Ana Sayfa Oyuncular Yüz Yıllık Mucize Cem Kimdir? (Yalçın Hafızoğlu)

Yüz Yıllık Mucize Cem Kimdir? (Yalçın Hafızoğlu)

Yüz Yıllık Mucize Cem kimdir? Harika'nın nişanlısı rolünü canlandıran Yalçın Hafızoğlu kimdir? Yalçın Hafızoğlı dizileri
Adı Soyadı:Yalçın Hafızoğlu
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:18 Ağustos 1989
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:34
Boyu:1.80
Burcu:Başak
Kilosu:78
Rol Aldığı Yapımlar:Kiralık Aşk, Yalnız Kurt, Yüz Yıllık Mucize vb.
İnstagram:@yalcinhafizoglu

Yüz Yıllık Mucize Cem kimdir? Dizide Harika’nın nişanlısı Cem, zengin bir ailenin çocuğudur. Özellikle Harika’nın roman yazma hevesini sürekli ketleyen Cem karakteri dizinin dikkat çeken karakterlerinden biridir. Yüz Yıllık Mucize oyuncu kadrosu ve karakterleri içerisinde Cem rolünü Yalçın Hafızoğlu oynamaktadır. Dizinin ilk bölümünde Harika ile evlenme aşamasında olan Cem, Harika’nın Kemal’e aşık olması sonrası dizideki dengeleri değiştirecektir. Peki Yüz Yıllık Mucize’nin Cem’i Yalçın Hafızoğlu kim? Yüz Yıllık Mucize Harika’nın nişanlısını kim oynuyor? Yalçın Hafızoğlu kaç yaşında? Yalçın Hafızoğlu nereli? Yüz Yıllık Mucize’de Cem karakterini oynayan Yalçın Hafızoğlu daha önce hangi dizilerde oynadı?

Yalçın Hafızoğlu Kimdir?

Yalçın Hafızoğlu Yüz Yıllık Mucize Cem karakteriyle seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Seyircilerin sıklıkla araştırdığı konulardan biri olan Yüz Yıllık Mucize dizisinde Harika’nın nişanlısı rolünü canlandıran Yalçın Hafızoğlu, 18 Ağustos 1989 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İstanbul olan genç oyuncu şu anda 34 yaşındadır. Çocukluktan liseye kadar Göztepe’de yaşayan Yalçın Hafızoğlu, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesinde Çevre Mühendisliği üzerine tamamlamıştır. İlkokuldan beri oyunculuk tutkusu olan oyuncu, bu hobisini somut adımlarla kariyeri haline getirmiştir. Yalçın Hafızoğlu oyunculuk eğitimini oyuncu Süreyya Çil, yönetmen Zeynep Günay Tan’dan almıştır. Yakışıklı oyuncu Yalçın Hafızoğlu’nun sevgilisi var mı henüz bilinmiyor. Yüz Yıllık Mucize’nin Cem’i Yalçın Hafızoğlu mavi gözlüdür. Saç rengi koyu kumral olan oyuncu 180 boyunda ve 72 kilodur.

Yüz Yıllık Mucize Cem Kimdir?

Yüz Yıllık Mucize Cem Kimdir? Yalçın Hafızoğlu Oynadığı Diziler

Yüz Yıllık Mucize Cem kimdir sorusunun cevabının Yalçın Hafızoğlu olduğunu söylemiştik. Genç oyuncu mühendislik eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimlerini dışarıdan tamamlamış ve profesyonel anlamda oyunculuğa başlamıştır. Kariyerine başladığı ilk günden beri birçok yapımda yer alan Yalçın Hafızoğlu, Kiralık Aşk dizisinde Selim karakterini oynamıştır. Yakışıklı oyuncu halihazırda Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Yüz Yıllık Mucize’de Cem karakterine hayat vermektedir. Yalçın Hafızoğlu bu diziyle birlikte seyircinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bununla birlikte Yalçın Hafızoğlu hakkında daha önce yer aldığı yapımlar merak konusu olmuştur.

Yalçın Hafızoğlu Rol Aldığı Yapımlar

  • Yüz Yıllık Mucize
  • Yalnız Kurt – Barış Serbay
  • Gülümse Kaderine – Can Akal
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Hızır Ali Çakırbeyli
  • Kiralık Aşk – Selim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz