Ana Sayfa Kısmet Kısmet Özge Özacar

Kısmet Özge Özacar

Kısmet Özge Özacar kimdir? Özge Özacar yaşı sevgilisi dizileri
Adı Soyadı:Özge Özacar
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:22 Nisan 1995
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:28
Boyu:1.65
Burcu:Boğa
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:54
Rol Aldığı Yapımlar:Sevgili Geçmiş, Baba, Kefaret, Bursa Bülbülü, Kısmet vb.
İnstagram:@ozgeozacar

Kısmet dizisi Melike karakterini canlandıran Özge Özacar kimdir? 2023 yaz dizileri arasında olan Kısmet, 16 Haziran 2023 akşamı FOX Tv’de yayına girdi. Özellikle seyirciler Kısmet dizisi oyuncuları hakkında detaylı araştırma yapmaya başladı. Kısmet dizisinde Melike karakteri anne ve babası kaynaklı bağlanma problemleri yaşamaktadır. Melike’nin hayatta tek rahat ettiği yer çocukluktan beri arkadaşı olan Doğan’dır. Lakin Melike evlendiği gece Doğan’ı arayınca işler değişir. Dizide yer yer bencil, yer yer öfke problemleri olan Melike’yi kimin canlandırdığı ise en çok merak edilen konulardan biridir. Kısmet dizisi Melike karakterini genç kuşağın öne çıkan oyuncularından Özge Özacar canlandırıyor. Özge Özacar son olarak Ata Demirer ile Bursa Bülbülü filminde başrolleri paylaşmıştı. Peki Kısmet’in Melike’si Özge Özacar kimdir? Özge Özacar daha önce hangi dizilerde rol aldı? Özge Özacar’ın sevgilisi var mı? Bu yazımızda Özge Özacar hayatı ve yer aldığı yapımlar ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Özge Özacar Kimdir? (Kısmet Melike)

Özge Özacar, 22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu Özge Özacar, 28 yaşındadır. Özge Özacar boğa burcudur. Fiziksel özelliklerine değinecek olursak Kısmet Özge Özacar boyu 1.65 cm kilosu ise 54 kg’dir. Marmara Üniversitesi İletişim mezunu olan Özge Özacar, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle oyunculuğa başlamıştır. Başarılı oyuncu Özge Özacar yakın zamanda Disney+ yapımı Bursa Bülbülü filminde Arzu karakteriyle adından söz ettirmiştir. Son olarak Fox TV’nin yeni yaz dizisindeki rolü için Kısmet Melike kimdir sorusu Özge Özacar ile ilgili sıklıkla sorulmaktadır.

Kısmet dizisi Melike kimdir? Özge Özacar kimdir?

Özge Özacar Sevgilisi

Zaman zaman ismi farklı isimlerle anılan Özge Özacar sevgilisi var mı konusunda güncel bir bilgi yoktur.

Özge Özacar Yer Aldığı Yapımlar

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Müge karakterini canlandıran Özge Özacar, ilk projesinden sonra farklı yapımlarda yer almıştır. Lise Devriyesi, Meryem, Sevgili Geçmiş, Kefaret ve Baba dizileri Özge Özacar’ın oynadığı dizilerden bazılarıdır. Özge Özacar bir dönem Sevda Erginci ve Melis Sezen gibi isimlerle Sevgili Geçmiş dizisinde rol almıştır. Ünlü oyuncu Hababam Sınıfı Yeniden isimli sinema filminde ve Bursa Bülbülü isimli Disney+ filmindeki rolleriyle adından söz ettirmiştir. Özge Özacar son olarak Fox TV’de yayınlanan Kısmet dizisi Melike karakterini canlandırmaktadır.

Özge Özacar Dizileri

  • Kısmet – Melike
  • Baba – Cansu Erim
  • Hayaller ve Hayatlar – Mehveş
  • Kefaret – Meltem Serez
  • Sevgili Geçmiş – Azra Yılmaz
  • Meryem – Naz Sargun
  • Lise Devriyesi – Meltem
  • Oyunbozan – Zeynep
  • Tatlı Küçük Yalancılar – Müge

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz