Ana Sayfa Dizi Müzikleri Öğretmen Dizi Müziği, İlk Öğretmen Şarkısı, Jenerik Dinle

Öğretmen Dizi Müziği, İlk Öğretmen Şarkısı, Jenerik Dinle

Öğretmen Dizi Müziği

Ekranların yeni sevilen yapımı Öğretmen dizi müziği ile karşınızdayız. Öpülesi elleri var şirin tatlı dilleri var şarkısı beğenildi.

Farklı bir yapı ile karşımıza çıkan dizi pek çok kişi tarafından beğenildi, özellikle aşk dizileri ve drama yapımları bizi oldukça sıkmış olacak ki bu yapıma doğru pek çok seyirci kaydı, gerçi bura da da epey bir drama var, en azından zengin şımarık oğlan yok.

Tabi, can sıkan bazı olaylar var, örneğin öğrenci kavgasını hiç sevmem ama buradaki temel konu ne yazık ki bu, elbette konusu farklı ama bunu çokça göreceğimize eminim.

Öğretmen Dizi Müziği

Hal böyle olunca elbette direkt mesleğe odaklı Jenerik Fon şarkısı sunulacaktı, çocuklarla beraber söylemesi bence daha güzel olmuş.

Videonun başlığından da gördüğünüz üzere Sertaç Özgümüş ve Nil Rona söylemiş, gerçekten de beğendiğim şarkılar arasına girdiğini söyleyebilirim.

İlk Öğretmenim Şarkı Sözleri

Öğretmen kutsaldır ana gibi
Öğretmen kutsaldır baba gibi
Öpülesi elleri var
Şirin tatlı dilleri var
Öğretmen öğretir A, B, C
Öğretmen öğretir K, L, M
İlk öğretmenin kim senin
Kim öğretti alfabeyi
Bir harf için kırk yıl
Köle olunuyorsa
Yirmi dokuz kere kırk yıl
Kölesiyiz öğretmenin

Bu arada dizinin ilk bölümü Youtube üzerinden 9 milyon kişi tarafından izlenmiş ve beğenme oranı oldukça iyiydi, bu diziye karşı oldukça umut beslediğimi söylebilirim.

Diriliş Ertuğrul‘un sevenleri vardır sevmeyenleri de vardır, fakat eski çağ savaş-aksiyon tarzında diziler için öncü oldu diyebiliriz, çağ atlattı demek biraz abartı olabilir fakat yine de sektörün gelişmesinde rol oynamıştır.

Bu dizimizden de bazı şeyler bekliyoruz, o yüzden bu örneği verdim. Bakalım ilerleyen bölümlerde beklentileri karşılamaya devam edebilecek mi, çünkü bana biraz konu içeriği kısıtlı ve tekrar edebilir geldi.

Böylelikle Öğretmen dizi müziği konumuz son buldu, görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz