Ana Sayfa Oyuncular Kraliçe Engin Kimdir? (Özgür Cem Tuğluk)

Kraliçe Engin Kimdir? (Özgür Cem Tuğluk)

Kraliçe Engin Kimdir
Kraliçe Engin Kimdir
Adı Soyadı:Özgür Cem Tuğluk
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:4 Mayıs 1992
Yaşı:31
Boyu:1.78
Kilosu:71
Burcu:Boğa
Eğitim:Çukurova Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Kasaba Doktoru, Bozkır, Kraliçe vb.
İnstagram:@ozgurcemtugluk

Kraliçe Engin kimdir? Kraliçe dizisinde Zeynep’in sevgilisi Engin’i kim oynuyor? Ateş ile Deniz’in bir iddiayla sarsılan evliliğini anlatan Kraliçe’de Engin kilit rollerden biridir. Engin, Zeynep (Zeyno) ile ilişki yaşıyordur ancak bunu kimse bilmiyordur. Dizide bir polis olan Engin’i canlandıran oyuncu ise Özgür Cem Tuğluk olmuştur. Özgür Cem Tuğluk, son zamanlarda yer aldığı yapımlarla adından söz ettirmeyi başarmış bir oyuncudur. Özellikle dijital platform dizilerinde sıklıkla yer almaktadır. Ancak televizyon dizisi izleyicisi kendisini pek fazla tanımıyor. Peki Kraliçe’nin Engin’i Özgür Cem Tuğluk kimdir? Özgür Cem Tuğluk kaç yaşında? Özgür Cem Tuğluk oynadığı diziler nelerdir?

Kraliçe dizisinin Engin’i Özgür Cem Tuğluk Hayatı, Yaşı, Sevgilisi

Kraliçe dizisi 22 Mart çarşamba akşamına damga vurdu. Haliyle Kraliçe oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında Özgür Cem Tuğluk’un hayat verdiği Engin en çok merak edilen rollerden biri oldu. Özgür Cem Tuğluk, 4 Mayıs 1992 yılında doğmuştur. Kraliçe Engin dizinin başladığı tarih itibariyle 30 yaşındadır. Boğa burcu olan Özgür Cem Tuğluk ilk olarak Blu TV yapımı Sıfır Bir dizisinde yer almıştır. Sıfır Bir dizisinde oynadığı Cemo rolüyle adından söz ettiren oyuncu kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Bununla birlikte Özgür Cem Tuğluk farklı projelerde yer almaya başlamıştır. Oyuncunun son rolü ise Kanal D’nin Kraliçe dizisi Engin rolüdür.

Kraliçe Engin Kimdir?
Kraliçe Engin Kimdir?

Özgür Cem Tuğluk Oynadığı Diziler Neler? Kraliçe Engin Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Özgür Cem Tuğluk ilk olarak Blutv platformunda yayınlanan Sıfır Bir dizisinde Cemo karakterine hayat vermiştir. Televizyonda ilk işi ise Star Tv ekranlarında 2021 yılında yayınlanan Sol Yanım dizisi olmuştur. Özgür Cem Tuğluk bu dizide Salih karakterini canlandırmıştır. Ayak İşleri, Baş Belası gibi dizilerde rol alan Özgür Cem Tuğluk, Kraliçe Engin rolünden öncesinde TRT’de yayınlanan Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır. Genç oyuncu 2023 yılında blutv dizisi Bozkır’da Tarık rolünü canlandırmıştır. 

Özgür Cem Tuğluk Dizileri ve Filmleri

  • Kraliçe
  • Bozkır (Tarık)
  • Etkileyici (Hacker)
  • Sıcak Kafa (Kenan)
  • Karanlık Gece (Şükrü)
  • Kasaba Doktoru (Murat)
  • Baş Belası (Umut)
  • Ayak İşleri (Tarık)
  • Sol Yanım (Salih)
  • Sıfır Bir (Cemo)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz