Ana Sayfa Dizi Özetleri Tetikçinin Oğlu Yunus Kimdir? (Baran Can Eraslan)

Tetikçinin Oğlu Yunus Kimdir? (Baran Can Eraslan)

Tetikçinin Oğlu Yunus
Adı Soyadı:Baran Can Erarslan
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İzmir
Doğum Tarihi:10 Haziran 1990
Yaşı:33
Boyu:1.78
Kilosu:68
Burcu:İkizler
Eğitim:Bilkent Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Tetikçinin Oğlu vb.
İnstagram:@barancaneraslan

Tetikçinin Oğlu Yunus kimdir? Tetikçinin Oğlu dizisinde Yunus’u kimin canlandırdığı merak unsuru oldu. Dizide İskender’in oğlu Yiğit’in arkadaşı olan Yunus, Tetikçinin Oğlu dizisinin merak edilen karakterlerinden biri oldu. Tetikçinin Oğlu güncel oyuncuları arasında Yunus’a Baran Can Erarslan hayat veriyor. Daha önce Kırmızı Oda dizisindeki Hüseyin rolüyle tanınan Baran Can Erarslan seyircinin simaen tanıdığı bir isim. Haliyle Tetikçinin Oğlu fragmanları ekranda dönmeye başladığı an oyuncunun rolünü merak edenler oldu. Yunus rolüyle ekranlara geri dönen Baran Can Erarslan daha önce birçok yapımda yer almıştır. Peki Tetikçinin Oğlu dizisinin Yunus’u Baran Can Erarslan kimdir? Baran Can Erarslan kaç yaşında? Yunus’u oynayan Baran Can Erarslan hangi dizilerde oynadı?

Baran Can Erarslan (Tetikçinin Oğlu Yunus) Kimdir?

Baran Can Erarslan Tetikçinin Oğlu Yunus karakteriyle ekranlara döndü. 18 Haziran 1990 doğumlu olan Barancan Erarslan, şu anda 33 yaşındadır. Minyon bir görüntüsü olan Baran Can Erarslan bu sebeple dizilerde yaşından daha küçük rolleri oynamaya uygun bir imaj çiziyor. Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Baran Can Erarslan, İzmir’lidir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlayan ünlü oyuncu, İngilizce’yi iyi seviyede konuşmaktadır. Televizyon sektörüne 2014 yılında Yılanların Öcü dizisiyle başlayan Baran Can Erarslan birçok tiyatro ve dizide oynamıştır.

Tetikçinin Oğlu Yunus Kimdir?

Baran Can Erarslan Hangi Yapımlarda Rol Almıştır?

Tetikçinin Oğlu Yunus rolüyle son zamanların merak edilen oyuncusu Baran Can Erarslan, 2014 yılından itibaren farklı dizilerde rol almıştır. Genç oyuncu ilk olarak Yılanların Öcü Ahmet rolüyle dizilerde yer almaya başlamıştır. Ardından 2016-2017 yıllarında Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinde canlandırdığı Arda karakteriyle tanınırlığını arttırmıştır. Baran Can Erarslan’ın asıl popülarite yakalaması ise Kırmızı Oda dizisindeki officeboy Hüseyin rolüyle olmuştur. Bu dizideki sempatik tavırları ile dikkat çeken Baran Can Erarslan aynı karakterle Masumlar Apartmanı dizisinde de rol almıştır.

Baran Can Erarslan dizileri nelerdir?

  • Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 
  • Kırmızı Oda – Hüseyin
  • Masumlar Apartmanı – Hüseyin
  • Dengi Dengine – Cenk
  • Gülizar – Fuat
  • Hayat Şarkısı – Arda
  • Yılanların Öcü – Ahmet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz