Ana Sayfa Oyuncular Kraliçe Hande Kimdir? (Ecenaz Üçer)

Kraliçe Hande Kimdir? (Ecenaz Üçer)

Kraliçe Hande Kimdir
Kraliçe Hande Kimdir
Adı Soyadı:Ecenaz Üçer
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:10 Haziran 1998
Aslen Nereli:Eskişehir
Yaşı:25
Boyu:1.70
Burcu:İkizler
Kilosu:55
Rol Aldığı Yapımlar:Ferhat ile Şirin, Kraliçe vb.
İnstagram:@ecenazucer
Ecenaz Üçer Kimdir


Kraliçe Hande kimdir? Yeni dizi Kraliçe ekran yolculuğuna 22 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de başladı. Kraliçe oyuncu kadrosu bütünüyle merak konusu olsa bile özellikle ekran deneyimi daha az olan genç oyuncular merak ediliyor. Bunlardan biri de Kraliçe dizisinin Hande karakteri olmuştur. Dizide Hande’yi sosyal medyada aktif olarak tanınan isim Ecenaz Uçer oynuyor. MEDNOVA yapımın hazırladığı dizide Hande karakteri dizinin ana kastında yer alıyor. Özellikle dizide gerek güzelliği gerekse oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Bu nedenle Kraliçe oyuncu kadrosu içerisinde Ecenaz Üçer’in kim olduğuyla ilgili birçok soru mevcut. Peki, Kraliçe dizisinin Hande’si Ecenaz Üçer kimdir? Ece Naz Uçer kaç yaşında? Ece Naz Üçer daha önce hangi dizilerde oynadı?

Kraliçe Dizisinin Hande’si Ecenaz Üçer Kim?

Kraliçe dizisi ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanıyor. Dizinin kadrosunu görenler özellikle aşina olmadıkları isimleri araştırmaya başladı. Bunlardan biri de Kraliçe Hande karakteri olmaktadır. Dizide Hande rolünü Ecenaz Üçer oynuyor. Aslında bu isim sosyal medyayla ilgilenenlerin genel olarak tanıdığı biri. Ancak konu televizyon dizisi olunca dengeler değişiyor. Sosyal medyadan uzak olanlar Ecenaz Üçer kimdir sorusunu doğrudan bilmiyor ya da sadece bir aşinalık olmasından dolayı araştırıyor.

Kraliçe Hande Kimdir?
Kraliçe Hande Kimdir?

Ecenaz Üçer Hakkında

Ecenaz Üçer, Kraliçe dizisinde Hande rolüyle dikkat çekmeyi başardı. Birçok kişi ünlü oyuncuyu sosyal medya platformlarında çektiği videolardan tanıyor. Ece Naz Uçer 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Ecenaz Üçer’in özellikle Enes Batur ile yaşadığı ilişki uzun bir süre gündemde kalmıştır. Ancak Ecenaz Üçer ile Enes Batur ilişkilerini noktalamıştır. Yani Kraliçe Hande’nin sevgilisi şu anlık yoktur. Genç oyuncu sosyal medya tanınırlığına ek olarak yer aldığı televizyon dizileri ve sinema filmleriyle de adından söz ettirmiştir.

Kraliçe Hande Ecenaz Üçer Kimdir? Yer Aldığı Yapımlar

Kraliçe Hande kimdir? Bu sorunun genel olarak oyuncunun yer aldığı yapımları merak edenler sormaktadır. Kraliçe’nin Hande’si Ecenaz Üçer daha önce 2019 yılında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinde yer almıştır. Bunun yanı sıra Ece Naz Üçer Kafalar Karışık gibi filmlerde de oynamıştır. Ecenaz Üçer son olarak Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe’nin oyuncu kadrosu içerisinde yer almanın heyecanını yaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz