Ana Sayfa Dizi Müzikleri Emanet Dizi Müziği, Jenerik Fon Şarkısı Dinle

Emanet Dizi Müziği, Jenerik Fon Şarkısı Dinle

Emanet Dizi Müziği

Kanal 7‘nin yeni dizisi Emanet dizi müziği drama tarzında harika bir melodiye sahip. Jenerik Fon şarkısı olarak kullanılacak.

Hayranların merakla beklediği yapım nihayet gün yüzüne çıkmak üzere. Bildiğiniz üzere Kanal 7 genel olarak drama tarzında aşk dizileri çıkarır, tahmin edeceğiniz üzere bu da aynı tarza sahip olacak.

 

Elbette bu tarz yapımları çok görsek da drama seven seyirci bir hayli fazla, izlenme oranına baktığımız zaman komedi türünden çok daha fazla kapasiteye sahip.

 

Emanet Dizi Müziği, Fon Müziği ve İlginç Görüntüler

Asıl konumuza dönecek olursak, bu Jenerik şarkı oldukça etkili olmuş diyebilirim, aslında çok beğendim, yine de daha özgün bir çalışma beklediğimizin altını çizmek isterim.

 

Aşağıdaki tanıtımda Jenerik Fon şarkısı tam bir şekilde kullanılmış, bu video aracılığı ile dinleyebilirsiniz. Daha uzun ve güzeli yayınlandığı zaman ekleyeceğiz.

Emanet Müzikleri dinle, Emanet Fon müzikleri, Emanet Bütün Müzikleri

 

Biraz da yapım hakkında konuşacak olursak, Yemin dizisine çok benzediği için şuanda olumsuz yorumlar ile karşı karşıya. Hatta şarkılarının da çok benzediği gözünüze çarpmıştır, yine de drama sevenlerin şans vererek izlemesini tavsiye ederim.

 

Şuan için yayınlanan 4 tanıtımın altına yapılan yorumlar çokta kötü değil, umarım bazı yorumlar yapımcının ve oyuncuların moralini bozmuyordur.

 

Başarılarının devamını diliyoruz. Böylelikle Emanet dizi müziği konumuzun sonuna gelmiş bulunduk, sizlere iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz