Ana Sayfa Kısmet Kısmet Ece Yaşar

Kısmet Ece Yaşar

Kısmet Ece Yaşar kimdir? Kısmet Ceylan kimdir?
Adı Soyadı:Ece Yaşar
Mesleği:Oyuncu, Balerin
Doğum Tarihi:1994
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:29
Boyu:1.66
Burcu:Balık
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:60
Rol Aldığı Yapımlar:Çukur, Alev Alev, Annemizi Saklarken, Kısmet vb.
İnstagram:@ece.yasar

Kısmet Ece Yaşar kimdir? Melike ve Doğan’ın çocukluk arkadaşı Ceylan rolünü oynayan Ece Yaşar son zamanlarda en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Kısmet Ceylan karakteri, başarılı bir avukattır. Doğan ve Melike ile aynı mahallede büyüyen Ceylan, Doğan’a aşıktır ve ikilinin uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardır. Doğan ve Ceylan evlenmeye karar verdiklerinde ise Ceylan’ın en büyük kabusu Melike olacaktır. Kısmet dizisi Ceylan karakterini genç kuşağın öne çıkan isimlerinden Ece Yaşar canlandırıyor. Son olarak Annemizi Saklarken Derya karakterini canlandıran Ece Yaşar, Çukur dizisindeki Karaca Koçovalı karakteriyle de tanınıyor. Özellikle Ece Yaşar kimdir sorusu, genç oyuncunun yeni dizisi Kısmet ile ivme kazandı. Peki Kısmet’in Ceylan’ı Ece Yaşar kimdir? Ece Yaşar kaç yaşında, nereli, burcu ne, boy kilosu kaç? Ece Yaşar sevgilisi var mı? Bu yazımızda Ece Yaşar hakkında merak ettiklerinizi ele alacağız.

Kısmet Ceylan Kimdir? Ece Yaşar kimdir hayatı sevgilisi dizileri

Ece Yaşar Kimdir? (Kısmet dizisi Ceylan)

Ece Yaşar 20 Şubat 1994 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Ankaralı olan Ece Yaşar, 29 yaşındadır. Ece Yaşar’ın fiziksel özelleri 166 boy ve 54 kg şeklindedir. Ortaokuldan itibaren Bale üzerine eğitim alan Ece Yaşar, Kara Sevda dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. 

Ece Yaşar Sevgilisi Var Mı?

Ece Yaşar sevgilisi hakkında bilgi yoktur. Bir dönem Ece Yaşar Çukur dizisindeki rol arkadaşı Öner Erkan ile ilişki yaşamıştır. Ancak Ece Yaşar ve Öner Erkan çifti ayrılmıştır.

Ece Yaşar Yer Aldığı Yapımlar

Ece Yaşar Kısmet dizisinde Ceylan karakterini canlandırıyor. Bununla birlikte Ece Yaşar yer aldığı yapımlar hangileri merak edildi. Kara Sevda Eda karakteriyle oyunculuğa adım atan Ece Yaşar, Direniş Karatay filmiyle sinemaya adım atmıştır. Ancak Ece Yaşar’ın asıl tanınması Çukur dizisindeki Karaca Koçovalı karakteriyle olmuştur. Ece Yaşar, sonrasında Annemizi Saklarken, Ölüm Zamanı gibi projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncu Ece Yaşar, Prestij Meselesi filminde Sevgi karakterini de canlandırmıştır.

Ece Yaşar Dizileri

  • Kısmet – Ceylan
  • Annemizi Saklarken – Derya
  • Ölüm Zamanı – Nazlı
  • Çukur – Karaca Koçovalı
  • Alev Alev
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Kara Sevda – Eda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz