Ana Sayfa Yarışmalar Kısmetse Olur Şeydanur Tunç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Şeydanur Tunç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Şeydanur Tunç kimdir? (Kısmetse Olur Aşkın Gücü Şeyda)

Şeydanur Tunç kimdir? Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışması Youtube üzerinden her gün milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Neredeyse diziler kadar çok izleyicisi olan Kısmetse Olur, her yönüyle gündem olmayı başarıyor. Tüm Kısmetse Olur yarışmacıları gibi Şeydanur Tunç da merak konusu oldu. Özellikle Kısmetse Olur Şeyda’nın yarışmaya geri döneceği günler öncesinden belli olmuştu. Bununla birlikte yarışmayı yeni izleyenler Şeydanur Tunç hakkında bilgileri merak ediyor. Bu yazımızda Kısmetse Olur’dan elenen ancak evdeki oylama sonrasında yarışmaya geri dönen Şeyda hakkında merak ettiğiniz bilgileri derleyeceğiz.

Şeydanur Tunç Hakkında Bilgiler

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Şeydanur Tunç kimdir? Kısmetse Olur Şeyda, 23 Ocak 1998 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan Şeydanur Tunç; Kadıköy’de She-Ra Kafe isimli bir işletmenin sahibidir. Yarışmadaki davranışlarıyla ilgi çekmeyi başaran Şeyda, Kısmetse Olur Aşkın Gücü 84. bölümde elenmiştir. Ancak Kısmetse Olur geri dönüş oylamasında erkekler evinden yüksek oy alan Şeydanur Tunç eve geri dönme hakkı kazanmıştır.

Şeydanur Tunç kimdir?

Kısmetse Olur Şeydanur Tunç Kimdir? Şeydanur Tunç Kiminle Sevgili?

Kısmetse Olur yarışmasına 106. bölüm itibariyle geri dönecek olan Şeydanur Tunç, ilk hafta yarışmada Serdar Aycan ile tanışmıştı. Ancak ikili henüz ilişki aşamasına geçmeden ayrıldı. Bununla birlikte Şeyda yarışmada birçok kişiyle tanışma yoluna girdi. Sırasıyla; Çağrı Özer ve Batuhan Boz ile tanıma yoluna giren Şeyda, Kısmetse Olur yarışmasında güncel olarak Burak Doğan ile ilişki yaşamaktadır.  

Kısmetse Olur Şeyda Ne Zaman Geri Dönecek? Elenen Şeydanur Tunç Eve Geri Dönüyor?

Yarışmadaki davranışlarıyla gerek evdekilerin gerekse seyircilerin tepkisini toplayan Şeydanur Tunç, yarışmadan elenmişti. Ancak Kısmetse Olur çekimleri aylar öncesinden ilerlediği için yarışmayla ilgili bilgiler tek tek sızmıştı. Özellikle Hatay’lı olduğu için deprem zamanında yakınlarını kaybeden Kısmetse Olur Şeydanur bu süreçte yarışmadan elenmişti. Fakat sonrasında Kısmetse Olur Şeyda’nın eve gireceği bilgisi sızmıştı. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 11 Nisan 2023 tarihinde yayınlanan bölümde Şeyda yarışmaya giriyor. Bununla birlikte Şeyda, yarışmaya sonradan giren Burak Doğan ile tanışma yoluna girmiştir. Yarışma önceden çekildiği için Şeyda, güncel olarak Burak ile sevgilidir. Hatta Kısmetse Olur Şeyda Tunç, Burak’ın adının baş harfini parmağına dövme yaptırmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz