Ana Sayfa Netflix The night Agent 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?, The Night Agent 2....

The night Agent 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?, The Night Agent 2. Sezon Onay Aldı mı ? the night agent Dizisinin Konusu Nedir?

The Night Agent 2. sezon ne zaman? The Night Agent yeni sezon onayı aldı mı

The Night Agent 2. sezon onayı aldı. Haliyle dünyanın dört bir yanından dizinin hayranları The Night Agent yeni sezon tarihini beklemeye başladı. Türkçe’ye “Gece Ajanı” olarak geçen dizi Netflix üzerinden seyircisiyle buluşmuştu. The Night Agent ilk sezonu 23 Mart 2023 tarihinde ilk sezonuyla yayına girmişti. Bununla birlikte diziyi izleyenler The Night Agent 2. sezonunu beklemeye başladı. Dizi yayına girdiği ilk haftada yüz milyonlarca kişi tarafından izlendi. The Night Agent 23 Mart sonrasında yayınlanan ilk 10 bölümüyle ilgi çekince Netflix dizinin 2. sezonunu onayladı. Ayriyeten The Night Agent IMDB‘de 7,5/10 puan alarak dizinin uluslarası olarak başarısı perçinlendi. Bu yazımızda The Night Agent dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak sorusunu yanıtlayacağız. Bununla birlikte The Night Agent oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

The Night Agent 2. Sezon Onay Aldı Mı?

Uluslarası olarak yüksek reytingler elde eden The Night Agent 2. sezon onayı almıştır. Dizinin başrollerinde Gabriel Rosso ve Luciane Buchanan gibi oyuncular yer alıyor. Peter Sutherland isimli ajanın hikayesini anlatan dizi yeni sezon onayı aldı. Yani Netflix, The Night Agent dizisini onayladı. Diziyle ilgili resmi verilere bakacak olursak The Night Agent, yayına girdiği ilk günden itibaren 600 milyondan fazla izlenme elde etti. Durum böyle olunca dizi 2023’ün en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Sonuç olarak Türkiye dahil birçok ülkede The Night Agent yeni sezonu beklenmeye başladı.

The Night Agent Yeni Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

The Night Agent 2. sezon tarihi en çok merak edilen konulardan birisidir. Dizinin ilk 10 bölümünü ilgiyle takip eden hayranları The Night Agent yeni sezon ne zaman çıkacak merak ediyor. Ancak dizi elde ettiği reytinglerle yeni sezon onayı alsa bile The Night Agent ne zaman yayınlanacak hala muammasını koruyor. Özetle, dizinin 2. sezonunun ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Bununla birlikte muhtemelen The Night Agent 2024’ün ilk aylarında Netflix üzerinden yayınlanacaktır.

The Night Agent konusu nedir?

The Night Agent Dizisinin Konusu Nedir?

Amerikan yapımı olan The Night Agent konusu itibariyle Matthew Quirk’in Türkçe’ye Gece Ajanı olarak geçen aynı isimli romana dayanıyor. Dizinin yaratıcısı olarak Shawn Ryan yer alırken dizide popüler oyuncular yer alıyor. Bununla birlikte The Night Agent dizisi tür itibariyle aksiyon gerilim ögeleri içeriyor. The Night Agent konu olarak FBI’da ajanlık yapan Peter Sutherland’ın (Gabriel Bosso) Beyaz Saray’da telefon operatörü olarak çalışırken köstebeklik teorisini ortaya çıkarmasını anlatıyor. Peter Sutherland, bu zorlu görevine ek olarak yeğeni Rose Larkin’i (Luchiene Buchanan) korumanın peşindedir. The Night Agent 2. sezon kadrosu henüz kesinleşmedi ancak dizinin yeni sezon kastı ilerleyen süreçte ortaya çıkacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz