Ana Sayfa Gülcemal Gülcemal Dizisi Semra Kimdir? (Gökçem Çoban)

Gülcemal Dizisi Semra Kimdir? (Gökçem Çoban)

Gülcemal Semra Kimdir? (Gökçem Çoban)

Gülcemal dizisi Semra nedir? Gülcemal dizisinde Semra karakterini kim canlandırıyor? 6 Nisan 2023 akşamı FOX ekranlarında başlayacak Gülcemal oyuncuları merak konusu oldu. Bunlardan biri de Semra karakterini kimin canlandırdığı olmaktadır. Birçok kişi Gülcemal Semra karakterini kimin canlandırdığını merak ediyor. Dizide Semra karakterini genç oyuncu Gökçem Çoban canlandırıyor. Bu yazımızda Gülcemal dizisinin Semra’sı Gökçem Çoban hayatı hakkında bilgiler vereceğiz. Peki, Gökçem Çoban kimdir? Gökçem Çoban kaç yaşında, nereli? Gökçem Çoban dizileri nelerdir? İşte Gökçem Çoban hayatı hakkında merak ettiğiniz bilgiler…

 
Gökçem Çoban Kimdir? Gülcemal Dizisi Semra Karakterini Canlandıran Gökçem Çoban Hayatı

Gökçem Çoban, Gülcemal Semra rolüyle seyircinin ilgisini üzerine çekti. Yasemin Bulut Menajerlik ile çalışan Gökçem Çoban, daha öncesinde tv8’de yayınlanan Kadere Karşı dizisiyle dikkat çekmişti. 2022 sonbahar sezonunda yayınlanan Kadere Karşı dizisi Doğa karakterini canlandıran Gökçem Çoban bu dizinin final yapması sonrası bir süre ekranlardan uzak kaldı. Ancak FOX TV’de zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Gülcemal dizisiyle anlaşan Gökçem Çoban bu dizide Semra karakterini canlandıracak.

Gülcemal dizisi Semra kimdir?

Gökçem Çoban Hakkında Bilgiler

Dizi sektörünün yeni yüzü Gökçem Çoban, eğitimini İzmir Demokrasi Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sonrası Yasemin Bulut Menajerlik şirketiyle çalışan Gökçem Çoban sonrasında dizilerde yer almaya başlamıştır. Oyuncunun ilk televizyon dizisi deneyimi tv8 ekranlarında yayınlanan Kadere Karşı dizisiyle olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Doğa karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Gökçem Çoban, dizinin final yapmasının ardından MF yapım imzalı Gülcemal dizisiye el sıkışmıştır. Genç ve güzel oyuncu Gülcemal dizisi Semra karakteriyle ekran karşısına çıkacak. Haliyle birçok kişi Gökçem Çoban kimdir merak ediyor. Oyuncu henüz sektörün yeni yüzlerinden olduğu için Gökçem Çoban yaşı, boyu, kilosu hakkında bilgiler yok. Gökçem Çoban’ın sevgilisi var mı sorusu ise gizliliğini korumaktadır.

Gökçem Çoban Dizileri

Genç oyuncu Gökçem Çoban, Gülcemal dizisi Semra karakteriyle birçok seyircinin ilgisini çekmektedir. Genç oyuncu daha önce Kadere Karşı dizisinde rol almıştır. Gökçem Çoban’ın ilk sinema filmi deneyimi ise Ecinni 3 filmiyle olmuştur. Başka bir deyişle Gülcemal dizisinin Semra’sı Gökçem çoban henüz çok yeni bir oyuncudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz