Ana Sayfa Oyuncular Kraliçe Rüya Kimdir? (Gülşehri Mine Kekeç)

Kraliçe Rüya Kimdir? (Gülşehri Mine Kekeç)

Kraliçe Rüya Kimdir
Kraliçe Rüya Kimdir
Adı Soyadı:Gülşehri Mine Kekeç
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:2014
Yaşı:9
Boyu:
Kilosu:
Burcu:
Eğitim:
Medeni Hali:
Rol Aldığı Yapımlar:Elkızı, Kırmızı Oda, Kraliçe Vb.
İnstagram:@gulsehri_mina_kekec

Kraliçe Rüya kimdir? Kraliçe dizi oyuncuları hakkında merak edilen epey fazla şey var. Bunlardan biri de dizide yer alan Rüya karakterini kimin oynadığıdır. 22 Mart 2023 Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak dizide Deniz ve Ateş’in kızı Rüya’yı kim oynuyor? Kraliçe dizisinde Rüya, Deniz (Burcu Özberk) ve Ateş (Gökhan Alkan) çiftinin kızıdır. Kraliçe dizisinde Rüya’yı minik oyuncu Gülşehri Mine Kekeç oynuyor. Eşinin üzerine atılan iddialar sonrasında evliliğini sorgulayan Deniz, kızı Rüya ile birlikte babasının çiftliğine yerleşir. Ancak Ateş hem karısından hem de kızı Rüya’dan vazgeçmez. Peki, Kraliçe dizisinin çocuk oyuncusu Gülşehri Mine Kekeç kimdir? Gülşehri Mine Kekeç kaç yaşında? Gülşehri Mine Kekeç daha önce hangi yapımlarda rol almıştır?

Kraliçe Deniz’in Kızı Gülşehri Mine Kekeç Kimdir?

Kraliçe dizisi konusu ve karakterleri itibariyle seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle dizinin çocuk oyuncusu Gülşehri Mine Kekeç, Rüya rolüyle takdir topladı. Haliyle birçok kişi Kraliçe dizisi Rüya kimdir araştırıyor. Sizler için Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe’de oynayan Gülşehri Kekeç kim sorusunu yanıtlayacağız.


Kraliçe Rüya Kimdir?
Kraliçe Rüya Kimdir?

Gülşehri Mine Kekeç Kaç Yaşında? 

Kraliçe Rüya karakteriyle son zamanların en çok merak edilen çocuk oyuncusu Mine Kekeç 9 yaşındadır. Minik oyuncu, küçük yaşına rağmen sergilediği performansla seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Özellikle Kraliçe dizi oyuncuları arasında Gülşehri Mine Kekeç hakkında yoğun bir araştırma süreci söz konusudur. 2014 yılında dünyaya gelen Mine Kekeç, şu anda 9 yaşındadır.  Ancak yaşına rağmen yer aldığı tüm projelerde dikkat çekmeyi başarmıştır. Layla Şirin ajansa bağlı olarak çalışan Gülşehri Kekeç, ekranların aranan çocuk oyuncularından biridir.

Kraliçe Rüya Kimdir? Kraliçedeki Deniz’in Kızı Rüya Daha Önce Hangi Dizilerde Oynadı?

Kraliçe Rüya kimdir sorusu için özellikle çocuk oyuncunun profesyonel yaşantısı merak konusu. Çocuk yaşına rağmen kariyerine birçok reklam projesi ve dizi projesi sığdıran Gülşehri Mine Kekeç şu anda Kraliçe’de oynuyor. Çocuk oyuncunun ilk dizi projesi Netflix yapımı Hakan Muhafız olmuştur. Sonrasında Kırmızı Oda, El Kızı gibi projelerde deneyimli oyuncularla rol almıştır. Çocuk oyuncu Gülşehri Mine Kekeç, 2023 itibariyle Kraliçe dizisi Deniz ve Ateş’in kızları Rüya’ya hayat vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz