Ana Sayfa Dizi Özetleri Kızılcık Şerbeti Kıvılcım Kimdir? (Evrim Alasya)

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım Kimdir? (Evrim Alasya)

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım kimdir? (Evrim Alasya)
Adı Soyadı:Evrim Alasya
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İzmir
Doğum Tarihi:2 Ağustos 1979
Yaşı:44
Boyu:1.68
Kilosu:57
Burcu:Aslan
Eğitim:Dokuz Eylül Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Güneşin Kızları, Akrep, Kızılcık Şerbeti vb.
İnstagram:@mujdevrim

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım kimdir? Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti her bölüm reytinglerini arttırıyor. Özellikle Kızılcık Şerbeti RTÜK cezası sonrasında birçok kişi diziye ilgi duymaya başladı. İki radikal tarafın bir ucunda yer alan Kıvılcım karakteri Kızılcık Şerbeti’nin en ilgi çeken karakterlerinden biri oldu. İlk sezonuyla gündemden düşmeyen dizide Türk televizyonlarının fenomen karakteri haline gelen Kıvılcım’ı Evrim Alasya canlandırıyor. Peki Kızılcık Şerbeti’nin Kıvılcım’ı Evrim Alasya kimdir? Bu yazımızda öncelikle Kızılcık Şerbetindeki Kıvılcım karakterinin incelemesini yapıp akabinde Evrim Alasya hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım İnceleme

Henüz ilk sezonu devam ederken ekran fenomeni haline gelen Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım karakteri, dizide ataerkil düzenin karşısında konumlanan; başarı, sorumluluk gibi özelliklerle öne çıkan bir kadını temsil ediyor. Ancak herkes gibi Kıvılcım da doğrularıyla yanlışlarıyla bir karakter. Kimi zaman hak vereceğiniz Kıvılcım’a muhtemelen kimi zaman kızacaksınız. Evrim Alasya’nın başarılı performansıyla ilgi çeken Kıvılcım, başlarda asla kabul edemediği kızı Doğa’nın Fatih ile evlenmesiyle birlikte değişim sinyallerini veriyor. Dizinin başında muhafazakar kesimin tam karşısında konumlanan Kıvılcım, sonrasında yargıladığı kesimi temsil eden Ömer ile yakın ilişki içine giriyor. Böylelikle Kıvılcım’ın değişim kabuğunu kırma süreci başlıyor ve karakterimiz adım adım keskin bir kişilikten hayatın olağan akışında var olan dönüşüm sürecine giriyor. 

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım (Evrim Alasya) kimdir? Evrim Alasya hayatı, yaşı boyu kilosu dizileri

Evrim Alasya Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım karakterine hayat veren Evrim Alasya kimdir? 2 Ağustos 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Müjde Evrim Alasya, 44 yaşındadır. Bununla birlikte Müjde Evrim Alasya Aslan burcudur. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlayan Evrim Alasya, 1999 yılından itibaren aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Ancak başarılı oyuncu Evrim Alasya asıl tanınırlığını Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Valide Hatun’un gençliğini oynayarak elde etmiştir. Ardından Güneşin Kızları dizisindeki Güneş Yılmaz rolüyle popülerliğini perçinlemiştir. 

Evrim Alasya Evli Mi? Çocuğu Var Mı?

Başarılı oyuncu Evrim Alasya evli değildir ve çocuğu yoktur. Başka bir deyişle Evrim Alasya bekardır.

Evrim Alasya Yer Aldığı Yapımlar

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım karakteriyle son zamanların sıklıkla merak edilen oyuncularından biri haline gelen Evrim Alasya, birçok yapımda yer almıştır. Kırmızı Oda Meliha karakteriyle ilgi çeken Evrim Alasya, daha sonra Akrep dizisinde Ferda Kendirci karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Evrim Alasya son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde başrolde yer alıyor. Bununla birlikte Müjde Evrim Alasya yakında Netflix’te yayınlanacak Terzi dizisinde de rol alacak.

Evrim Alasya Dizileri

  • Kızılcık Şerbeti – Kıvılcım Arslan
  • Akrep – Ferda Kendirci
  • Kırmızı Oda – Meliha Kınık
  • Koca Koca Yalanlar – Müjgan
  • Güneşin Kızları – Güneş Yılmaz
  • Benim Adım Gültepe – Suna
  • Muhteşem Yüzyıl – Ayşe Hafsa Sultan’ın gençliği
  • Gönülçelen – Balçiçek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz