Ana Sayfa BLU TV The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?, The Last of...

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?, The Last of us 2. Sezon Onay Aldı mı? The Last of Us Dizisinin Konusu Nedir?

The Last of Us 2. sezon ne zaman çıkacak?

The Last of Us 2. sezon ne zaman çıkacak sorusu güncel olarak tüm dünyanın merak ettiği konulardan biridir. İlk bölümü 2023’ün ilk günlerinde HBO MAX kanalında yayınlanan The Last of Us dizisi Türkiye’de Blutv platformunda yayınlanıyor. Özellikle 12 Mart 2023 tarihinde The Last Of Us ilk sezon finali sonrası diziyi seven kişiler The Last of us 10. bölüm yayın tarihini merak etmeye başladı. Dizi yayına girdiği ilk günden itibaren büyük ses getirmeyi başardı. Hatta resmi verilere göre HBO MAX kanalının 2010 sonrasındaki en yüksek izlenmeleri arasında yerini aldı. Sonuç olarak The Last of Us global olarak ses getirdi ve dizinin 2. sezon tarihi Türkiye dahil birçok ülkede büyük merak konusu oldu.

The Last of Us dizisinin ana karakterleri Joel ve Ellie.

The Last of Us isimli korku oyunundan uyarlanan dizi, Graig Mazin ve Neil Druckmann işbirliğinde yazılan senaryosuyla bizleri ekran karşısına kilitledi. Haliyle The Last of Us 2. sezon tarihini merak ediyoruz. Pedro Pascal (Joe) ve Bella Ramsey (Ellie) gibi deneyimli oyuncuların dizinin yaratıcı hikayesini gerçekçi anlatmasındaki etkisini yadsıyamayız tabii ki. Kısacası The Last of Us severler olarak dizinin 2. sezon tarihini merak ediyoruz.

The Last of Us 2. Sezon Onayı Aldı Mı?

Şu ana kadar IMDB üzerinde 8,8/10 puan alan The Last of Us, nefes kesen ilk sezon sonrasında dünyanın gündemine oturdu. The Last of Us IMDB puanı ve dizinin reytinglerini hesaba katarsak birçok kişi popüler yapımın yeni sezon tarihini merak ettiğini söyleyebiliriz. Haliyle birçok kişi The Last of Ust 2. sezon onayı aldı mı merak ediyor. Lafı fazla uzatmadan, The Last of Us yeni sezon onayı aldığını paylaşarak müjdeyi vermiş olalım. Dizi yayına girdiği ilk günlerden itibaren HBO MAX The Last of Us’ın yeni sezonuna onay vermişti. Şu anda dünyanın dört bir yanından izleyiciler olarak The Last of Us 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını bekliyoruz.

The Last of Us 2. Sezon Tarihi Belli Mi?

The Last of Us 2. sezon tarihi henüz belli değil. Dizinin 2. sezon senaryosu henüz yazılmış olmasa bile cast ekibinin hazırlıkları devam ediyor. Bununla birlikte dizinin 2024 başında yeni sezon için çekimlerinin başlayacağı şeklinde bilgilere sahiptik. Ancak The Last of Us dizinin senaristlerinden olan Graig Mazin, Amerikan Yazarlar Birliği ile birlikte greve gidince dizinin yeni sezon çekimleri ertelendi. Özetle The Last of Us yeni sezonu onay alsa da 2. sezonun ne zaman çıkacağı muğallakta. 

The Last of Us Dizisinin Konusu Nedir?

Post akopaliptik ögelerin dramla harmanlandığı The Last of Us konusu itibariyle Joel ve Ellie karakterlerinin, dünyayı tehdit eden salgın sonrasındaki yolculuğunu ele alıyor. Joel yaşayan tüm insanları yok eden bir salgını sona erdirmek için görevlidir. Dünyada yalnız kalan Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi bilim adamlarına teslim ederek salgını sonlandırmak ister. Ancak dünyada yalnız kalan Joel, yol arkadaşı Ellie için var olan riskleri hesaplayarak Ellie’yi tüm insanlığa tercih eder. Kısacası The Last of Us dizisinin konusu insanlığın sonunu getiren salgın için görevlendirilen Joel ile bu salgının çözümü olan Ellie karakterlerinin yolculuğunu anlatıyor.

The Last of Us dizisinin konusu nedir?

The Last of Us 2. Sezon Konusu 

The Last of Us 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun belirsizliğini koruduğu bugünlerde diziye yeniden başlamak isteyenler oluyor. Kısacası ilk sezonuyla adından söz ettiren The Last of Us yeni sezonuyla da tüm dünyanın gözlerini üzerine çekecek gibi duruyor. Bununla birlikte The Last of Us 2. sezon konusu, The Last of Us Part II isimli oyuna dayanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz