Ana Sayfa Dizi Özetleri Kraliçe Duygu Kimdir? (Afra Karagöz)

Kraliçe Duygu Kimdir? (Afra Karagöz)

Kraliçe Duygu kimdir? Afra Karagöz
Adı Soyadı:Afra Karagöz
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:2002
Aslen Nereli:İzmir
Yaşı:21
Boyu:1.72
Burcu:Oğlak
Kilosu:56
Rol Aldığı Yapımlar:No: 309, Doğu, Kraliçe vb.
İnstagram:@afraakaragoz

Kraliçe Duygu kimdir? Kraliçe dizisi oyuncu kadrosunda Duygu’yu kim oynuyor sorusu seyircilerin merak ettiği bir konudur. Diziyi izleyenler özellikle bilhassa Duygu karakterine dikkat etmiştir. Dizide Ali’nin oğlu Aslan’ın öğretmeni olan Duygu, Aslan’ın arkadaşları tarafından dışlanmasına üzülmektedir. Bu sebeple Aslan için düzenlenen doğum günü partisine katılır. Öte yandan muhtemelen ilerleyen süreçte Duygu karakteri ile Ali arasında bir yakınlaşma olacaktır. Peki Kraliçe dizisinde Duygu kim? Kraliçe’nin Duygu’su Afra Karagöz kimdir? Afra Karagöz kaç yaşında, sevgilisi var mı, nereli? Afra Karagöz daha önce hangi yapımlarda rol aldı?

Kraliçe Duygu’yu Kim Oynuyor?

Kraliçe dizisinde Duygu rolünü genç oyuncu Afra Karagöz oynuyor. Dizide Aslan karakterinin öğretmeni rolünde olan Afra Karagöz dizide sergilediği rol ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. 

Kraliçe Duygu kimdir?

Afra Karagöz Kimdir? Kraliçe dizisinin Duygu’su Afra Karagöz Hayatı

Afra Karagöz Kraliçe Duygu kimdir sorusunun cevabıdır. 2002 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Afra Karagöz, 21 yaşındadır. Güzel oyuncu İzmir’de doğup büyümüş ancak halihazırda İstanbul’da yaşamaktadır. Afra Karagöz’ün sevgilisi olup olmadığıyla ilgili henüz elimizde bir bilgi yoktur. Kariyerine mankenlik yaparak başlayan Afra Karagöz birçok kez profesyonel anlamda modellik yapmıştır. Bunun yanı sıra Buray’ın Alaz Alaz klibinde oynayan Kraliçe’nin Duygu’su, yakın zamanda rol aldığı yapımlarla da dikkat çekmeyi başardı. Afra Karagöz Doğu dizisinde oynadığı rolle dijital dizi izleyicisinin aşina olduğu bir isim. Fakat genç oyuncunun yaşı gereği ekran tecrübesi fazla yoktur. Bu sebeple Kanal D’de yayın hayatına başlayan Kraliçe dizisindeki Duygu rolü sebebiyle birçok kişi Afra Karagöz kim şeklinde araştırmalar yapmaya başladı.

Kraliçe Duygu Hangi Dizilerde Oynadı?

Afra Karagöz genç yaşta mankenlik yapmaya başlamış ve kısa sürede birçok kez podyuma çıkmıştır. Son zamanlarda aktif olarak oyunculuk kariyerine başlayan Afra Karagöz’ün son projesi Kraliçe dizisi olmuştur. Güzel oyuncu Kraliçe oyuncu kadrosu içerisinde yer alarak kariyerinde sağlam adımlarla ilerlemektedir. Daha öncesinde Buray Alaz Alaz klibinde oynayan Afra Karagöz, blutv Doğu dizisinde “Esma” rolüne hayat vermiştir. Kraliçe Duygu karakteriyle dikkat çeken Afra Karagöz’ün rol aldığı yapımlar şu şekildedir:

  • Kraliçe – Duygu Öğretmen
  • Doğu – Esma
  • No 309

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz