Ana Sayfa İki Yabancı İki Yabancı Reşat Kimdir? (Feridun Düzağaç)

İki Yabancı Reşat Kimdir? (Feridun Düzağaç)

İki Yabancı Reşat kimdir? (Feridun Düzağaç)
Adı Soyadı:Feridun Düzağaç
Mesleği:Müzisyen, Oyuncu
Aslen Nereli:Adana
Doğum Tarihi:10 Ekim 1968
Yaşı:54
Boyu:
Kilosu:
Burcu:Terazi
Eğitim:Çukurova Üniversitesi
Medeni Hali:Evli (Sevgi Güryay ile beraber)
Rol Aldığı Yapımlar:Binbir Gece, Dip, İki Yabancı vb.
İnstagram:@feridun_duzagac

İki Yabancı Reşat kimdir? FOX TV’nin yeni dizisi İki Yabancı oyuncuları belli olmaya başladı. Son olarak usta müzisyen Feridun Düzağaç diziye Reşat karakteriyle dahil oldu. Başarılı sanatçının müzisyen kimliği dışında oyunculuk yapacağı bu projede sergileyeceği performans merak konusu oldu. Birçok kişi Feridun Düzağaç’ı sesiyle tanısa bile muhtemelen İki Yabancı dizisinde tam olarak çıkaramayacaktır. Bu nedenle dizide Reşat karakterini canlandıran Feridun Düzağaç hakkında detaylı bilgi sunacağız. Peki, Feridun Düzağaç kimdir? Feridun Düzağaç kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? Usta müzisyen Feridun Düzağaç daha önce başka dizilerde oynadı mı?

Feridun Düzağaç Kimdir? İki Yabancı Dizisi Reşat Karakterini Canlandıran Feridun Düzağaç Hayatı

İki Yabancı Reşat karakteriyle ilk kez televizyon dizisinde başka birini oynayacak olan Feridun Düzağaç, 10 Ekim 1968 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan başarılı müzisyen, henüz lise yıllarında müzikle uğraşmaya başlamıştır. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Feridun Düzağaç, üniversite yıllarında arkadaşlarıyla müzik grubu kurmuştur. Başarılı müzisyen Feridun Düzağaç, 1995 yılında hayatını Sevgi Güryay ile birleştirmiş olup hala evlidir. Feridun Düzağaç’ın kızı 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Başka bir deyişle Feridun Düzağaç profesyonel yaşamı dışında evlidir ve 24 yaşında bir kız babasıdır.

Feridun Düzağaç Şarkıları

Türkçe Rock deyince akla gelen ilk isimlerden olan Feridun Düzağaç, oyunculuktan çok müzik odaklı kariyer rotası çizmiştir. Ancak başarılı müzisyen 2008 yılında Şevval Sam ile beraber Derman dizisinde başrol oynamıştır. Akabinde Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Ünlü sanatçının ekran karşısındaki en bilinen işlerden biri ise Hadi Be Oğlum filmi olmuştur. Birçok kişi İki Yabancı Reşat karakteriyle ekranlara geri dönen Feridun Düzağaç’ın oyunculuk da yaptığını bilmemektedir.  Rock türünde yayınladığı parçaları dilden dile dolaşan Feridun Düzağaç; Düşler Sokağı, Beni Bırakma, Alev Alev, Boş Ders gibi şarkılara imza atmıştır. Sanatçının şarkıları sık sık dizilerde çalmış olup Boş Ders şarkısı bir dönem Hayat Bilgisi dizisinin jeneriği olmuştur.

Feridun Düzağaç Yer Aldığı Yapımlar

İki Yabancı Reşat karakterini canlandıran Feridun Düzağaç oyunculuk kariyeri bilinmeyen biridir. Ancak Feridun Düzağaç özellikle 2000’li yıllar ve 2010’lu yıllarda farklı projelerde rol almıştır. Oyuncunun ilk dizi projesi Derman olup bu işin ardından Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Bunun dışında son zamanlarda puhutv projesi Dip dizisinde rol almıştır. Başarılı müzisyen Feridun Düzağaç, günümüzde İki Yabancı dizisinin Reşat’ı olarak ekran karşısına çıkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz