Ana Sayfa Sefirin Kızı Sefirin Kızı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sefirin Kızı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sefirin Kızı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Sefirin Kızı ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Sefirin Kızı hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Star TV oldu.

Sefirin Kızı Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim tecrübeli yönetmen Emre Kabakuşak oldu. Kendisi daha önce 9’dan fazla projede yönetmen olarak çalışmıştır. Yer aldığı bazı projelere bakalım.

Sen Anlat Karadeniz, Neredesin Birader, Baba Candır, Oyunbozan ve Güllerin Savaşı dizileri bu projelere örnek olarak verilebilir.

Sefirin Kızı Yapımcısı

Yapımcı firmalar NG Media ve O3 Turkey Medya olarak karşımıza çıkıyor. İki değerli firma birlikte çalışmanın örneğini sergilemekte. Bu firmalardan özellikle O3 Turkey Medya daha önce birçok dizide yapımcı firma olarak bulunmuştu.

Arıza ve İstanbullu Gelin dizilerinde O3 Turkey Medya imzası yer almakta. Elbette nice projeleri bulunan şirket tecrübeli yapımcılar ile çalışmakta.

Yapımcıları yakından tanıyalım. Karşımıza çıkan isimler: Saner Ayar, Gökhan Erkal, Nazlı Heptürk, Uğur Türkmen, Resul Özkaya ve Ceyhun Olaş kişilerini görüyoruz.

Saner Ayar daha önce Kod Adı: Kulüp, Ferhat ile Şirin dizilerinde yapımcı olarak yer almıştı.

Nazlı Heptürk de Deccal 2 ve Seni Seven Ölsün filmlerinde yapımcı olarak bulunmuştu.

Gökhan Erkal, Uğur Türkmen, Resul Özkaya ve Ceyhun Olaş ise ilk defa Sefirin Kızı dizisinde yapımcı koltuğunda bulunmakta.

Sefirin Kızı Senaristi

Senaryo tarafında şu an için 3 isim kalem tutmakta. Nehir Erdem, Ayşe Ferda Eryılmaz ve Zeynep Bonçe yazarları Sefirin Kızı senaristleridir.

Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz daha önce Sen Anlat Karadeniz, Ver Elini Aşk ve İnadına Aşk gibi dizilerde senaryo yazarlığı yapmıştı.

Zeynep Bonçe ise ilk defa Sefirin Kızı dizisinde senaryo yazarlığı yapmaktadır. Kendisine başarılar dileriz.

Gördüğünüz üzere, birlikte çalışmanın örneğini gösteren yönetim ekibi ortaya güzel işler çıkarabilmekte. Emekleri için her birine teşekkür ediyoruz.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Sefirin Kızı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Sefirin Kızı Tam Oyuncu Listesi

2 YORUMLAR

 1. Öyle saçma bi senaryo olur mu ya ayıptır siz bizi aptal mı zannediyorsunuz bi cesedin yerini bilmeyen kalmamış bide hem hisse hemde konak gidiyor sonrada menekşe çıkıyor bırakın bu işleri ya çok saçma bişey yapmışsınız yazıklar olsun size

 2. Arkadaşlar,
  Türk halkı bu kadar aptal mı?Türk halkı bu kadar koyun sürüsü pozisyonunda mı?Yaşamımda enayi yerine konan bir dizi çıkarıyorsunuz meydana.Bu diziyi uzatmak için bunları yapıyorsanız batağa giriyorsunuz.Senaryo yazmak o kladar kolay değil.Senarist demek tüm artı ve eksileri düşünerek yazar.
  1.Bir ceset uğruna bu dizi böyle enayileşmez.Orda kavga sahnesi gerçekte orda efe de ölebilirdi.efe neden öldürmek için böyle bir kavgaya tutuşsun????Sıklet merkezi cesete verildi olan bu rezalet oldu?
  2.Bu kahramanı ne kadar büyüttünüz.O kadar olaya karışan adamı neden büyütüyorsunuz.topluma yanlış eğitim veriyorsunuz.bir şirket devri bir kapı önünde atılan bir imza ile bir köşk nasıl devr ediliyor.bir sefir bu kadar senaryoda rol almaz.sefirlere hakaret.
  3.mENEKŞEYİ TEKRAR KARŞIMIZA ÇIKARMAKLA ONUN PARASIZ OLARAK KAÇMASI TEPELERE ÇIKMASI,Sahranın yanına gitmesi,girmesi,duyması.kimse farketmemesi olmaz.büyük hata.bülbül bilmem pavyon araştırması bir şey çıkmayınca neden uzattınız.Eğer bu işi senaristler yapamıyorsa gönüllü olarak hazırım.Zaten ”zeytin zamanı trampetler çalarken”taslak kitabım mevcut.merkalıyım.ismini okuduğum senaristler koordine yapmıyorlar mı?
  NETİCE:tüm insanlar benim gibi üzgün ve şokta.bunu başarı olarak algılamayın.tşk ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz