Ana Sayfa Yarışmalar Kısmetse Olur Rotinda Kılıç Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Rotinda Kılıç Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Rotinda Kılıç kimdir?

Rotinda Kılıç kimdir? Kısmetse Olur Rotinda, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasında güncel yarışmacılardan biridir. 2004 yılında dünyaya gelen Kısmetse Olur Rotinda 19 yaşındadır. Fiziği ve ince hatlarıyla erkekler evinin dikkatini çekmeyi başaran Rotinda’nın boyu 172 cm’dir. Güzel yarışmacı Rotinda aslen Diyarbakırlı’dır. Mesleği güzellik uzmanı olan Kısmetse Olur Rotinda, yarışmaya 55. bölüm itibariyle dahil olmuştur. Yarışmadan diskalifiye olan Aybüke’nin yerine gelen Rotinda, güncel olarak yarışmada yer almaya devam etmektedir. Ancak programın akıbetine göre Kısmetse Olur Rotinda’nın eleneceğine ve hatta sonrasında eve geri döneceğine dair iddialar mevcuttur. 

Kısmetse Olur Rotinda Kimdir? Rotinda’nın Sevgilisi Kim?

Kısmetse Olur Rotinda Kılıç yarışmaya dahil olduğu günlerde önce Oğulcan, sonra Sedat’tan hoşlandığını belirtmiştir. Ancak sonrasında Bilek ile ilişki yaşamış ve çift ilişkilerini sürdüremeyip ayrılmıştır. Rotinda Kılıç’ın günceldeki sevgilisi ise yarışmadan elendikten sonra Luca olmuştur. Bununla birlikte Rotinda, daha önce Wesley Snejder gibi ünlü isimlerle adı aşk haberlerine konu olmuştur. 

Kısmetse Olur Rotinda Elendi mi? Rotinda Eve Ne Zaman Dönecek?

Kısmetse Olur Rotinda’nın ilerleyen bölümlerde eleneceğine dair bilgiler sızmıştı. Kısacası Kısmetse Olur Rotinda Kılıç yarışmadan elenmişti. Ancak program çekimleri önden gittiği için yarışmacının eve geri döndüğüne dair bilgiler geldi. Kısacası Rotinda Kılıç’ın elendiği bölümler henüz yayınlanmadan eve geri döndüğüne dair bilgiler paylaşıma girdi bile.

Rotinda Kılıç’ın Instagram Hesabı Nedir?

Kısmetse Olur Rotinda Kılıç’ın Instagram kullanıcı adı @rotindaklc şeklindedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz