Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Kızıl Goncalar Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kızıl Goncalar Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kızıl Goncalar
Kızıl Goncalar

18 Aralık 2023 Pazartesi Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kızıl Goncalar dizisi ilk fragmanı yayınlandığı günden itibaren dizi severler tarafından beğeni yağmuruna tutulup ilk bölümü merakla beklenmektedir.

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Gold Film yapımı Kızıl Goncalar’ın yönetmen koltuğunda Bir İstanbul Masalı, Masumiyet gibi sevilen dizilerin de yönetmenliğini yapmış Ömür Atay oturmaktadır.

Kulüp dizisi ve Atatürk 1881-1919 Filmi gibi son dönemlerde çok konuşulan başarılı yapıtların senaristliğini üstlenen Şükrü Necati Şahin Kızıl Goncalar dizisinin de senaristliğini üstlenmiştir.

Kızıl Goncalar
Kızıl Goncalar

Kızıl Goncalar Dizisinin Konusu

Çağdaş ve laik bir Atatürkçü olan Levent ile bağnaz bir tarikata bağlanarak tarikat hayatını seçip kendini bu yola adayarak tam tersi bir karakter olan Meryem’in yollarının kesişmesini anlatan Kızıl Goncalar dizisi çocukları söz konusu olunca bu görüş ayrılıklarının önemsizleşerek çocukları için bir araya gelmelerini konu edinmektedir.

Kızıl Goncalar
Kızıl Goncalar

Kızıl Goncalar Dizisi Oyuncu Kadrosu İle Dikkatleri Üzerine Çekti

Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen yetenekli oyuncu Özgü Namal ve söz yazarlığı, senaristliği, oyunculuğu, yönetmenliği ve şarkıcılığı ile tanınan Özcan Deniz Kızıl Goncalar dizisinin başrollerini paylaşmaktdır.

Mert YazıcıoğluErkan AvcıHazal TüresanMert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi yetenekli oyuncuları bir araya getiren dizinin ilk bölümü merakla beklenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz