Ana Sayfa Gülcemal Gülcemal Dizisi Vefa Kimdir? (Cahit Gök)

Gülcemal Dizisi Vefa Kimdir? (Cahit Gök)

Gülcemal Vefa kimdir? Gülcemal'in arkadaşı Vefa rolüne hayat veren Cahit Gök hayatı
Adı Soyadı:Cahit Gök
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Bingöl
Doğum Tarihi:7 Ekim 1981
Yaşı:42
Boyu:1.79
Kilosu:70
Burcu:Terazi
Eğitim:Anadolu Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Ezel, Hercai, Gülcemal vb.
İnstagram:@cahitgok

Gülcemal dizisi Vefa kimdir? Gülcemal ve Deva’nın intikam hırsından doğan aşk öyküsünü işleyen Gülcemal dizisi yayınlandığı ilk anlarda epey ilgi çekti. Bununla beraber dizideki tüm karakterlerle birlikte Gülcemal’in arkadaşı Vefa rolü de merak konusu oldu. Dizide Vefa karakterine ünlü oyuncu Cahit Gök hayat veriyor. Vefa, dizide Gülcemal’in kardeşi Gülendam’a platonik olarak aşıktır. Yazımızın devamında Cahit Gök hayatı ile ilgili bilgiler sunacağız. Peki Gülcemal dizisinin Vefa’sı Cahit Gök kimdir? Cahit Gök kaç yaşında, boyu, kilosu, sevgilisi var mı, evli mi? Cahit Gök hangi yapımlarda yer aldı? İşte Cahit Gök’ün hayatı hakkında merak ettiğiniz her şey…

Cahit Gök Kimdir? Gülcemal Dizisi Vefa Rolünü Oynayan Cahit Gök Hayatı

Cahit Gök 7 Ekim 1981 tarihinde Bingöl’de dünyaya gelmiştir. İstanbul’da büyüyen Cahit Gök, lise eğitimi sonrasında üniversite için Eskişehir’e gitmiştir. Anadolu Üniversitesinde İktisat okuyan Cahit Gök, Ezel dizisindeki Kenan Birkan’ın gençliğini canlandırmıştır. Haluk Bilginer’in gençliğini oynayan Cahit Gök bu rolüyle ilgi çekmiştir. Ancak Cahit Gök bunun dışında birçok projede yer almıştır. Cahit Gök evli mi, sevgilisi kim konularında birinci ağızdan bilgi olmadığı için bu konuda bilgi veremiyoruz. Ancak Cahit Gök özel hayatı hakkında bilgi aldığımız takdirde gerekli bilgileri sunacağız. Gülcemal dizisi Vefa rolünü oynayan Cahit Gök, 179 boyunda ve 70 kilodur. 

Gülcemal dizisi Vefa Kimdir?

Cahit Gök Yer Aldığı Yapımlar

Kamera karşısına ilk olarak 2008 yılında Fırtına filmiyle çıkan Cahit Gök, bu filmdeki performansıyla Ankara Uluslararası Film Festivalinde ödül almıştır. Ardından dizilerde oynamaya başlayan Cahit Gök’ün ilk dizisi Bir Bulut Olsam olmuştur. Ertesi yıl Çalgı Çengi ve Av Mevsimi gibi önemli projelerde yer alan Cahit Gök, Ezen dizisinde Haluk Bilginer’in gençliğini canlandırmıştır. Ezel Kenan Birkan’ın gençliği rolüyle tanınırlığını arttıran başarılı oyuncu yakın zamanda Hercai dizisinde Fırat’ı oynamıştır. Cahit Gök, Hercai dizisinden sonra bir süre ekranlara ara vermiştir. Ancak ünlü oyuncu Gülcemal dizisi Vefa karakteri ile ekranlara dönmeye hazırlanmaktadır.

Cahit Gök Dizileri

  • Hercai – Fırat Aslanbey
  • Siyah Beyaz Aşk –  Cüneyt Koçak
  • O Hayat Benim – Volkan
  • Urfalıyam Ezelden – Kadir Bozoğlu
  • Sevdaluk – Serkan
  • Ezel – Kenan Birkan (gençliği)
  • Bir Bulut Olsam – Yaşar Bulut

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz