Ana Sayfa Dizi Özetleri Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna kimdir? Youtube üzerinde yayınlanan Kısmetse Olur yarışması her bölüm milyonlarca kişiyi ekrana kilitliyor. Yarışmanın öne çıkan isimlerinden olan Tuğçe Aleyna; hakkında en çok araştırma yapılan isimlerden biridir. Tuğçe Aleyna, yarışmada 2. haftada elenip sonrasında yarışmaya geri dönmüştür. Özellikle geri dönünce Ozan ile yakınlaşma yaşayan Tuğçe bu ilişkisiyle yarışmanın sevilen isimlerinden olmuştur. Özel yaşamında DJ’lik yapan Tuğçe Aleyna, 1997 doğumludur. Yani Kısmetse Olur Tuğçe 26 yaşındadır. Kendine ait bir giyim markası olan Tuğçe Aleyna, Instagram üzerinden kıyafet satışı yapmaktadır. 

Kısmetse Olur Tuğçe Elendi Mi?

Kısmetse Olur Tuğçe elendi mi? Yarışmaya sonradan dönen Tuğçe, uzun süredir yarışmaya devam ediyor. Bununla birlikte ilk başta negatif puanları yüksek olan Tuğçe kısa zamanda yarışmanın sevilen isimlerinden biri haline geldi. Başka bir deyişle Tuğçe Aleyna, yarışmaya döndükten sonra hayran kitlesini arttırmayı başardı. Yarışmanın güncel bölümlerinde Tuğçe ve Ozan ilişkisi bitmek üzeredir. Ancak buna rağmen Kısmetse Olur Tuğçe elenmedi ve şu anlık yarışmaya devam ediyor. Ancak yarışma hakkında çıkan ifşalara göre Tuğçe birkaç hafta sonra Kısmetse Olur’dan elenecek.

Kısmetse Olur Tuğçe Instagram Hesabı

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Instagram üzerinde 171K takipçiye sahiptir. Tuğçe Aleyna’nın Instagram kullanıcı adı tugcealeynaa olup burada aktif olarak paylaşım yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz