Ana Sayfa Dizi Özetleri Tetikçinin Oğlu Yapımcısı, Senaristi ve Yönetmeni Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Yapımcısı, Senaristi ve Yönetmeni Kimdir?

Tetikçinin oğlu yapımcısı, senaristi, yönetmeni kimdir?


Tetikçinin oğlu yapımcısı, senaristi ve yönetmeni kimdir? Dizi Şevket Çoruh, Timuçin Esen, Sezin Akbaşoğulları ve Serhat Kılıç gibi deneyimli oyuncuları buluşturuyor. Tetikçinin Oğlu oyuncu kadrosuyla büyük merak uyandırdı. İskender’in oğlunu kaybetmesiyle herkesin hayatının değişeceği dizinin fragmanlarına büyük rağbet var. Özellikle Tetikçinin oğlu dizisinin yapımcısının kim olduğu, diziyi kimin yazdığı ve yönettiği seyircinin en çok merak ettiği konulardan biridir. Peki Tetikçinin Oğlu yapım şirketi nedir? Şevket Çoruh ve Timuçin Esen’in başrolleri paylaştığı Tetikçinin Oğlu senaristi kim? Tetikçinin Oğlu yönetmeni kim?

Tetikçinin Oğlu Yapımcısı Kim? 

FOX’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu fragmanlarıyla ilgiyi üzerine topladı. Birçok insan Tetikçinin Oğlu yapımcısı kim? sorusunun cevabını merak ediyor. “Bazı yaralar kabuk bağlamaz” sloganıyla epey ilgi çeken Tetikçinin Oğlu dizisinin yapım şirketi diziyle ilgili merak edilen durumlardan biridir. Dizinin yapım şirketi olarak O3 Medya ve Same Film geçiyor. İki yapım şirketinin ortaklığında çekilen Tetikçinin Oğlu yapımcıları ise Saner Ayar ve Ömer Durak’tır. Tetikçinin Oğlu dizisinde yapımcı olan Saner Ayar deneyimli bir televizyoncudur. Saner Ayar daha önce Show TV ve TNT kanallarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. Saner Ayar bunun dışında Trabzonspor basketbol takımının başkanıdır. Ancak Tetikçinin Oğlu dizisinin yapımcısı olarak ayrıca Ömer Durak ismi geçiyor. Başka bir deyişle dizi iki şirketin ortaklığıyla yapılıyor.

Tetikçinin Oğlu Yapımcısı

Tetikçinin Oğlu Senaristi Kim?

Tetikçinin Oğlu senaristi daha önce yazdığı dizilerle adından söz ettiren Gökhan Horzum’dur. Gökhan Horzum son olarak Baba dizisinin senaryosunu yazmıştır. Bu dizi final yaptıktan sonra yazdığı yeni projesi ekranlarda başlayacaktır. Yeni dizi Tetikçinin Oğlu özellikle daha önce Çukur gibi büyük ses getiren işlere imza atan Gökhan Horzum tarafından yazılınca diziye ilgi oldukça fazla olmaktadır.

Tetikçinin Oğlu senaristi

Tetikçinin Oğlu Yönetmeni Kim?

Tetikçinin Oğlu yönetmeni olarak Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek isimleri geçiyor. Son olarak Çöp Adam dizisini yöneten Yağız Alp Akaydın aynı zamanda Kaçış (Disney+), Teşkilat, Mucize Doktor, Söz, Ramo ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de yönetmenlik yapmıştır. Tetikçinin Oğlu yönetmenleri arasında olan Emre Aybek ise dizide Korkmaz karakterini canlandıran Timuçin Esen’in başrol oynadığı Hekimoğlu dizisinin yönetmenidir. Kısacası Tetikçinin oğlu yönetmen koltuğuna daha önce birçok projede imzası olan Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek gibi iki usta isim oturmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz