Ana Sayfa Diziler Yargı Ilgaz Diziden Ayrılıyor Mu?

Yargı Ilgaz Diziden Ayrılıyor Mu?

Yargı Ilgaz diziden ayrılıyor mu?

Senaryosunu Sema Ergenokon’un yazdığı Yargı dizisi 2. sezonuyla ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi, ilk sezonundan itibaren ters köşe hikayesiyle seyirciyi ekrana bağlamayı başardı. Yargı dizisinde son olarak seyircide merak uyandıran bir olay gerçekleşti. Aslında Yargı 1. sezon finalinde yer alan Ceylin’in Ilgaz’ı öldürdüğü iddiaları Yargı 62. bölüm itibariyle işlenmeye başlayacak. Haliyle birçok kişi Yargı Ilgaz diziden ayrılıyor mu merak ediyor. Peki dizide Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Ilgaz Savcı ölecek mi? Birçok seyircinin merak ettiği bu soruyu dizinin bu zamana kadar olan hikayesi üzerinden işleyeceğiz…

Yargı Ilgaz Öldü Mü?

Yargı Ilgaz ölecek mi sorusu henüz dizinin ilk sezonundan itibaren merak konusuydu. Yargı’nın 2. sezonu devam ederken Ilgaz’ın ölümüne dair sahneler ve fragmanlar merak uyandırdı. Bununla birlikte ilk sezon finaline damga vuran Ilgaz’ın öleceği ve Ilgaz’ı Ceylin’in öldürdüğü iddiaları gündeme geldi. Diziden kısaca bahsedecek olursak; Yargı dizisi en başında beklenmedik bir cinayetle Ilgaz ve Ceylin’in yollarının kesişmesini ele alıyordu. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolleri paylaştığı dizi; polisiye türünün televizyondaki en başarılı örneklerinden biri olarak kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ikilisi daha önce Aşk 101 dizisinde oynamış ve ikili olarak ilgi çekmişti. Bununla birlikte Ay Yapım ikiliyi tekrar bir araya getirdi ve Kaan Urgancıoğlu Ilgaz Kaya; Pınar Deniz ise Ceylin Erguvan Kaya karakterine hayat vermeye başladı.

Yargı Ilgaz Diziden Ayrılıyor Mu? Yargı Ilgaz Öldü mü?

Dizinin başında Ilgaz Savcı’nın kardeşinin Ceylin Erguvan’ın kardeşi İnci Erguvan’ı öldürdüğü iddialarıyla karakterlerin yolu kesişmişti. Bununla birlikte ikili arasında farklı bir çekim oluştu ve karakterler bir daha yolları ayrılmamak üzere birleşti. Tabii ki Yargı sezon finali itibariyle Ceylin’in Ilgaz’ı öldürdüğü flashforward sahneleriyle birlikte Ilgaz Savcı’nın Ceylin tarafından öldürüldüğü düşünülmeye başladı. Sonuç olarak seyirci Ilgaz karakterinin öldürüldüğünü çok önceden öğrenmiş oldu. 

Yargı Ilgaz Kim?

Yargı Ilgaz diziden ayrılıyor mu sorusuna odaklanmadan önce Ilgaz karakterinin kim olduğuna kısaca değinelim. Ilgaz Savcı, adaleti hayatının gayesi yapmış ve bunun sonucunda Cumhuriyet Savcısı olmuş bir hukuk adamıdır. Yargı dizisinde Ilgaz Savcı karakterine başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu hayat veriyor. Dizinin başında İnci’nin kardeşinin katilinin Çınar olduğu iddiaları Ilgaz’ı ve Ilgaz’ın çevresindeki dürüst kimliğini sarsmıştır. Bununla birlikte Ceylin Erguvan ile birlikte katili bulmak için işbirliği yapmıştır. Dizide Ilgaz ve Ceylin ikilisi kısa sürede birbirlerine duygusal çekim hissetmiş ve Yargı dizisi 2. sezonu itibariyle hala evlidir.

Yargı Ilgaz Kim?

Yargı Ilgaz Ölecek Mi? Ilgaz’ı Kim Öldürdü?

Yargı Ilgaz’ın öldüğü henüz dizinin sezon finaline karşılık gelen 34. bölümünde belli olmuştu. Nitekim dizinin en başından beri 2 sezon olarak planlanmıştı. Şu an için Yargı dizisinin 3. sezonunun onaylandığına dair bilginin olmaması bu iddiaları güçlendiriyor. Başka bir deyişle muhtemelen Ilgaz ve Ceylin’in cinayetle kesişen yolları yeniden bir cinayetle bitecek. Ancak flashforward sahnelerinde Ilgaz’ı Ceylin’in öldürdüğüne dair iddialara istinaden Yargı Ilgaz’ı kim öldürdü sorusu mevcut. Muhtemelen dizinin sonuna kadar bu iddia güçlü bir şekilde kalacak. Bununla birlikte Eren Komiser ve Ceylin, Ilgaz’ın katillerini arayacak. Kısacası dizinin bu zamana kadarki ters köşe hikayesi Yargı Ilgaz’ın öleceği iddialarını güçlendiriyor.

Yargı Ilgaz Diziden Ayrılıyor Mu? Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan Ayrıldı Mı?

Yargı Ilgaz diziden ayrılıyor mu sorusuna dönecek olursak, Kaan Urgancıoğlu dizinin başrolü. Dizinin finale yaklaşmasıyla birlikte Ilgaz Savcı ölecektir. Ancak Kaan Urgancıoğlu muhtemelen diziden ayrılmayacak olup flashback sahneleriyle dizide kalacaktır. Sonuç olarak Yargı dizisindeki Ilgaz karakteri ölse bile çok büyük ihtimalle karakteri oynayan Kaan Urgancıoğlu dizide kalacaktır. Dizinin 62. bölümü itibariyle bu hikaye işlenmeye başlayacak olup, ilerleyen zamanlarda Ilgaz karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmayacağı netleşecektir.

Kaan Urgancıoğlu Yargı'dan ayrılıyor mu? Yargı Ilgaz ölecek mi?

Yargı 62. Bölüm Kaan Urgancıoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Yargı Ilgaz’ı canlandırıyor mu sorusunu soranlar Kaan Urgancıoğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi dizinin bu zamana kadarki hikayesine göre Ilgaz karakterinin öldüğü neredeyse netleşti. Fakat çok yüksek ihtimalle karaktere hayat veren Kaan Urgancıoğlu dizide kalmaya devam edecektir. Özellikle dizinin sezon sonuna yaklaştığı bugünlerde karakteri kimin öldürdüğü merak konusu oldu. Ilgaz’ı öldüren henüz netleşmemesi sebebiyle Kaan Urgancıoğlu’nu dizide görmeye devam edeceğiz. Kısacası Yargı Ilgaz diziden ayrılıyor mu sorusunun cevabı çok yüksek ihtimalle dizide Kaan Urgancıoğlu’nun yer almaya devam edeceği şeklindedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz