Ana Sayfa Kısmet Kısmet Kerem Kupacı

Kısmet Kerem Kupacı

Kısmet Kerem Kupacı kimdir? Kısmet dizisi Cevdet kimdir?
Adı Soyadı:Kerem Kupacı
Mesleği:Oyuncu, Balerin
Doğum Tarihi:1971
Aslen Nereli:İzmir
Yaşı:52
Boyu:1.72
Burcu:Balık
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:70
Rol Aldığı Yapımlar:Hayat Bilgisi, Kalk Gidelim, Ben Bu Cihana Sığmazam, Kısmet vb.
İnstagram:@keremkupaci

Kısmet Kerem Kupacı kimdir? Kerem Kupacı, özellikle Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Pikaçu Kerem tiplemesiyle tanınan bir oyuncudur. Ancak Kerem Kupacı bugüne değin birçok farklı yapımda rol almıştır. Kısmet dizisi Cevdet karakterini canlandıran Kerem Kupacı, dizide apartmanın kapıcısı rolündedir. Cevdet, Doğan’ın arkadaşıdır ve aile husumetinde Doğan’dan avukatlık desteği almaktadır. Peki Kısmet kapıcı Cevdet kimdir? Kerem Kupacı kimdir? Kerem Kupacı kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? Kerem Kupacı daha önce hangi dizilerde rol aldı. Bu yazımızda Kerem Kupacı hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Kerem Kupacı Kimdir? (Kısmet Kapıcı Cevdet)

Kerem Kupacı 7 Şubat 1971 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan Kerem Kupacı 52 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Kerem Kupacı, üniversite sonrasında profesyonel anlamda oyunculuğa başlamıştır. Kerem Kupacı 1997 yılından itibaren çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Kısmet Cevdet karakterini canlandıran Kerem Kupacı; Hayat Bilgisi ve Ruhsar gibi dönemine damga vuran işlerde rol almıştır. Kerem Kupacı son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ethem karakterine hayat vermiştir.

Kerem Kupacı Evli Mi? Kerem Kupacı Çocuğu Var Mı?

Başarılı oyuncu Kerem Kupacı evli mi sorusunun cevabı merak ediliyor. Kerem Kupacı bir dönem oyuncu Aslıhan Gürbüz ile evlenmiştir. 2011 yılında evlenen Kerem Kupacı ve Aslıhan Gürbüz çifti 2014 yılında yollarını ayırmıştır. Yani Kerem Kupacı evli değildir. Bununla birlikte Kerem Kupacı’nın çocuğu yoktur.

Kerem Kupacı Yer Aldığı Yapımlar

Kerem Kupacı dizileri ve filmleri ile her daim adından söz ettirmiştir. Oyunculuk kariyerine Demirbank ve Algida gibi markaların reklamlarını sığdıran Kerem Kupacı sayısız tiyatroda oynamıştır. Kerem Kupacı özellikle bir döneme damga vuran Hayat Bilgisi dizisindeki Keramettin Güçverir karakteriyle akıllara kazınmıştır. Kerem Kupacı sinemada Kahpe Bizans ve Osmanlı Cumhuriyeti gibi filmlerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Kerem Kupacı son olarak Kısmet dizisinde Cevdet karakterini canlandırmaktadır.

Kerem Kupacı Dizileri

  • Kısmet – Cevdet
  • Ben Bu Cihana Sığmazam – Ethem Marna
  • Kalk Gidelim – Halil Kalkar
  • Kırgın Çiçekler – Sedat
  • Elde Var Hayat – Rıfat
  • Hayat Bilgisi – Pikaçu Kerem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz