Ana Sayfa Netflix You 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?, You 5. Sezon Onay Aldı mı? You...

You 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?, You 5. Sezon Onay Aldı mı? You Dizisinin Konusu Nedir?

YOU 5. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

9 Eylül 2018 tarihinde ilk sezonuyla yayına giren You dizisi kısa sürede dünya çapında izleyici kitlesi elde etti. İlk sezonu Amerika merkezli Lifetime kanalında yayınlanan You dizisini Türkiye’deki seyirciler Netflix üzerinden izliyor. Bugüne kadar dizi toplamda 40 bölüm olmak üzere 4 sezon yayınlandı. Birçok You 5. sezon ne zaman çıkacak merak etmeye başladı. Dizide Joe Goldberg karakterinin saplantılı aşkları üzerinden psikolojik bir gerilim izliyoruz. You yayına girdiği ilk günden itibaren Türkiye dahil birçok ülkede geniş hayran kitlesi elde etti. Bununla birlikte You 5. sezon tarihi herkes gibi Türk izleyicilerin de merak ettiği konulardan biridir. Bu hikayenin dünyanın dört bir yanında karşılık bulmasında şüphesiz ki oyunculardan prodüksiyon sürecine kadar herkesin emeği var. Ancak You dizisini belki de en önemli kılan kişiler şu şekilde:

You kitabının yazarı Caroline Kepnes

Joe Goldberg rolünde Penn Badgley

Greg Berlanti ve Sera Gamble

You Dizisi 5. Sezon Onayı Aldı Mı?

You 5. sezon onayı aldı mı? Dizinin 4. sezonu iki kısım halinde 2023 başlarında Netflix’te yayına girmişti. Son olarak 9 Mart 2023 tarihinde 4. sezonun 2. kısmı yayınlanan You dizisinin yeni sezonu dünyanın dört bir yanından birçok kişinin aklını kurcalıyor. Bununla birlikte You 5. sezon onayı almış durumda. Ancak gelen bilgiye göre 5. sezonun You dizisinin son sezonu olacakç Haliyle insanlar You final sezonu ne zaman diye araştırmaya başladı. 

You Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

You dizisi 4 sezondur Joe Goldberg’in saplantılı olduğu kadınların hayatına giren ve onlara zarar verdiğini düşündüğü herkesi öldürmesini ekrana taşımıştı. Yayınlandığı 90 ülkede Netflix top 10 listesine giren You dizisi 5. sezonuyla final yapıyor. Yani aslında en baştaki sorumuzu You final sezonu ne zaman diye sorabiliriz. Penn Badgley’in efsanevi oyunculuğuyla takıntının en korkunç halini bizlere aktaran You 4. sezon geçtiğimiz aylarda seyircisiyle buluştu. Bununla birlikte Netflix, You 5. sezon onayını verirken önümüzdeki sezonun son sezon olacağı kesinleşti. Joe Goldberg’in kaçınılmaz sonunu anlatacak 5. sezon 2024 yılında Netflix’te yayınlanacak. Kısacası You dizisi 5. ve final sezonuyla 2024 yılında son kez bizlerle buluşacak.

You Final sezonu ne zaman? You 5. sezon onayı aldı mı?

You Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin final sezonunu beklerken diziye yeni başlayanlar için You dizisinin konusu nedir bahsedelim. You dizisinde Joe Goldberg isimli kitapçının saptantılı aşklarını izliyoruz. Karakter ilgisini çeken kadınların hayatına girebilmek için onların hayatıyla ilgili bütün detayları öğrenmeye çalışıyor. Psikolojik manipülasyon ve obsesyonu derinlikli olarak ele alan You dizisini saplantılı aşka saplantılı bir karakterin etrafında izliyoruz.

Joe Goldberg içe dönük ve insanlarla pek iletişim kurmayan, dışarıdan bakanın kendi halinde diyeceği biridir. Ancak Joe aslında saplantılı duygular beslediği kadınların hayatına girmek için onları korkunç bir şekilde takip eder. Üstelik Joe Goldberg, bunu yaparken radarındaki kadınlar için kendini vazgeçilmez bir seçenek haline getirir. Joe Goldberg’in manipülasyon ve psikolojik şiddet dışında korkunç bir özelliği vardır: Kahramanımız bir seri katildir.

İlk sezonda Joe karakterinin çalıştığı kitapçıya Beck’in gelmesiyle birlikte Joe’un obsesif aşkı başlar. Joe, Beck’i her yerden takip eder ve hayatında bir kapı aralamanın yollarını arar. Ancak You dizisinde Joe sadece Beck’e değil, farklı farklı isimlere saplantılı duygular besler. You dizisinin konusu itibariyle Joe Goldberg’in çevresindeki kadınlar değişiyor olsa bile, saplantının korkunç boyutunu gözler önüne seriyor. Candace, Beck, Love ve Marianne; isimler değişiyor ancak kahramanımızın nefret edilesi yanları her daim diziyi sürükleyici kılıyor. You dizisi 5. sezon onayı aldı. Dizinin final sezonunu 2024 yılında izleyeceğiz Penn Badgley’i son kez Joe Goldberg olarak göreceğiz. Netflix, You dizisinin 5. sezonu ne zaman çıkacak konusunda bilgi verdiği an burada gerekli bilgiyi sunacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz