin verdi bilemiyorum..
Gerçekten hiç bir kimsenin bir başkasının arabasına zarar vermeye hakkı yoktur diye düşünüyorum..

Esra Aparrtmandan koku geliyor demiştide zabıtalar gelmiştiya kokuyu bulmak için hepbirlikte yukarı çıkmışlardı daireye bakmaya herkes merak etti Han bunu nasıl yapar diye çoğu yorumlarda Han daireyi temizletti yazıyordu hangi ara yapacaktı bunu bence dairelerin kapı numarasını değiştirdi dikkat ederseniz son sahnede kapı numarasının 1 i düşmüştü 0 ı kalmıştı onuda aceleyle yaptığı için kapıyı açınca düştü benim yorumum bu okadar kısa sürede daireyi temizletemez saçmalık olurdu kapı numaralarını değiştirdi …

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz