Ana Sayfa Oyuncular Tetikçinin Oğlu Metin Kimdir? (Genco Özak)

Tetikçinin Oğlu Metin Kimdir? (Genco Özak)

Tetikçinin Oğlu Metin Kimdir?
Adı Soyadı:Genco Özak
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:22 Kasım 1992
Yaşı:31
Boyu:1.84
Kilosu:79
Burcu:Akrep
Eğitim:Mimar Sinan Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Kocamın Ailesi, Çukur, Güvercin, Tetikçinin Oğlu vb.
İnstagram:@gencoozak

Tetikçinin Oğlu Metin kimdir? Tetikçinin Oğlu dizisi ilk tanıtımlarıyla ilgi çekmeyi başardı. Dizide özellikle Metin farklı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekti. Metin, 22 yıl önce aileni kaybetmiştir bir çocuktur. Ailesiz büyümesi sonucu Metin bağımsız bir kişiliğe sahip olmuştur ve hayatta kalabilmek için türlü işlere başvurur. Bir pansiyonda ikamet ederken pansiyon sahibi Ayla’nın Metin’i kovmasını istemesi üzerine Metin’in kalacak yeri yoktur. Dizide kilit rol olan Metin, bir anda İskender’in oğlunun ölümünden suçlu tutulacaktır. Yiğit karakterinin ölümü sonrasında Metin’in yolu babasıyla hiç beklenmedik bir şekilde kesişecektir. Peki Tetikçinin Oğlu dizisi Metin karakterini kim oynuyor? 

Tetikçinin Oğlu Metin (Genco Özak) Hakkında

Tetikçinin Oğlu Metin karakterini genç oyuncu Genco Özak oynuyor. Yeni dizisiyle merak edilen Genco Özak’ın Tetikçinin Oğlu’nda canlandıracağı Metin rolü merak ediliyor. Birçok kişi Genco Özak kimdir araştırıyor. Genco Özak, 22 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 31 yaşında olan genç oyuncu, evli değildir. Genco Özak sevgilisi var mı sorusu da hakkında sıklıkla merak unsuru oluyor. Bir zamanlar oyuncu Leyla Tanlar ile ilişki yaşayan Genco Özak’ın şu anda hayatında biri var mı bilinmiyor.

Tetikçinin Oğlu Metin Kimdir?

Genco Özak Kimdir? Hayatı, Yer Aldığı Projeler

Genco Özak kimdir sorusu aslında Tetikçinin Oğlu Metin kimdir sorusuyla beraber merak edilen konulardan biridir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Genco Özak farklı tiyatro ve dizilerde yer almıştır. Dizi oyunculuğuna Kocamın Ailesi dizisinde başlayan Genco Özak birçok dizide oynamıştır. 2018-2019 yılları arasında Star Tv’de yayınlanan Söz dizisinde Selim Hayroviç (Kopuk) karakterini canlandıran oyuncu 2019 yılında Güvercin dizisinde oynamıştır. Genç oyuncu son zamanlarda Çukur dizisinde canlandırdığı Kurkan Erdenet rolüyle tanınıyor. Bunun dışında Genco Özak, Nilsu Berfin Aktaş ile birlikte Benim Hayatım dizisinde rol almıştır ancak dizi 6. bölümde ekranlara veda etmiştir. Genco Özak, Tetikçinin Oğlu Mehmet rolüyle ekranlara dönmeye hazırlanmaktadır.

Genco Özak Filmleri ve Dizileri

  • Kocamın Ailesi – Can
  • Kor (film) – Muhasebeci
  • Vatanım Sensin – Mehmet
  • Kaybedenler Kulübü Yolda – Mustafa Nusa
  • Söz – Selim Hayroviç (Kopuk)
  • Güvercin – Ökkeş Cibranoğlu
  • Çukur – Kulkan Erdenet
  • Benim Hayatım – Ali

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz