Ana Sayfa Kızılcık Şerbeti Soydan Soydaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Soydan Soydaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Soydan Soydaş kimdir? Nereli, yaşı, dizileri
Adı Soyadı:Soydan Soydaş
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:18 Haziran 1974
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:49
Boyu:1.85
Burcu:İkizler
Medeni Hali:
Kilosu:80
Rol Aldığı Yapımlar:Kızılcık Şerbeti
İnstagram:@soydansoydas

Soydan Soydaş kimdir? Başarılı oyuncu Soydan Soydaş  18 Haziran 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara’lı olan Soydan Soydaş, oyunculuk mesleği ve devam eden Kızılcık Şerbeti dizisi sebebiyle İstanbul’da ikamet etmektedir. İşçi bir anne ile öğretmen annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Soydan Soydaş; 49 yaşındadır. Bununla birlikte Soydan Soydaş’ın burcu İkizler; boyu 1.85 kilosu ise 80’dir. Günümüzde Kızılcık Şerbeti dizisinde Kayhan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Soydan Soydaş, daha önce birçok farklı projede yer almıştır. Özellikle Kızılcık Şerbeti Kıvılcım karakterinin eski kocası ve Doğa’nın babası Kayhan rolüyle seyircilerin son zamanlarda en çok merak ettiği isimlerden biridir. 

Soydan Soydaş Nereli?

1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Soydan Soydaş, Ankaralıdır. Ancak lisans eğitimi için Konya Selçuk Üniversitesi Oyunculuk bölümü okumuş ve lisans eğitimin ardından çeşitli tiyatro ve dizi projelerinde yer almıştır. 

Soydan Soydaş Evli Mi?

Kızılcık Şerbeti Doğa’nın gözü açık babası ve Kıvılcım’ın eski kocası Kayhan rolüyle adından söz ettiren Soydan Soydaş evli mi bilmiyoruz. Soydan Soydaş kimdir sorusunda genellikle oyuncunun özel yaşamına ilişkin sorular mevcut. Bununla birlikte Soydan Soydaş’ın sevgilisi var mı eğer ilerleyen süreçte bilgi edinirsek burada yer vereceğiz.

Soydan Soydaş Hangi Yapımlarda Rol Almıştır?

Oyunculuğa ilk olarak 2004 yılında yayınlanan Dönme Dolap dizisiyle adım atan Soydan Soydaş daha sonra farklı projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncunun bilinen rollerinden biri bir dönem Kanal D’de yayınlanan Gümüş dizisinde oynadığı Berk karakteridir. Deneyimli oyuncu 2010-2011 yıllarında atv’de yayınlanan Kızım Nerede dizisinde Kemal Orhun karakterini canlandırmıştır. Ardından Küçük Ağa dizisinde 1 bölüm Osman karakterine hayat vermiştir. Ekranların en uzun ömürlü dizisi Arka Sokaklar’da 7 bölüm Sancar rolüyle konuk oyuncu olan Soydan Soydaş, günümüzde Kızılcık Şerbeti Kayhan rolüne hayat vermektedir. Hatta bu diziyle birlikte Soydan Soydaş kimdir sorusu epey merak konusu olmaktadır.

Soydan Soydaş dizileri

Soydan Soydaş’ın rol aldığı diziler aşağıdaki gibidir:

  • Kızılcık Şerbeti – Kayhan Korkmaz (Kıvılcım’ın eski kocası, Doğa ve Çimen’in babası)
  • Yasak Elma – Faruk bin Abdulkerim
  • Çember
  • İkizler Memo Can – Kerem
  • Arka Sokaklar – Sancar
  • Küçük Ağa – Okan
  • Kızım Nerede – Kemal Orhun
  • Mükemmel Çift – Bülent Onat
  • Makber – Cenk
  • Gümüş – Berk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz