Ana Sayfa Dizi Özetleri Tetikçinin Oğlu Konusu Nedir?

Tetikçinin Oğlu Konusu Nedir?

Tetikçinin Oğlu konusu nedir? Tetikçinin Oğlu dizi hikayesi


Tetikçinin oğlu konusu nedir? Fox TV’de yayınlanacak Tetikçinin oğlu dizisi oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Merak uyandırıcı tanıtımları sayesinde birçok kişi Tetikçinin Oğlu hikayesi hakkında araştırma yapmaya başladı. Dizide İskender ve Korkmaz isimli iki dostun yıllar sonra acı bir olayla karşı karşıya gelmesi ele alınacak. İskender (Şevket Çoruh) mafya babasıdır. Canından çok sevdiği oğlu Yiğit (Hilmi Cem İntepe) bir gün beklenmedik bir kazayla ölür. Sonrasında İskender, oğlunun intikamını aldırmak için 40 yıllık dostu Korkmaz’ı (Timuçin Esen) görevlendirir. Ancak Korkmaz, bu süreçte katillerin peşine düşerken hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşir. Nitekim, Korkmaz’ın peşine düştüğü katil aslında 22 sene önce kaybettiği oğlu Metin (Genco Özak) çıkar. 

Tetikçinin Oğlu Konusu

Tetikçinin Oğlu Hikayesi

Tetikçinin Oğlu hikayesi daha ilk anlardan izleyicide merak uyandırmayı başardı. Dram ve aksiyon türündeki dizide İskender karakterinin sempatik tavırları dikkat çekecek. Korkmaz, dostu İskender’in oğlunun peşine düşer. Lakin peşine düştüğü Metin’in aslında kendi oğlu olduğunu öğrendiğinde oğlunun ölmemesi için gayret gösterir. Öte yandan dizide Metin, hayatta kalmak için çabalayan bir gençtir. Fakat Yiğit’in ölümü sonrasında Metin’in hayatı tamamen değişecektir. Dizide Serhat Kılıç’ın hayat verdiği mafya Esat karakteri de dengeleri değiştirecektir. Esat, İskender’in can düşmanı olarak ona zarar vermek için elinden geleni yapacaktır.

Tetikçinin Oğlu Konu Özeti

Tetikçinin Oğlu konu özeti verecek olursak, İskender ve Korkmaz karakterleri uzun süredir dosttur. Yiğit tıpkı babası gibi karanlık işlerin peşinden koşarken bir anda araba çarparak ölür. Ardından evlat acısıyla kavrulan İskender bir yanda yasını tutarken diğer yanda oğlunun katillerini bulmak için çabalar. Bunun için görevlendirdiği kişi en yakın dostu Korkmaz olur. Ancak Korkmaz, Yiğit’in katilinin peşindeyken oğlu Metin’i bulur. Metin, Yiğit’in ölümünün baş şüphelisidir. Korkmaz ise intikam hırsıyla çıktığı yolda uzun süredir özlemini çektiği oğluyla kavuşacak ve onu korumak için elinden geleni yapacaktır. Bir yanda oğlunun intikamını almak isteyen İskender diğer yanda oğlunu korumak isteyen Korkmaz bu aşamada karşı karşıya gelecektir. Tetikçinin Oğlu konusu ile daha ilk anlardan izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Bununla birlikte seyircilerin birçoğu İskender ile Korkmaz dostluğunu oldukça merak etmeye başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz