Ana Sayfa Oyuncular Tetikçinin Oğlu Korkmaz Kimdir? (Timuçin Esen)

Tetikçinin Oğlu Korkmaz Kimdir? (Timuçin Esen)

Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir?
Adı Soyadı:Timuçin Esen
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Adana
Doğum Tarihi:14 Ağustos 1973
Yaşı:50
Boyu:1.89
Kilosu:79
Burcu:Aslan
Eğitim:Ankara Üniversitesi
Medeni Hali:Evli (Bilge Töre ile birlikte)
Rol Aldığı Yapımlar:Hekimoğlu, Ben Gri, Tetikçinin Oğlu vb.
İnstagram:@timucinesen

Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir? gizemli kişiliğiyle dizinin öne çıkan karakterlerinden biridir. Korkmaz, İskender’in 40 yıllık dostudur. 22 sene önce oğlunu kaybeden Korkmaz, oğlunun özlemini içinde taşır. Özellikle İskender’in sağ kolu olan ve onu her şeyden korumasıyla öne çıkan Korkmaz, adı gibi cesurdur. Yiğit’in ölümü sonrasında İskender Korkmaz’ı oğlunun katillerini bulması için görevlendirir. Ancak Tetikçinin Oğlunda Korkmaz katilleri bulmaya çalışırken bir anda 22 senedir kayıp olan oğlunun katil olduğunu öğrenir. Tetikçinin Oğlu oyuncu kadrosu içerisinde Korkmaz rolüne Timuçin Esen hayat vermektedir. Peki Tetikçinin Oğlu Korkmaz (Timuçin Esen) kim? Timuçin Esen kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? Timuçin Esen daha önce hangi yapımlarda yer almıştır?


Tetikçinin Oğlu Korkmaz (Timuçin Esen) Kim?

Tetikçinin Oğlu Korkmaz’ı kim oynuyor sorusu diziyi merak edenlerin araştırdığı konulardan biridir. FOX TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu dizisinde Korkmaz’ı usta oyuncu Timuçin Esen oynuyor. Son zamanlarda yer aldığı her yapımda yüksek izlenme oranları elde eden ve her yaş grubundan hayran kitlesi olan Timuçin Esen’in dizide canlandıracağı Korkmaz karakteri oldukça merak ediliyor.

Tetikçinin Oğlu Korkmaz

Tetikçinin Oğlu Korkmaz Kimdir? Timuçin Esen Hayatı

Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir? Bu sorunun cevabının başarılı oyuncu Timuçin Esen olduğunu söylemiştik. Timuçin Esen, 14 Ağustos 1973 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 2012 yılından beri Bilge Türe ile evli olan Timuçin Esen’in 2 tane çocuğu vardır. Başarılı oyuncu tiyatro eğitimine Ankara Üniversitesinde başlamıştır. Ancak sonrasında Mimar Sinan Üniversitesine geçiş yapmış ve eğitimini burada tamamlamıştır. 

Timuçin Esen Yer Aldığı Yapımlar 

Deneyimli oyuncu televizyondaki ilk işi Gurbet kadını dizisinde canlandırdığı Hakkı Ağa rolüyle tanınmıştır. Müslüm filminde Müslüm Gürses’in yaşlılığına hayat veren Timuçin Esen, televizyonda birçok yapımda yer almıştır. Ünlü oyuncu Hırsız Polis dizisindeki Komiser Çınar, Bodrum Masalı Faryalı, Hekimoğlu dizisi Ateş Hekimoğlu karakterleriyle de bilinmektedir. Timuçin Esen son olarak 2022’de Disney+ platformunda yayına giren Ben Gri dizisinde oynamıştır. Ünlü oyuncu Timuçin Esen’in son adresi ise Fox TV ekranlarında başlayacak olan Tetikçinin Oğlu’ndaki Korkmaz rolü olmuştur.

Timuçin Esen dizileri

  • Gurbet Kadını – Hakkı Ağa
  • Hırsız Polis – Çınar
  • Vicdan – Yunus
  • Gönül İşleri – Yılmaz
  • Bodrum Masalı – Faryalı
  • Gülperi – Kadir Aydın
  • Hekimoğlu – Ateş Hekimoğlu
  • Ben Gri – Fuat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz