Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Tetikçinin Oğlu Oyuncuları, Tetikçinin Oğlu Güncel Oyuncu Kadrosu

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları, Tetikçinin Oğlu Güncel Oyuncu Kadrosu

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları

Tetikçinin oğlu oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu bu sıralar en sık merak edilen konulardan biridir. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide iki dostun çocuklarını koruma mücadelesi işleniyor. Dizide senelerdir iki dost olan İskender ve Korkmaz beklenmedik bir kaza sonucu karşı karşıya gelir. Tetikçinin Oğlu genel olarak Korkmaz’ın oğlunun vefatı sonrası İskender’in oğlunun bundan sorumlu tutulmasını ele alıyor. Eski dostu ölümüne düşman yapan bu olay sonucunda Korkmaz yıllar sonra kavuşacağı oğlu Metin’i korumaya çalışacaktır. Tetikçinin Oğlu dizisi kim kimdir sorusu ise sıklıkla merak edilenlerden biridir. Peki Tetikçinin Oğlu İskender kimdir? Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir? Tetikçinin oğlu Metin kimdir? Dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları

FOX TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu oyuncuları arasında Şevket Çoruh, Timuçin Esen, Genco Özak, Serhat Kılıç ve Sezin Akbaşoğulları gibi usta isimler yer alıyor. O3 Medya imzalı dizide Korkmaz ve İskender isminde iki arkadaşın yıllar sonra elim bir olayla karşı karşıya gelmesi ele alınıyor. Metin karakteri ise dizinin kilit karakterlerinden biri olup Korkmaz’ın oğlunun ölümünden sorumlu tutulan kişidir. Dizide bunun dışında Sezin Akbaşoğulları ve Serhat Kılıç hangi karakterleri oynuyor epey merak konusu oldu. Peki Tetikçinin Oğlu dizisinde güncel oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Tetikçinin Oğlu dizisinde Şevket Çoruh hangi karakteri oynuyor? Timuçin Esen Tetikçinin Oğlu dizisinde hangi karakteri oynuyor? Bu yazımızda Tetikçinin Oğlu İskender, Korkmaz ve Metin karakterleri ile birlikte tüm karakterleri ele alacağız.

Tetikçinin Oğlu güncel oyuncu kadrosu

Tetikçinin Oğlu Güncel Oyuncu Kadrosu

Tetikçinin oğlu güncel oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı dizi Dram türünde olup yer yer komedi unsurlarını barındıracak. Tetikçinin Oğlu ne zaman başlıyor sorusu en sık sorulan sorulardan biri oldu. Bununla birlikte Tetikçinin Oğlu güncel oyuncuları ve karakterleri sıklıkla araştırma konusudur. Çok yakında FOX ekranlarında başlayacak olan Tetikçinin Oğlu’nun bu kadar merak edilmesinde usta oyuncu kadrosunun etkisi oldukça büyük. Zira Şevket Çoruh gibi usta tiyatrocuya Timuçin Esen gibi deneyimli oyuncular eşlik edince diziyi merak edenlerin sayısı da artıyor. 

Tetikçinin Oğlu İskender Kimdir? Şevket Çoruh Kimdir?

Tetikçinin Oğlu İskender en yakın arkadaşı Korkmaz ile uzun süredir dosttur. Ancak beklenmedik bir şekilde İskender’in oğlu ölür. İskender bir yerde oğlunun üzüntüsünü yaşarken diğer yandan oğlunun ölümünün sorumlularını arar. İskender oğlunun katillerini bulup intikamını almak için yoğun bir çaba gösterir. Geleneksel bir karakter olan İskender Doğu şivesiyle konuşur. Öte yandan İskender oğlunun ölümü öncesinde oldukça neşeli bir karakterdir. Oğlunun ölümü sonrasında Korkmaz’dan oğlunun katillerini bulmasını isteyen İskender, Korkmaz’ın dostluğuna ve tetikçiliğine güvenir. Tetikçinin oğlu oyuncuları içinde İskender rolünü deneyimli oyuncu Şevket Çoruh oynuyor.

Tetikçinin Oğlu oyuncuları İskender

Şevket Çoruh Tetikçi Oğlu dizisi ile anlaşınca hayranları diziyi epey merak etti. Nitekim tam 17 sezon boyunca Arka Sokaklar dizinde Mesut karakterini oynayan Şevket Çoruh uzun süredir televizyonda bu rolle özdeşleşmişti. Usta tiyatrocu Arka Sokaklar dizisini bırakınca ekranlara ara vermesi beklenen oyuncu kısa bir süre sonra Tetikçinin Oğlu dizisi ile ekranlara dönüyor. Usta oyuncuyu heyecanlandıran Tetikçinin Oğlu İskender karakteri ise seyircinin en çok merak ettiği konulardan biri olmuş durumda.

Tetikçinin Oğlu Korkmaz Kimdir? Timuçin Esen Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Korkmaz Kimdir? Tetikçinin oğlu günce oyuncu kadrosu dizinin fragmanları ekranda dönmeye başladığı an merak konusu oldu. Dizide Korkmaz ve İskender (Şevket Çoruh) dostların kırk yıllık arkadaşlığının beklenmedik bir olayla sarsıntı yaşaması ele alınacak. Dram ve Aksiyon türündeki Tetikçinin Oğlu dizisindeki Korkmaz karakteri arkadaşının oğlunun intikamı için katillerin peşine düşer. Ancak Korkmaz’ın hayatı bunun öncesinde oldukça farklıdır. Zira Korkmaz 22 yıl önce oğlunu kaybetmiştir ve onu arıyordur. Tetikçinin Oğlu dizisinde Korkmaz, aslında peşine düştüğü kişinin yıllardır aradığı oğlu Metin olduğu öğrenince dostuna sadakatiyle oğluna özlemi arasında kalacaktır. Tetikçinin Oğlu dizisi karakterleri arasında dikkat çeken Korkmaz karakterini Timuçin Esen oynuyor.

Timuçin Esen sinema ve dizide birçok role bürünmüş bir oyuncudur. Uzun süre sonra televizyon ekranlarında Tetikçinin Oğlu Korkmaz rolüyle ekranlara dönen oyuncunun canlandıracağı karakter ise merak konusu oldu. Dizide gözü pek ve arkadaşının oğlunun katillerini arayan İskender, bir yanda 22 yıllık oğlu Metin’in özlemiyle yanıp tutuşur. Ancak bu olay sonucunda oğlu Metin’e kavuşan Korkmaz’ı zor bir karar beklemektedir. Korkmaz, dizide oğlunu öldürmek için çıktığı yolda oğlu Metin ölmesin diye elinden geleni yapacaktır.

Tetikçinin Oğlu Metin Kimdir? Genco Özak Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Metin aykırı kişiliğiyle dizinin öne çıkan karakterlerinden biridir. 22 yıl önce ailesini kaybeden Metin, bu süreçte ailesiz büyümenin zorluğuyla büyük sarsıntı almıştır. Hayatta kalabilmek için türlü suçlara bulaşan Metin, Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği oğludur. Öte yandan İskender’in oğlunun ölümünün en büyük sorumlusudur. Tetikçinin Oğlu dizisi Metin karakterini Genco Özak canlandırıyor.

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları Genco Özak

Genco Özak, genç kuşağın öne çıkan oyuncularından biridir. Kocamın Ailesi dizisinde Can karakteriyle başladığı ekran yolculuğuna birçok dizi projesi sığdıran Genco Özak’ın son adresi Fox TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu olmuştur. Genco Özak dizide İskender’in oğlunun ölümünden sorumlu olan Metin’i canlandıracaktır.

Tetikçinin Oğlu Huri Kimdir? Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Huri karakteri diziyle ilgili en çok araştırılan konulardan biri oldu.Dizide Korkmaz karakterinin partneri olan Huri rolüne başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat vericek. Huri ve Korkmaz karakterlerinin nasıl bir ilişki yaşayacağı ise şimdiden sosyal medyada en çok merak edilen konulardan biri oldu.

Sezin Akbaşoğulları ilk olarak Beyaz Gelincik dizisinde Ceren karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları yakın zamanda Ufak Tefek Cinayetler Elif Işık, O Kız Sitare Somer rolleriyle genç izleyicinin yakından tanıdığı bir isim. Sezin Akbaşoğulları son olarak FOX Tv’nin konusuyla ilgi çeken dizisi Tetikçinin Oğlu dizisi Huri karakterine hayat verecek. Huri nasıl biri sorusu ise şimdiden seyircinin en çok merak ettiği konulardan biri oldu.

Tetikçinin Oğlu Sibel Kimdir? Bahar Şahin Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Sibel karakterine genç oyuncu Bahar Şahin hayat veriyor. Bahar Şahin özellikle yakın zamanda yer aldığı dizilerle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Zalim İstanbul dizisi Ceren karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bahar Şahin’in Tetikçinin Oğlu dizisinde canlandıracağı karakter ise büyük merak konusu oldu.

Tetikçinin Oğlu oyuncuları Bahar Şahin

Başarılı oyuncu Bahar Şahin dizide Sibel rolüyle ekran karşısına çıkacak. Dizide Metin karakterinin partneri olan Sibel şimdiden Tetikçinin Oğlu karakterleri arasında en çok merak edilenlerden biri. Bahar Şahin ve Genco Özak uyumu ise şimdiden sosyal medyada ilgi çekti. Öyle ki hayranları Sibel ve Metin ikilisi için #Metbel etiketiyle söz ediyor.

Tetikçinin Oğlu Esat Kimdir? Serhat Kılıç Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Esat karakterini deneyimli oyuncu Serhat Kılıç canlandırıyor. Karanlık yönü olan Esat, dizide öne çıkan karakterlerden biridir. Dizide dengeleri değiştiren hatta belirleyen Esat karakteri şimdiden merak ediliyor. Serhat Kılıç ekrandaki yolculuğuna FOX TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu Esat karakteriyle devam ediyor.

Tetikçinin Oğlu Yiğit Kimdir? Hilmi Cem İntepe Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Yiğit karakteri İskender’in gözünden sakındığı oğludur. Beklenmedik bir kaza sonucu ölen Yiğit’in ölümü sonucu babası İskender, katillerin peşine düşecektir. FOX Tv’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu’nda Yiğit ana kastta yer almıyor. Başka bir deyişle Yiğit, dizide sadece ilk bölümlerde yer alacak ve sonrasında diziden ayrılacak. Dizide Yiğit rolünü Survivor yarışması sonrası oyunculuğa başlayan Hilmi Cem İntepe hayat veriyor.

Tetikçinin Oğlu Sarp Kimdir? Kaya Akkaya Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Sarp dizinin polisidir. Tetikçinin Oğlu dizisinde Sarp karakterine Kaya Akkaya hayat veriyor. Ünlü oyuncu Sarp Akkaya’nın ikizi olan Kaya Akkaya, daha öncesinde birçok dizide rol almıştır.

Tetikçinin Oğlu Nursel Kimdir? Esra Kızıldoğan Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Nursel kimdir? Dizide Nursel rolünü ünlü tiyatrocu Esra Kızıldoğan oynuyor. 1980 doğumlu olan Esra Kızıldoğan son olarak Alparsan Büyük Selçuklu dizisinde yer almış ve 2023 başında diziden ayrılmıştır. Alparsan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan Esra Kızıldoğan Tetikçinin Oğlu oyuncuları içerisinde yer alacağı duyuruldu. Deneyimli oyuncu dizinin öne çıkan karakterlerinden biri olan Nursel rolünü canlandıracak.

Tetikçinin Oğlu Kiraz Kimdir? Aybike Turan Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Kiraz karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyor. Dizide Kiraz rolünü genç oyuncu Aybike Turan hayat verecek.

Tetikçinin Oğlu Yunus Kimdir? Baran Can Erarslan Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Yunus karakterine Baran Can Erarslan hayat veriyor. Baran Can Erarslan daha öncesinde Kırmızı Oda Hüseyin karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu sebeple Baran Can Erarslan’ın Tetikçinin Oğlu güncel oyuncu kadrosu ve karakterleri içerisinde canlandıracağı Yunus karakteri şimdiden merak konusu oldu.

Tetikçinin Oğlu Ayla Kimdir? Nükhet Duru Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Ayla karakteri Metin’in kaldığı pansiyonun sahibidir. Metin’in ödemeleri yapmamasından şikayetçi olan Ayla, Metin’in pansiyondan çıkmasını ister. Tetikçinin Oğlu dizisinde Ayla rolünü ise ünlü şarkıcı Nükhet Duru canlandırıyor. Nükhet Duru sadece dizinin ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacaktır. Yani Nüket Duru Tetikçinin Oğlu oyuncuları arasında değildir ve bir bölüm oynayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz