Ana Sayfa Gülcemal Gülcemal Oyuncuları, Gülcemal Güncel Oyuncu Kadrosu

Gülcemal Oyuncuları, Gülcemal Güncel Oyuncu Kadrosu

Gülcemal oyuncuları

Gülcemal güncel oyuncu kadrosu belli oldu. FOX Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Gülcemal dizisi ilk tanıtımları ile ilgi çekti. Diziyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri Gülcemal oyuncuları olmaktadır. Başrollerini Murat Ünalmış ile Melis Sezen’in paylaştığı dizi yayın hayatına başlamaya hazırlanırken birçok kişi Gülcemal dizisinde kimler oynuyor merak ediyor. Son zamanlarda imza attığı her projeyle adından söz ettiren MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinde kim kimdir? Gülcemal dizisi oyuncuları kimler? Bu yazımızda son zamanlarda fragmanlarıyla ilgiyi üzerine toplayan Gülcemal dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgiler sunacağız.

Gülcemal Oyuncuları

Gülcemal oyuncuları için başrollerde Murat Ünalmış ve Melis Sezen gibi deneyimli isimler yer alıyor. Dizide başarılı oyunculara Edip Tepeli, Nilüfer Açıkalın, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Ayda Aksel gibi usta oyuncular eşlik ediyor. Gülcemal dizisi ne zaman başlıyor henüz belli olmadan dizide yer alan oyuncular merak konusu oldu. Gülcemal güncel oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

 • Murat Ünalmış
 • Melis Sezen
 • Ayda Aksel
 • Edip Tepeli
 • Nilay Erdönmez
 • Atilla Şendil
 • Cahit Gök
 • Nilüfer Açıkalın
 • Meltem Akçöl
 • İpek Ayaz Kortunç
 • Samet Kaan Kuyucu

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Gülcemal dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanacak. 

Gülcemal güncel oyuncuları

Gülcemal Güncel Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

FOX’un yeni dizisi Gülcemal karakterleri kimlerdir sorusu da en az oyuncuları kadar merak ediliyor. Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisinde Gülcemal ve Deva’nın nefretten aşka uzanan hikayesi işleniyor. Dizide Gülcemal karakterine başarılı oyuncu Murat Ünalmış hayat veriyor. Gülcemal’in intikam yolculuğunda aşık olacağı Deva rolünü ise son zamanlarda yer aldığı dizilerle adından söz ettiren Melis Sezen oynuyor. Gülcemal dizisi karakterleri arasında Gülcemal’in kininin asıl sebebi olan ve onu nefretle büyüten annesine usta oyuncu Ayda Aksel hayat veriyor. Ayda Aksel dizide Zafer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Yeni dizi Gülcemal karakterleri arasında Mert rolüne Edip Tepeli, Gülendam rolüne Nilay Erdönmez, İpek rolüne Meltem Akçöl, Gara Ana rolüne Nilüfer Açıkalın hayat veriyor. 

Gülcemal Dizisi Kim Kimdir?

Gülcemal dizisi kim kimdir sorusu epey merak ediliyor. Bu konuyu ayrıntılı olarak cevaplayacak olursak Gülcemal oyuncuları arasında oyuncu karakter eşleştirmesi şu şekildedir:

 • Murat Ünalmış – Gülcemal
 • Melis Sezen – Deva
 • Ayda Aksel – Zafer
 • Atilla Şendil – Halil İbrahim
 • Nilüfer Açıkalın – Gara Ana
 • Nilay Erdönmez – Gülendam
 • Cahit Gök – Vefa
 • Samet Kaan Kuyucu – Mert
 • İpek Ayaz – Canan
 • Edip Tepeli – Mert
 • Sabahattin Yakut – Emrullah
 • Meltem Akçöl – İpek

Gülcemal Dizisi Gülcemal Kimdir? Murat Ünalmış Kimdir?

Gülcemal dizisi Gülcemal karakteri annesinden intikam almak için çıktığı yolda Deva ile karşılaşır. İntikam hırsıyla dolu olan Gülcemal’in hesaba katmadığı duyguları dizinin kilit konusunu oluşturur. Dizide Gülcemal rolüne başarılı oyuncu Murat Ünalmış hayat vermektedir.

23 Nisan 1981 doğumlu Murat Ünalmış 42 yaşındadır. Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisinde başroldeki Gülcemal karakterini canlandıran Murat Ünalmış daha önce oynadığı dizilerle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman ve Yer Gök Aşk Yusuf rolleri seyirci tarafından yakından biliniyor.

Gülcemal Dizisi Deva Kimdir? Melis Sezen Kimdir?

Gülcemal dizisi Deva karakteri hiç hesapta yokken Gülcemal ile yakınlaşma yaşayacak bir karakterdir. Dizide Deva karakterini yeni jenerasyonun öne çıkan isimlerinden Melis Sezen hayat veriyor. 26 yaşındaki genç oyuncu Melis Sezen Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisinde Deva rolüyle daha önce canlandırdığı karakterlerden bambaşka bir karaktere hayat verecektir. Özellikle oyuncunun son dizisi Sadakatsiz Derin karakteri ile Deva birbirine tamamen zıttır.

Gülcemal Dizisi Zafer Kimdir? Ayda Aksel Kimdir?

Gülcemal dizisi Zafer karakterine başarılı oyuncu Ayda Aksel hayat veriyor. Daha önce Hercai dizisinde Azize Arslanbey rolüyle tanınan Ayda Aksel’in yeni adresi Gülcemal dizisi oldu. Gülcemal dizisinde Gülcemal ve Mert’in annesi olan Ayda Aksel, bu dizide ters köşe yapmaya hazırlanmaktadır. 

Ayda Aksel 31 Ekim 1962 tarihinde dünyaya gelmiştir. 62 yaşındaki oyuncu Ayda Aksel, tiyatro ve dizilerde canlandırdığı rollerle tanınırlığını arttırmıştır. Başarılı oyuncunun son olarak Baba dizisi Fazilet ile kıyaslayınca bambaşka bir role bürünmesi seyirciyi şaşırtmış durumda. Haliyle birçok kişi Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisinde Ayda Aksel’in canlandırdığı rolü merak etmiş durumda.

Gülcemal Dizisi Mert Kimdir? Edip Tepeli Kimdir?

Gülcemal dizisi Mert Deva’nın nişanlısı aynı zamanda Gülcemal’in kardeşidir. Gülcemal’in intikam yolculuğunda Mert ile Gülcemal sürekli olarak çatışma yaşayacaktır. 6 Nisan 2023 akşamı Fox ekranlarında başlayacak dizide Mert karakterine Edip Tepeli hayat veriyor. Edip Tepeli son olarak Destan dizisinde rol almıştır. Genç oyuncu Edip Tepeli bu diziden sonra Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisine dahil olmuştur.

Gülcemal Dizisi Gülendam Kimdir? Nilay Erdönmez Kimdir?

Gülcemal dizisi Gülendam karakterine başarılı oyuncu Nilay Erdönmez hayat veriyor. Nilay Erdönmez 12 Mayıs 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir ve şu an 37 yaşındadır. Başarılı oyuncu Nilay Erdönmez, sinemadaki rolleriyle ödül almıştır. Bunun dışında birçok dizi projesinde yer alan Nilay Erdönmez’in en bilinen dizileri Netflix yapımı Şahmaran ve İstanbullu Gelin dizileridir. Genç ve yetenekli oyuncu Nilay Erdönmez Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisinde Gülendam’a hayat verecektir.

Gülcemal Dizisi Gara Ana Kimdir? Nilüfer Açıkalın Kimdir?

Gülcemal dizisi Gara Ana karakterine usta oyuncu Nilüfer Açıkalın hayat veriyor. Sinema seyircisinin yakından tanıdığı Nilüfer Açıkalın evlidir ve bir çocuğu vardır. Peker Açıkalın ile evliliği sonrasında Açıkalın soyadını kullanmaya başlayan Nilüfer Açıkalın, Peker Açıkalın ile boşandıktan sonra da bu soyadı kullanmaya devam etmiştir. Başarılı oyuncu Nilüfer Açıkalın Gülcemal oyuncuları arasında Gara Ana karakteriyle seyirciyi ters köşe yapmaya hazırlanmaktadır.

Gülcemal Halil İbrahim Kimdir? Atilla Şendil Kimdir?

Gülcemal Halil İbrahim karakterine usta tiyatrocu Atilla Şendil hayat veriyor. Daha önce Masumlar Apartmanı İnci’nin dedesi rolüyle ekran karşısına çıkan Atilla Şendil, Gülcemal oyuncu kadrosu içerisinde yer almaktadır.

Gülcemal Vefa Kimdir? Cahit Gök Kimdir?

MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinde Vefa karakterine Cahit Gök hayat vermektedir. Hercai dizisinde Fırat karakterini canlandıran Cahit Gök birçok farklı yapımda rol almıştır. Gülcemal oyuncu kadrosunda dikkat çeken Cahit Gök, Ezel’de Haluk Bilginer’in gençliğini canlandırmış ve seyircinin ilgisini üzerine çekmiştir.

Gülcemal Armağan Kimdir? Samet Kaan Kuyucu Kimdir?

Gülcemal Armağan karakterini genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu canlandırıyor. Yargı dizisindeki Burak rolüyle dikkatleri üzerine çeken Samet Kaan Kuyucu Gülcemal güncel oyuncu kadrosu içerisindeki Armağan rolüyle epey dikkat çekmiştir.

Gülcemal İpek Kimdir? Meltem Akçöl Kimdir?

Gülcemal İpek karakterine genç kuşağın dikkat çeken isimlerinden Meltem Akçöl hayat vermektedir. Duy Beni Hazal karakteriyle ilgi çeken Meltem Akçöl, Gülcemal oyuncuları arasındadır.

Gülcemal Canan Kimdir? İpek Ayaz Kortunç Kimdir?

Gülcemal Canan karakterine İpek Ayaz Kortunç hayat vermektedir. 1985 doğumlu olan İpek Ayaz Kortunç, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Hayat Bugün dizisinde Mine karakterini canlandıran İpek Ayaz Kortunç Gülcemal oyuncuları arasında dikkat çekiyor. İpek Ayaz Kortunç bilhassa Masumlar Apartmanı Okşan rolüyle dikkatleri üzerine çeken bir oyuncudur. Bununla birlikte başarılı oyuncu halihazırda Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinde yer almaktadır.

Gülcemal Hatice Kimdir? Evren Duyal Kimdir?

Gülcemal Hatice karakterine başarılı oyuncu Evren Duyal hayat veriyor. Gülcemal oyuncu kadrosu içerisinde dikkat çeken Evren Duyal özellikle Aşk-ı Memnu Nesrin rolüyle tanınmaktadır. Evren Duyal 24 Temmuz 1973 doğumlu olup 50 yaşındadır. Son olarak Ömer dizisinde rol alan Evren Duyal, Gülcemal dizisinin Hatice’si olarak ekran karşısına çıkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz