Ana Sayfa Kızılcık Şerbeti Kızılcık Şerbeti Metehan Kimdir? (Rahimcan Kapkap)

Kızılcık Şerbeti Metehan Kimdir? (Rahimcan Kapkap)

Kızılcık Şerbeti Metehan kimdir? Rahimcan Kapkap kimdir?
Adı Soyadı:Rahimcan Kapkap
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:1998
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:25
Boyu:1.80
Burcu:
Kilosu:74
Rol Aldığı Yapımlar:Elkızı, Kızılcık Şerbeti
İnstagram:@rahimcankapkap

Kızılcık Şerbeti Metehan kimdir sorusu son zamanlarda sıklıkla merak ediliyor. Son zamanların fırtınalar estiren dizisi Kızılcık Şerbeti ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Her bölüm reytinglerini arttıran Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosu hakkında araştırmalar mevcut. Dizide Ömer karakterinin oğlunu olan Metehan’ı kimin oynadığı ise en çok araştırılan konulardan biri olmuş durumda. Kızılcık Şerbeti’nin Metehan’ı rolünü genç ve yetenekli isim Rahimcan Kapkap canlandırıyor. Peki Rahimcan Kapkap kimdir? Rahimcan Kapkap kaç yaşında? Rahimcan Kapkap’ın sevgilisi var mı varsa kim? İşte Kızılcık Şerbeti dizisinin Metehan’ı Rahimcan Kapkap hakkında her şey…

Kızılcık Şerbeti Ömer’in Oğlu Metehan Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Ömer’in oğlu Metehan rolünü genç isim Rahimcan Kapkap canlandırıyor.

Kızılcık Şerbeti Metehan Ünal kimdir? Rahimcan Kapkap hayatı

Rahimcan Kapkap Kimdir? Rahimcan Kapkap Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer’in oğlu Metehan’ı oynayan Rahimcan Kapkap seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Genç oyuncu Rahimcan Kapkap 1998 doğumlu olup şu anda 25 yaşındadır. Ünlü oyuncu Rahimcan Kapkap’ın fiziksel ölçülerine değinecek olursak; boyu 180 kilosu ise 74’tür. Bunun dışında Rahimcan Kapkap’ın sevgilisi var mı merak ediyorsanız maalesef ki elimizde net bir bilgi yok. Ancak Kızılcık Şerbeti Metehan Ünal karakterini canlandıran Rahimcan Kapkap’ın sevgilisi hakkında bilgi edindiğimizde paylaşacağız.

Rahimcan Kapkap Eğitim Bilgileri

Başarılı oyuncu Rahimcan Kapkap Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Son zamanlara Akademi 35 Buçuk oyunculuk eğitimi alan Rahimcan Kapkap, yakın zamanda oyunculuğa başlamıştır.

Rahimcan Kapkap Dizileri

Kızılcık Şerbeti Metehan Ünal (Ömer’in oğlu) karakterini canlandıran Rahimcan Kapkap televizyonda oldukça yeni bir isimdir. Daha önce Elkızı dizisinde rol alan yetenekli isim bu diziden sonra Kızılcık Şerbeti dizisiyle ekranlara dönmüştür. Canlandırdığı Metehan karakteri kısa sürede ilgi çekmeyi başarmıştır. Bununla birlikte Rahimcan Kapkap’ın oynadığı projeler merak konusu olmuştur. Halihazırda Kızılcık Şerbeti’nde Ömer’in Oğlunu oynayan Kapkap, sadece televizyonda iş yapmıştır. Genç ismin henüz bir sinema veya reklam projesi yok. Ancak Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisinin elde ettiği reytingler sonucunda muhtemelen Rahimcan Kapkap yapımcıların radarına girecektir. Eğer ileride Kızılcık Şerbeti dizisinde Metehan’ı oynayan Rahimcan Kapkap farklı projede yer alırsa bunu paylaşacağız.

Genç isim Rahimcan Kapkap’ın yer aldığı projeler ve oynadığı karakterler şu şekildedir:

  • Elkızı – Mert
  • Kızılcık Şerbeti – Metehan Ünal (Ömer’in Oğlu)

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz