Ana Sayfa Oyuncular Tetikçinin Oğlu Nursel Kimdir? (Esra Kızıldoğan)

Tetikçinin Oğlu Nursel Kimdir? (Esra Kızıldoğan)

Tetikçinin Oğlu Nursel Kimdir?
Adı Soyadı:Esra Kızıldoğan
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:9 Kasım 1979
Aslen Nereli:İzmir
Yaşı:43
Boyu:1.70
Burcu:Akrep
Kilosu:58
Rol Aldığı Yapımlar:Sefirin Kızı, Tetikçinin Oğlu vb.
İnstagram:@esrakizildogan

Tetikçinin Oğlu Nursel kimdir? Tetikçinin Oğlu oyuncuları arasında Nursel karakterini kimin canlandırdığı merak konusu oldu. FOX TV ekranlarında yayınlanacak dizide İskender ve Korkmaz karakterlerinin dışında yan karakterler de merak ediliyor. Dizide özellikle Nursel karakteri dikkat çeken rollerden biri. Dizide Nursel rolüne deneyimli oyuncu Esra Kızıldoğan hayat veriyor. Peki Tetikçinin Oğlu dizisinin Nursel’i Esra Kızıldoğan kimdir? Esra Kızıldoğan kaç yaşında, nereli, boyu kaç, evli mi? Esra Kızıldoğan daha önce hangi dizilerde oynadı?

Tetikçinin Oğlu Nursel’i Kim Oynuyor?

Tetikçinin Oğlu Nursel karakterini usta oyuncu Esra Kızıldoğan oynuyor. Esra Kızıldoğan daha önce birçok yapımda yer almış ve seyircinin aşina olduğu bir isimdir. Deneyimli oyuncunun Tetikçinin Oğlu dizisindeki rolü dışında özel hayatı ve canlandırdığı karakterler ile ilgili de sorular mevcut. 

Tetikçinin Oğlu Nursel kimdir?

Esra Kızıldoğan Kimdir?

Esra Kızıldoğan, 2 Aralık 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Farklı tiyatro, sinema ve dizi projeleriyle tanınırlığını arttıran Esra Kızıldoğan son olarak Fox’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu ile anlaşmıştır. Deneyimli oyuncu Esra Kızıldoğan’ın bu dizide canlandıracağı Nursel karakteri şimdiden merak konusu olmuş durumda. Kızıl saçlı olan Esra Kızıldoğan’ın boyu 170’dir. Esra Kızıldoğan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur. Başarılı oyuncu, sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk yüksek lisans eğitimiyle oyunculuk konusundaki iddiasını ortaya koymuştur. 

Esra Kızıldoğan Handi Dizilerde Oynamıştır?

Esra Kızıldoğan, Tetikçinin Oğlu Nursel karakteri öncesinde yer aldığı yapımlarla adından söz ettirmiştir. 2004 yılında Kadir Şinas dizisinde başladığı oyunculuk kariyeri sonrasında Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü filmiyle devam etmiştir. Başarılı oyuncu Esra Kızıldoğan, 2005 yılında yayınlanan Beyaz Gelincik dizisinde Diyar karakterini canlandırmıştır. Deneyimli oyuncu Esra Kızıldoğan televizyonda son olarak Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde oynamıştır. Oyuncunun tv dizileri dışında Masum ve Bozkır gibi dijital dizilerde de rolleri mevcuttur.

Esra Kızıldoğan dizileri şu şekildedir:

  • Tetikçinin Oğlu – Nursel
  • Bozkır – Müesser
  • Alparslan Büyük Selçuklu – Altuncan Hatun
  • Sefirin Kızı – Müge Işıklı
  • Masum – Feride
  • Ah Neriman – Alev
  • Leyla ile Mecnun – Uzaylı Zekiye
  • Sultan
  • Bu Kalp Seni Unutur Mu?
  • Beyaz Gelincik – Diyar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz