Ana Sayfa Kızılcık Şerbeti Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal kimdir? Barış Kılıç hayatı
Adı Soyadı:Barış Kılıç
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Erguvan, Malatya
Doğum Tarihi:21 Şubat 1978
Yaşı:45
Boyu:1.90
Kilosu:83
Burcu:Balık
Eğitim:İstanbul Üniversitesi İktisat
Medeni Hali:Evli (Ayşegül Kılıç ile birlikte)
Rol Aldığı Yapımlar:Adını Feriha Koydum, Yasak Elma, Kızılcık Şerbeti vb.
İnstagram:@bariskilicofficial

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti sezona devam ediyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer karakterine başarılı oyuncu Barış Kılıç hayat veriyor. Peki Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal kimdir? Barış Kılıç kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol almıştır?

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal Karakteri Hakkında

Ömer Ünal, Abdullah Ünal’ın kardeşi ve dizide Kıvılcım Arslan karakteriyle ilişki yaşamaktadır. Fatih’in amcası olan Ömer, aynı zamanda Metahan’ın babasıdır. Kısacası Kıvılcım ile hayatları zıtlıklar içerisinde görünse bile ortak noktaların ve karşılaşmaların artması ikilinin ilişki yaşamasına sebep olacaktır. Ağırbaşlı ve yer yer yeniliklere açık yapısı olan Ömer, sevdikleri sözkonusu olunca korumacı kişiliğe bürünmektedir. Barış Kılıç‘ın canlandırdığı Ömer Ünal karakteri kısa sürede dizinin ilgi çeken isimlerinden biri olmuştur.

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal Kimdir? Barış Kılıç kimdir?

Kızılcık Şerbeti Ömer Metehan’ın gerçek babası değil mi? Metehan’ın babası kim?

Birçok kişinin sorduğu Kızılcık Şerbeti Ömer Metehan’ın babası değil mi sorusu olmaktadır. Hayır, dizinin hikayesinde Bekir ile Leman evlilik yapmış ve çiftin çocukları Metehan doğmuştur. Sonrasında Bekir Ünal beklenmedik bir kaza sonucu hayatını kaybedince Ömer, tek yumurta ikizi Bekir’in oğlu Metehan’a sahip çıkmıştır. Kısacası Ömer, Metehan’ın gerçek babası değildir.

Barış Kılıç Kimdir? Barış Kılıç Yaşı, Eşi, Dizileri

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal karakteriyle ekranlarda olan Barış Kılıç, 21 Şubat 1978 tarihinde Malatya’nın Erguvan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Deneyimmli oyuncu Barış Kılıç, 45 yaşındadır ve 190 boy 83 kg fiziksel özelliklere sahiptir. Barış Kılıç’ın burcu Balık’tır. 1983 senesinde ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınan ünlü oyuncu Okmeydanı Anadolu Lisesi mezunudur. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlamıştır. Henüz üniversite yıllarında reklamlarda rol alan Barış Kılıç, 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisiyle ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncunun asıl tanınırlığı ise Adını Feriha Koydum dizisindeki Levent Kaptan dizisiyle olmuştur. 

Barış Kılıç Evli Mi? Eşi Kim? Barış Kılıç’ın Çocuğu Var Mı?

Başarılı oyuncu Barış Kılıç 2007 yılında Ayşegül Kılıç ile evlenmiştir. Barış Kılıç’ın Ayşegül Kılıç ile evliliğinden Batu Kılıç ve Emir Kılıç isminde iki oğlu olmuştur. Çift günümüzde evliliklerini sürdürmektedir.

Barış Kılıç'ın çocukları Emir ve Batu
Barış Kılıç, oğulları Batu ve Emir ile birlikte.

Barış Kılıç Dizileri

Kızılcık Şerbeti dizisi Ömer Ünal karakterini oynayan Barış Kılıç, daha önce Kızılcık Şerbeti’nin de senaristi olan Melis Civelek’in senaryosunu kaleme aldığı birçok yapımda rol almıştır. Bu diziler şu şekildedir: Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Yasak Elma…

Barış Kılıç’ın rol aldığı tüm diziler şu şekildedir:

  • Kızılcık Şerbeti – Ömer Ünal
  • Evlilik Hakkında Her Şey – Efe Avcı
  • Uzak Şehrin Masalı – Kürşat Eroğlu
  • Yasak Elma – Kaya Ekinci
  • Güllerin Savaşı – Ömer Hekimoğlu
  • Adını Feriha Koydum – Levent Seymen (Levent Kaptan)
  • Sakarya Fırat – Berat Tekintaş

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz