Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncuları

Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncuları son zamanların sıklıkla araştırılan konuları arasındadır. Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncu kadrosu belli oldu. Dizi 23 Mart 2023 Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayına girdi. Her perşembe yayınlanan dizide Ali Tahir’in 130 yıllık destansı hikayesi ekranlara taşınıyor. Sakarya Meydan Muharebesinde bir asker olan Ali Tahir, vurulduktan sonra olağanüstü bir şekilde canlanır. Bu aşamadan sonra Ali Tahir bir daha asla ölmez. Hayatı boyunca farklı kimliklerle yaşayan Ali Tahir kimi zaman Eşref kimi zaman Kemal olmuştur. Günümüzde Kemal olarak yaşamına devam eden Ali Tahir, Harika ile karşılaştıktan sonra Harika ve 8 kadından oluşan ailesiyle tanışır. Peki Yüz Yıllık Mucize dizisinde kimler oynuyor? Star TV’nin yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize dizisinde kim kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncuları

Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncuları

Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncuları aylardır en çok merak edilen konulardan biriydi. İlk olarak Lavanta Konağı olarak duyurulan projenin oyuncuları kısa süre önce netleşti. Sonunda yayın hayatına başlayan dizide Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor ve Hümeyra gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Ali Tahir’in 130 yıllık yaşamı, avukat olan ancak roman yazmak isteyen Harika ile bambaşka bir hal alır. Bu aşamadan sonra Kemal (Ali Tahir), Harika, Süreyya ve diğerleri için hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Dizide Kemal ve Harika dışında diğer oyuncular da oldukça merak ediliyor.

Yüz Yıllık Mucize Güncel Oyuncu Kadrosu

Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncu kadrosu adeta ünlüler geçidi olmuş durumda. 23 Mart 2023 Perşembe akşamı yayına giren dizide eski ve yeni nesil oyuncular arasında oldukça popüler isimler yer alıyor. Peki Yüz Yıllık Mucize’de kim kimdir? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları ve karakterleri özellikle dizi yayına başladıktan sonra epey merak konusu oldu. Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in başrolleri paylaştığı dizide ünlü oyunculara Zerrin Tekindor, Fatma Hümeyra Akbay, Necip Memilli, Laçin Ceylan gibi deneyimli oyuncular eşlik ediyor. Kadro bu kadar zengin olunca birçok kişi Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylı bir araştırma yapıyor. O halde Yüz Yıllık Mucize dizisinin zengin kadrosunu tanıtmaya başlayalım.

Yüz Yıllık Mucize Ali Tahir Kimdir? Birkan Sokullu Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Ali Tahir kimdir? 130 yıldır hayatta olan Ali Tahir, 130 yıla birçok hayat sığdırır. Kimi zaman cephede savaşıp ölen bir kahraman olan Ali Tahir, kimi zaman derinlikli bir aşk yaşayan Eşref, kimi zaman da modern bir adam olan Kemal. 1983 yılında Selanik’te doğduğu hayatı, İstanbul’da devam eden Ali Tahir’i ünlü oyuncu Birkan Sokullu oynuyor.

Birkan Sokullu eskiden mankenlik yapmış ve bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş bir isimdir. Özellikle 2010’lu yıllarda çektiği dizilerle ününe ün katan Birkan Sokullu; Küçük Sırlar, Hayat Şarkısı, Masumlar Apartmanı gibi dizilerde yer almıştır. Başarılı oyuncu Birkan Sokullu aynı zamanda Netflix yapımı Rise of Empires: Ottoman mini dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Birkan Sokullu’nun Yüz Yıllık Mucize karakterleri içerisinde 3 ayrı rolü mevcuttur. 3 ayrı döneme tekabül eden bu karakterler sırasıyla şu şekildedir: Ali Tahir, Eşref ve Kemal.

Yüz Yıllık Mucize Kemal Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Kemal kimdir sorusu diziyi izleyip kafa karışıklığı yaşayan seyircilerin sorduğu sorulardan biridir. Kemal, Ali Tahir’in günümüzdeki halidir. Olgun bir kişiliği olan Kemal, geleceği görebilen bir vizyona sahiptir.

Yüz Yıllık Mucize Harika Kimdir? Ebru Şahin Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Harika karakterini başarılı oyuncu Ebru Şahin canlandırıyor. Anne ve babasının ölümünden sonra kardeşi Zeren ile birlikte halaları ile yaşayan Harika; hukuk mezunudur. Hukuk fakültesini bitirmesine rağmen avukatlık yapmak yerine roman yazmak isteyen Harika’nın bu gayesiyle birlikte yolu Kemal’le kesişir. Harika’nın kişiliğinde neşeli ve cesur olması gibi özellikler öne çıkmaktadır.

Ebru Şahin Kimdir? Ebru Şahin, son zamanlarda yer aldığı projelerle adından söz ettirmeyi başaran bir oyuncudur. Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Ebru Şahin, daha önce Hercai, Destan, İstanbullu Gelin gibi dizilerde yer almıştır.

Yüz Yıllık Mucize Süreyya Kimdir? Zerrin Tekindor Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Süreyya dizide Harika karakterinin halasıdır. Harika’yı büyüten halası Süreyya, yeğenlerinin gelişim sürecinde oldukça aktiftir. Yeğenlerinin ayakları yere basan kadınlar olması için çabalayan Süreyya, zamanında incinmiş ancak bunu kalbinin derinliklerine gömmüştür. Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncuları arasında Harika rolünü usta oyuncu Zerrin Tekindor oynamaktadır.

Zerrin Tekindor, ünlü oyuncu ve ressamdır. Tiyatroda oldukça aktif olan Zerrin Tekindor bir süre Çetin Tekindor ile evli kalmıştır. Başarılı oyuncunun Hira Tekindor adında bir kızı vardır. Tiyatro seyircisinin aşina olduğu oyuncu, son yıllarda yer aldığı dizilerle adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bunlar arasında son rolü Star TV’deki Yüz Yıllık Mucize dizisi olmuştur.

Yüz Yıllık Mucize Müzeyyen Kimdir? Hümeyra Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Müzeyyen dizide kızları, torunları ve geliniyle beraber yaşayan ileri yaşlı bir kadındır. Yıllar Müzeyyen’e unutkanlık katsa bile Müzeyyen neşesinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Torunlarına karşı ne kadar iyise kızları Süreyya ve Sacide için o kadar problemli bir annedir. Yüz Yıllık Mucize’nin Müzeyyen’i rolünde ünlü oyuncu ve şarkıcı Hümeyra oynamaktadır.

Hümeyra, tam adı Fatma Hümeyra Akbay olan ve özellikle 80’li yıllardan sonra aktif olarak yer aldığı projelerle adını duyurmuştur. 1970’li yıllarda çıkarmaya başladığı 45’likler ve sonrasında çıkardığı albümlerle her devrin insanıdır. Hümeyra, özellikle genç neslin televizyon dizilerinde oynadığı rollerle tanıdığı bir isimdir. Yüz Yıllık Mucize Müzeyyen rolü ise efsane oyuncu Fatma Hümeyra Akbay’ın demansla mücadele eden bir kadını oynadığı roldür.

Yüz Yıllık Mucize Turgut Kimdir? Necip Memilli Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Turgut dizide Kemal’e yol arkadaşlığı yapan ve esprili davranışlarıyla öne çıkan biridir. Oldukça olgun ve modern olan Turgut rolünü Necip Memilli canlandırıyor.

Necip Memilli yer aldığı dizi ve film projeleriyle uzun yıllardır oyunculuk yapmaktadır. Kariyerinde birçok önemli işte rol alan Necip Memilli, son olarak Yüz Yıllık Mucize’deki Turgut rolüyle gündeme gelmiştir.

Yüz Yıllık Mucize Sacide Kimdir? Ayşegül Cengiz Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Sacide, Müzeyyen’in kızlarından biridir. Süreyya’nın kardeşi, Harika ve Zeren’in halası olan Sacide geleneksel tavırlarıyla dikkat çeker. Özellikle kardeşi Süreyya ile aralarında çatışmalı bir kardeşlik ilişkisi mevcuttur. Dizide Sacide rolünde ünlü oyuncu Ayşegül Cengiz oynuyor. 

Ayşegül Cengiz, oyunculuk ve aile hekimliği yapan biridir. Birçok tiyatro ve dizide rol alan Ayşegül Cengiz evlidir. Deneyimli oyuncu Ayşegül Cengiz’in son yıllarda birçok farklı projede rolü mevcuttur.

Yüz Yıllık Mucize Müjde Kimdir? Laçin Ceylan Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Müjde karakteri Harika’nın nişanlısı Cem’in annesidir. Kontrol hastası olan Müjde özellikle gelin adayı Harika ile gerilimli gelin kaynana ilişkisine sahiptir. Dizide Müjde rolüne usta oyuncu Laçin Ceylan hayat veriyor.

Laçin Ceylan 1965 yılında İzmir’de doğmuştur. Hacettepe Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Laçin Ceylan oyunculuğun dışında tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Deneyimli oyuncu Laçin Ceylan, Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncuları arasında olmasının öncesinde onlarca projesi mevcuttur. Bu dizilerden bazıları şu şekildedir: Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Delibal, Cingöz Recai, Camdaki Kız, Aşıklar Bayramı…

Yüz Yıllık Mucize Aysel Kimdir? Gözde Seda Altuner Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Aysel konağın gelinidir. Miray ve Seray adlı ikiz kızları olan Aysel rolünü ünlü oyuncu Gözde Seda Altuner oynuyor.

Gözde Seda Altuner, son zamanlarda ekranların fenomen işlerinde yer almış bir oyuncudur. Oyuncu özellikle Sadakatsiz Gönül Güçlü rolüyle hafızalarda yer edinmiştir.

Yüz Yıllık Mucize Zeren Kimdir? Merve Nur Bengi Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Zeren dizide ideallerinin peşinden koşan bir doktordur. Beyin Cerrahı olmak için çabalayan Zeren, ablası Harika ile birlikte babanesinin konağında yaşar. Dizide Zeren rolünü genç oyuncu Merve Nur Bengi oynuyor.

Yüz Yıllık Mucize Seray Kimdir? Zehra Kelleci Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Seray ikizi Miray’ın aksine içe dönük ve çalışkandır. Üniversite öğrencisi olan Seray, konaktaki diğer kadınların aksine özgüvensizdir ve bu özelliği onun hayatında birçok fırsatı kaçırmasına sebep olur. Dizide Seray rolünü genç oyuncu Zehra Kelleci canlandırıyor.

Yüz Yıllık Mucize Miray Kimdir? Ecem Çalhan Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Miray dizide konağın uçuk kaçık, aklı havada kızıdır. İkizi Seray’ın tam aksine tembeldir ve üniversiteyi kazanamamıştır. Üniversiteyi kazanmak aslında onun hayali değildir. Zira Miray daha çok sosyal medyayla ilgilenir ve ders çalışmaz. Dizide Miray rolünü genç kuşağın öne çıkan oyuncularından Ecem Çalhan oynuyor.

Yüz Yıllık Mucize Cem Kimdir? Yalçın Hafızoğlu Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Cem karakteri Harika’nın nişanlısıdır. Yüz Yıllık Mucize güncel oyuncu kadrosu içerisinde Cem rolünü Yalçın Hafızoğlu oynamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz