Ana Sayfa Netflix Terzi Cemre Kimdir? (Berrak Tüzünataç)

Terzi Cemre Kimdir? (Berrak Tüzünataç)

Terzi Cemre kimdir? Berrak Tüzünataç kimdir?
Adı Soyadı:Berrak Tüzünataç
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:2 Kasım 1984
Aslen Nereli:Yalova
Yaşı:38
Boyu:1.70
Burcu:Aslan
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:57
Rol Aldığı Yapımlar:Fi, Elveda Rumeli, Kıskanmak, Terzi vb.
İnstagram:@berrocks

Terzi Cemre kimdir? Önce adı Süslü Korkuluk olarak duyurulan ve tv8 ile anlaşan Terzi dizisi 2 Mayıs 2023 itibariyle Netflix ekranlarında yayınlandı. Dizinin platformunun ve isminin değişmesiyle birlikte dizinin hikayesi de değişmiştir. Bununla birlikte Terzi karakterleri arasında Cemre karakteri ve farklı karakterler eklenmiştir. Ancak baştan şu konuyu vurgulamak gerekir; Terzi dizisi henüz yayına girmeden 3. sezon onayını aldı ve yeni sezon çekimleri halihazırda sürüyor. Cemre karakteri de Terzi 2. sezon itibariyle dizinin hikayesinde yer almaya başlayacaktır. Terzi dizisinde Cemre’yi başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç canlandırıyor. Bu yazımızda Terzi 2. sezon itibariyle dizide göreceğimiz Cemre’ye hayat veren Berrak Tüzünataç hakkında merak ettiklerinizi aktaracağız.

Terzi dizisi Cemre kimdir?

Berrak Tüzünataç Kimdir?

Terzi Cemre karakteriyle setlere geri dönen Berrak Tüzünataç, dizinin ilk sezonunun yayına girmesiyle hakkında araştırma yapılan isimlerden biri oldu. Birsen Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç 39 yaşındadır. Ünlü oyuncunun fiziksel özelliklerine değinecek olursak; deneyimli oyuncu Berrak Tüzünataç’ın boyu 1,70 cm, kilosu 57, gözleri ise yeşil rengidir. 

Berrak Tüzünataç’ın Eğitim Hayatı Nedir? Berrak Tüzünataç Oyunculuk Eğitimini Nerede Almıştır?

Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, lise eğitimini Koç Lisesinde tamamlamıştır. Ardından üniversite eğitimi için tercihi İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü olmuştur. Güzel oyuncu, sonrasında Yılmaz Erdoğan’ın kurucusu olduğu BKM’nin verdiği oyunculuk eğitimine katılmıştır.

Berrak Tüzünataç’ın Sevgilisi Kim?

Dönem dönem ilişkileriyle gündeme gelen Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi var mı? Terzi Cemre rolüyle setlere dönen Berrak Tüzünataç, Rafael Cemo Çetin ile sevgilidir. Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi Rafael Cemo Çetin, Sinan Çetin’in oğludur.

Berrak Tüzünataç Yer Aldığı Yapımlar

BKM’den oyunculuk eğitimi alan Berrak Tüzünataç, o dönemde BKM’nin sinema projesi Organize İşler ile oyunculuğa adım atmıştır. 2005 yılından beri oyunculuğa devam eden Berrak Tüzünataç, birçok dizi film ve reklam projesiyle seyirci karşısına çıkmıştır. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın ilk oynadığı dizi Ödünç Hayat olmuştur. Ancak ekranlarda asıl tanınırlığını Elveda Rumeli Vahide karakteriyle elde etmiştir. Bu dizi sonrasında yıldızı parlayan Tüzünataç, günümüzde ekranların aranan oyuncularından biridir. Nitekim Netflix yapımı Terzi Cemre rolüyle anlaşarak başarılı bir oyuncu olduğunu ortaya koymaktadır.

Ünlü oyuncu dizi projeleri kadar sinemada da başarısını sürdürmüştür. Öyle ki bugüne kadar Kıskanmak, Organize İşler, Beyzanın Kadınları ve Ejder Kapanı gibi yüksek gişeli filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, aynı zamanda oyuncu olarak yer aldığı Biz Böyleyiz filminin hikayesini Melikşah Altuntaş ile birlikte yazmıştır.

Berrak Tüzünataç Dizileri

  • Terzi – Cemre
  • Kurşun – Gülce Akar
  • Dip – Ekin
  • Fi – Özge
  • Filinta – Farah
  • Muhteşem Yüzyıl – Mihrünnisa Sultan
  • Son – Alev
  • Ezel – Bade Uysal
  • Bu Kalp Seni Unutur Mu? – Yıldız Akay
  • Elveda Rumeli – Vahide

Terzi Dizisi Cemre Karakteri Diziye Ne Zaman Dahil Olacak? Berrak Tüzünataç Terzi Kaçıncı Bölümde Yer Alacak?

Terzi dizisine başrol olarak dahil olan Berrak Tüzünataç, dizinin 2. sezonu itibariyle ekranda görünecektir. Dizinin henüz ilk sezonu yayınlanmış olsa bile Terzi dizisinin 2. sezon çekimleri bittiği için Cemre karakterini başkasının oynaması söz konusu değildir. Kısacası, Berrak Tüzünataç’ı Terzi dizisi Cemre karakteriyle dizinin yeni sezonunda görmüş olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz