Ana Sayfa Kızılcık Şerbeti Kızılcık Şerbeti Nursema Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Nursema Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Nursema kimdir? Ceren Yalazoğlu Karakoç hayatı
Adı Soyadı:Ceren Yalazoğlu Karakoç
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Ankara
Doğum Tarihi:22 Ocak 1984
Yaşı:39
Boyu:1.67
Kilosu:55
Burcu:Kova
Eğitim:Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi
Medeni Hali:Evli (Osman Karakoç ile beraber)
Rol Aldığı Yapımlar:Beni Affet, Maria ile Mustafa, Kızılcık Şerbeti vb.
İnstagram:@cerenykarakoc

Kızılcık Şerbeti Nursema kimdir? SHOW TV’nin sansasyonel dizisi Kızılcık Şerbeti özellikle Nursema’nın hikayesiyle merak topladı. Dizide Nursema karakteri, muhafazakar bir ailenin kızıdır. Ancak zaman içerisinde zorlu yaşam deneyimleriyle birlikte Nursema karakteri bir dönüşüm sürecine girer. Özellikle Nursema’nın camdan atıldığı sahne dolayısıyla Kızılcık Şerbeti 5 hafta yayın durdurma cezası aldı. Durum böyle olunca birçok kişi Kızılcık Şerbeti’nin ilgi çeken karakteri Nursema kimdir merak ediyor. Bu yazımızda Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Yalazoğlu Karakoç hakkında merak ettiğiniz bilgileri cevaplayacağız.

Kızılcık Şerbeti Nursema kimdir? Kızılcık Şerbeti Nursema inceleme

Kızılcık Şerbeti Nursema Kimdir? Nursema’yı Kim Oynuyor?

Kızılcık Şerbeti Nursema karakteri özellikle yan rol olmasına rağmen hikayesiyle birçok seyirciğinin ilgisini çekti. Dizide Nursema’yı kimin oynadığı böylelikle birçok kişinin sıklıkla araştırdığı konulardan biri oldu. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema’yı başarılı oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç oynuyor. Ünlü oyuncu Ceren Yalazoğlu Karakoç daha öncesinde Beni Affet isimli günlük dizide Kader karakterine hayat vermiştir. Ancak Kızılcık Şerbeti dizisinde tutucu bir aile olan Ünal ailesinin kızını oynayarak tanınırlığını arttırdı.

Kızılcık Şerbeti Nursema İnceleme

Ceren Yalazoğlu Karakoç hakkında bilgileri sunmadan önce başarılı oyuncunun canlandırdığı Kızılcık Şerbeti Nursema karakterini mercek altına alalım. Nursema; yetiştirilme tarzı sonucunda kabukları olan ve bunları kırmakta zorlanan biridir. Öyle ki Nursema karakteri Amerika’da okumuştur ancak ailesine bağımlı bir hayat sürer. Ancak Doğa ile Fatih evliliği herkesin hayatında olduğu gibi Nursema için de dönüm noktası olur. Böylelikle Nursema için karakter dönüşümü geri dönüşü olmayacak biçimde başlar. Özellikle Kızılcık Şerbetinin ceza almasına sebep olan sahne olan Nursema’nın camdan itilmesi sonrasında Nursema artık insanları yargılamak yerine karşı taraf olarak gördüğü kişilerin desteğiyle birlikte kendini sorgulama sürecine girer. 

Ceren Yalazoğlu Karakoç Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Nursema gerçek adı ne? Ceren Yalazoğlu Karakoç hakkında bilgiler

Ceren Yalazoğlu Karakoç, Kızılcık Şerbeti Nursema karakteriyle son zamanların sıklıkla araştırdığı oyunculardan biridir. 1984 doğumlu olan Ceren Yalazoğlu Karakoç, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Yalazoğlu Karakoç 39 yaşındadır. Başarılı oyuncu lisans eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesinde tamamlamıştır. Eğitiminin akabinde Ankara’da çekilen Beni Affet dizisinde rol almaya başlamıştır. Bu dizide 1477 bölüm boyunca Kader karakterine hayat vermiştir. 

Ceren Yalazoğlu Karakoç Evli Mi? Ceren Yalazoğlu Karakoç Eşi

Kızılcık Şerbeti Nursema olarak izleyici karşısına çıkan Ceren Yalazoğlu Karakoç, kendisi gibi oyuncu olan Osman Karakoç ile evlidir. Osman Karakoç daha önce yine Ankara’da çekilen Unutma Beni dizisinde Ali karakterini oynamıştır.

Kızılcık Şerbeti Nursema gerçekte evli mi? Ceren Yalazoğlu Karakoç eşi

Ceren Yalazoğlu ile Osman Karakoç 2013 yılında dünya evine girmiştir. Böylelikle başarılı oyuncu artık Ceren Yalazoğlu Karakoç ismini kullanmaya başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz