Ana Sayfa Oyuncular Hünkar Nihal Konar Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Hünkar Nihal Konar Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Hünkar Nihal Konar Kimdir
Hünkar Nihal Konar Kimdir

Hünkar Nihal Konar başarılı Türk dizi ve film oyuncusudur. Hünkar Nihal Konar ”Nalan” ve ”Kırmızı Oda” gibi başarılı yapımlarda rol almıştır.

Adı:Hünkar Nihal
Soyadı:Konar
Mesleği:Oyuncu
Yaşı:
Medeni Hali:Evli
Burcu:
Aslen Nereli:
İnstagram:@hunkarnkonar
Hünkar Nihal Konar Künye

Hünkar Nihal Konar Kimdir?

Hünkar Nihal Konar kimdir sorusunun cevabı oyuncudur. Hünkar Nihal Konar kariyerinin başından beri bir çok projede rol almıştır. 2017 senesinde Sessizin Sesi (Ne Evet Ne Hayır) oyununda oynadıktan sonra adını tüm Türkiye’de duyurmaya başarmıştır. Hünkar Nihal Konar daha sonra ‘Nalan’ ve ‘Kırmızı Oda’ gibi başarılı yapımlarda rol almaya başlamıştır.

Hünkar Nihal Konar Kimdir?
Hünkar Nihal Konar Kimdir?

Hünkar Nihal Konar Evli Mi?

Hünkar Nihal Konar özel hayatı ile gündeme gelmek istememektir. Hünkar Nihal Konar medeni hali evlidir. Hünkar Nihal Konar’ın evli olduğu dışında çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Hünkar Nihal Konar’ın daha fazla bilgisini elde ettiğimizde güncelleyeceğiz.

Hünkar Nihal Konar Oynadığı Diziler?

Hünkar Nihal Konar bir çok dizi ve filmde rol almış oyunculuk kariyerine ise ‘’Mywaymenajerlik’’ Şirketinde ve başarılı bir şekilde oyunculuk mesleğini icra etmektedir. Hünkar Nihal Konar’ın rol aldığı bazı yapımlar şunlardır:

  • Sessizin Sesi (Ne Evet Ne Hayır) – 2017
  • Kırmızı Oda (Cahide Şerifi)
  • Nalan (Filiz) – 2022

Hünkar Nihal Konar Sosyal Medya?

Hünkar Nihal Konar sosyal medyayı aktif olarak kulanmaktadır. Hünkar Nihal Konar instagram hesabından paylaşımlarına devam etmektedir.

Hünkar Nihal Konar hakkında sorulan birçok soru olan aslen nereli, annesi ve babası kimdir, kaç yaşındadır , burcu nedir gibi soruları sizlerle çok kısa bir süre içerisinde paylaşacağız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz