Ana Sayfa Oyuncular Kraliçe Deniz Kimdir? (Burcu Özberk)

Kraliçe Deniz Kimdir? (Burcu Özberk)

Kraliçe Deniz Kimdir
Kraliçe Deniz Kimdir
Adı Soyadı:Burcu Özberk
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Eskişehir
Doğum Tarihi:11 Aralık 1989
Yaşı:34
Boyu:1.63
Kilosu:53
Burcu:Yay
Eğitim:Lisans
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Muhteşem Yüzyıl, Aşk Mantık İntikam, Kraliçe Vb.
İnstagram:@burcuozberk

Kraliçe Deniz kimdir? Kraliçe dizisinde Deniz karakterine başarılı oyuncu Burcu Özberk hayat veriyor. Burcu Özberk, ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan olarak ekran karşısında çıkmıştır. Zaman içerisinde televizyonda birçok projede yer alan genç oyuncu kısa sürede ekranların aranan ismi haline gelmiştir. Oyuncunun son adresi Kanal D’de yayın hayatına başlayacak olan Kraliçe dizisi olmuştur. Kraliçe dizisinde Deniz’in eşi ve çocuğuyla mutlu bir hayat sürerken birden bire hayatlarının tepetaklak olması konusu işleniyor. Dizi daha yayın hayatına başlamadan birçok kişi Kraliçe dizisi Deniz kim merak eder oldu. Peki Kraliçe’de Deniz’i oynayan Burcu Özberk aslında kim? Burcu Özberk yer aldığı dizi projeleri nelerdir?

Kraliçe Deniz’i Kim Oynuyor? Burcu Özberk Kim?

Kraliçe dizisi Deniz kim? sorusunun cevabı Burcu Özberk şeklindedir. Burcu Özberk, 11 Aralık 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında Tiyatro bölümünü bitiren oyuncu, 2013 yılından beri bilfiil televizyon ekranlarında yer alıyor. Kariyerine birçok tiyatro oyunu ve televizyon projesi sığdıran oyuncunun son adresi Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe olmuştur. Burcu Özberk dizide kocası Ateş’in üzerine atılan bir iddia sonucu, evliliği ve geçmişiyle yüzleşen Deniz’i oynuyor. Dizi daha ekran hayatına başlamadan Burcu Özberk’in dizide yer alacak olmasıyla sebebiyle Kraliçe dizisi epey merak konusu oldu. Bunun yanı sıra diziyi araştıran kişiler de Kraliçe dizisi oyuncuları hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Elbette ki bunlardan biri de dizinin ana karakteri Deniz olmaktadır.

Kraliçe Deniz Kimdir?
Kraliçe Deniz Kimdir?

Burcu Özberk Kimdir?

Kraliçe Deniz kimdir? Burcu Özberk’in son projesi Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Kraliçe oldu. Daha öncesinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan genç oyuncunun asıl patlaması Güneşin Kızları ile olmuştur. Sonrasında genel olarak yaz dizilerinde başrol olarak ekranlarda yer alan Burcu Özberk’in şu ana kadar birçok dizi, tiyatro oyunu, sinema filmi ve reklam projesinde deneyimi mevcuttur.

Burcu Özberk rol aldığı yapımlar nelerdir?

  • Muhteşem Yüzyıl
  • Güneşin Kızları
  • Afilli Aşk
  • Çocukluk
  • Aşk Mantık İntikam
  • Kraliçe
  • Maske Kimsin Sen?
  • Direniş Karatay
  • Rüyanda Görürsün

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz