Ana Sayfa Oyuncular Kraliçe Aslan Kimdir? (Umut Kaplıca)

Kraliçe Aslan Kimdir? (Umut Kaplıca)

Kraliçe Aslan Kimdir
Kraliçe Aslan Kimdir
Adı Soyadı:Umut Kaplıca
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Sakarya
Doğum Tarihi:2016
Yaşı:7
Boyu:
Kilosu:
Burcu:
Eğitim:İlkokul
Rol Aldığı Yapımlar:İyilik, Kraliçe vb.
İnstagram:@umutkaplica

Kraliçe Aslan kimdir? Kraliçe dizisinde Ali’nin oğlunu kim oynuyor? Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe dizisi ilk bölümüyle ilgileri üzerine topladı. Dizide tüm karakterler ayrı ayrı merak konusu oldu. Dizide dikkat çeken karakterlerden biri de Özgün Karaman’ın hayat verdiği Ali’nin oğlunu kimin oynadığı konusu oldu. Kraliçe dizisinde Aslan, ilkokul çağında bir çocuktur. Arkadaşları tarafından dışlanan Aslan özellikle ilk bölümde doğum gününe kimse gelmiyor diye üzülmektedir. Halk arasında kekemelik olarak bilinen konuşma bozukluğuna sahip olan Aslan, diğer çocuklarla iletişim kurma konusunda zorluk çeker. Dizide özellikle başrolerden biri olan Ali’nin oğlu olması sebebiyle epey fazla rolü vardır. Peki Kraliçe dizisinde Aslan’ı kim oynuyor? Kraliçe’nin Aslan’ı kimdir?

Kraliçe Aslan Kimdir? Kraliçe’de Aslan’ı Kim Oynuyor?

Kraliçe dizisinde Aslan’ı Umut Kaplıca oynuyor. Çocuk oyuncu Umut Kaplıca 2017 yılında dünyaya gelmiştir. 2023 itibariyle 6 yaşında olan Umut Kaplıca, Kraliçe dizisinde Aslan rolünü oynamaktadır. Sevimli oyuncu Umut Kaplıca, Kraliçe dizisi öncesinde Fox TV İyilik dizisinde oynadığı Batu rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle daha önce rol aldığı İyilik dizisinde dikkatleri üzerine çeken Umut Kaplıca, Kraliçe Aslan olarak Kanal D’nin yeni dizisinde rol olmaktadır.

Kraliçe Aslan Kimdir?
Kraliçe Aslan Kimdir?

Kraliçe’nin Aslan’ı Umut Kaplıca Kim?

Kraliçe Aslan kimdir? Umut Kaplıca, 2016 doğumludur. 7 yaşında olan çocuk oyuncu farklı projelerde yer alarak dikkatleri üzerine çekti. Özellikle 2022 yılında İyilik dizisi Neslihan’ın oğlu Batu rolüyle oyuncuyu merak edenler oldu. Çocuk oyuncunun son adresi ise Kraliçe dizisindeki Aslan rolü oldu. Aslan, dizide annesi terk ettikten sonra babasıyla yaşamaya devam eden küçük bir çocuktur. Konuşma bozukluğu olan Aslan, özellikle akranlarından zorbalığa maruz kalmaktadır. Çocuk oyuncunun boyu kaçtır bilgisi ise henüz yoktur. 

Umut Kaplıca’nın rol aldığı Kraliçe dizisi 22 Mart çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelmeye başladı. Kraliçe oyuncu kadrosu içinde oynadığı Aslan rolü, diziyi izleyenlerin ilgisini çekti. Haliyle Kraliçe Aslan’ı kim oynuyor, Kraliçe Aslan kaç yaşında gibi sorular sıklıkla soruluyor. Kraliçe dizisinde Ali’nin oğlu Aslan’ı oynayan Umut Kaplıca şu anda 6 yaşındadır. 

Umut Kaplıca Oynadığı Diziler

  • Kraliçe – Aslan (2023)
  • İyilik – Batu (2022)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz