Ana Sayfa Kızılcık Şerbeti Kızılcık Şerbeti Ecem Kimdir? (Alara Bozbey)

Kızılcık Şerbeti Ecem Kimdir? (Alara Bozbey)

Kızılcık Şerbeti Ecem kimdir? Alara Bozbey hakkında bilgiler
Adı Soyadı:Alara Bozbey
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:21 Şubat 1986
Aslen Nereli:Litvanya
Yaşı:37
Boyu:1.74
Burcu:Balık
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:54
Rol Aldığı Yapımlar:Prenses Perfinya, Dolunay, Mahkum, Kızılcık Şerbeti vb.
İnstagram:@alarabozbey

Kızılcık Şerbeti Ecem karakterini başarılı oyuncu Alara Bozbey canlandırıyor. Dizide Kayhan’ın nişanlısı olan Ecem, dizide başlarda Kayhan ile işbirliği yapmıştır. Ancak Kızılcık Şerbeti 14. bölüm itibariyle Ecem, Kayhan ile oynadıkları oyuna son vererek diziden ayrılmıştır. Kızıclık Şerbeti 24. bölüm fragmanı itibariyle dizide tekrardan görünen Alara Bozbey kimdir merak edildi. Yani Ecem karakteri diziye gerini canlandıran Alara Bozbey diziye geri dönüyor. Özellikle birçok kişi Kızılcık Şerbeti’nin Ecem’i Alara Bozbey’in daha önce oynadığı dizileri merak ediyor. Bu yazımızda Alara Bozbey yaşı, boyu, kilosu, evli mi, daha önce hangi dizilerde rol aldı gibi soruları cevaplayacağız.

Kızılcık Şerbeti Kayhan'ın Eski Nişanlısı Ecem'i oynayan Alara Bozbey kimdir?

Alara Bozbey Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ecem karakterini oynayan Alara Bozbey, 21 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelmiştir. İlk adı Aliona Bozbey olan Alara Bozbey, daha sonrasında Türk vatandaşlığı alarak Alara Bozbey ismini kullanmaya başlamıştır. Hatta ünlü oyuncu Alara Bozbey’in ilk başrol olarak yer aldığı dizisi Prenses Perfinya’da adı Aliona Bozbey olarak geçmektedir.

Alara Bozbey Prenses Perfinya
Alara Bozbey’in yer aldığı Prenses Perfinya’da ismi Aliona Bozbey olarak geçiyor.

Alara Bozbey Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Kızılcık Şerbeti Ecem karakterini canlandıran Alara Bozbey, 37 yaşındadır. Alara Bozbey’in boyu 174 cm kilosu ise 54’tür.

Alara Bozbey’in Burcu Nedir?

21 Şubat doğumlu olan Alara Bozbey Balık burcudur. 

Alara Bozbey’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Alara Bozbey bir dönem Ata Demirer ile ilişki yaşamış ve evlilik kararı almıştır. Ancak Alara Bozbey sevgilisi Ata Demirer ile ilişkisini yürütemeyip ayrılmıştır. Yani Alara Bozbey bekardır ve sevgilisi yoktur.

Alara Bozbey Yer Aldığı Yapımlar

Ünlü oyuncu Alara Bozbey son yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde Kayhan’ın nişanlısı Ecem karakterini canlandırdı. Ancak dizide 14. bölüm itibariyle Kayhan ve Ecem ayrılınca Alara Bozbey diziden ayrılmıştı. Son olarak Kızılcık Şerbeti 24. bölümde Ömer ile işbirliği yapan Ecem’i oynayan Alara Bozbey, dizide Kayhan’ın maskesini düşüren eski nişanlısı olarak geri dönecektir. Yani Alara Bozbey diziye geri dönmektedir. Bununla birlikte Alara Bozbey’in yer aldığı yapımlar merak konusu oldu. 

Alara Bozbey Dizileri

Alara Bozbey kariyerine ilk olarak Yabancı Damat dizisiyle başlamıştır. Daha sonra 2008 yılında Prenses Perfinya isimli çocuk dizisinde Perfinya karakteriyle başrolde yer almıştır. Daha sonra birkaç küçük rolü dışında Dolunay dizisinde Demet Önder rolüyle ekranlara dönen Alara Bozbey, Mahkum dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Alara Bozbey, Mahkum Zeynep Bulut karakteriyle Fırat Bulut karakteriyle Fırat Bulut karakterinin eşini oynamıştır. Dizide 7 bölüm oynadıktan sonra ölerek Mahkum’dan ayrılan Alara Bozbey, son olarak Kızılcık Şerbetinde Kayhan’ın eski nişanlısı Ecem karakteriyle oyunculuğa devam etmektedir.

Alara Bozbey’in rol aldığı diziler şu şekildedir:

  • Kızılcık Şerbeti – Ecem (Kayhan’ın Nişanlısı)
  • Mahkum – Zeynep Bulut
  • Benim Adım Melek – Banu
  • Dolunay – Demet Önder
  • Prenses Perfinya – Perfinya
  • Yabancı Damat – Natalia

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz