Ana Sayfa Gülcemal Gülcemal Dizisi Gülcemal Kimdir? (Murat Ünalmış)

Gülcemal Dizisi Gülcemal Kimdir? (Murat Ünalmış)

Gülcemal Dizisi Gülcemal Kimdir
Gülcemal Dizisi Gülcemal Kimdir
Adı Soyadı:Murat Ünalmış
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:23 Nisan 1981
Aslen Nereli:Kayseri
Yaşı:42
Boyu:1.87
Burcu:Boğa
Kilosu:84
Rol Aldığı Yapımlar:Yer Gök Aşk, Bir Zamanlar Çukurova, Gülcemal vb.
İnstagram:@mrtunlms
Murat Ünalmış

Gülcemal dizisi Gülcemal kimdir? Eda Tezcan’ın yazdığı ve Yusuf Pirhasan’ın yönettiği Gülcemal dizisi yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Bununla birlikte seyirci dizinin başrolü Gülcemal kim epey merak edilyor. Dizide Gülcemal’in intikam yolculuğunda Deva ile karşılaşmasını ve ikilinin nefretli örülü ilişki dinamiğinin aşka dönüşmesini etkileyici bir dille anlatılacak. Gülcemal dizisinin başrolü ise Murat Ünalmış olmuştur. Murat Ünalmış diziye adını veren Gülcemal karakterine hayat verecektir. Peki Murat Ünalmış kimdir? Murat Ünalmış kaç yaşında, nereli, evli mi, çocuğu var mı? Murat Ünalmış daha önce hangi yapımlarda yer aldı?

Gülcemal dizisinin Gülcemal’i Murat Ünalmış Kimdir?

Gülcemal dizisinin Gülcemal’i Murat Ünalmış daha önce uzun ömürlü dizilerde başrolde yer almış bir isimdir. Seyircinin yakından tanıdığı Murat Ünalmış son olarak FOX TV’nin yeni dizisi ile el sıkıştı. Başarılı oyuncu Murat Ünalmış, Gülcemal dizisinde diziye adını veren karaktere hayat verecektir. Dizinin ana hikayesinde Murat Ünalmış’ın canlandıracağı Gülcemal karakteri annesi Zafer’in kiniyle büyümüştür. Haliyle intikam hırsıyla dolu olan Gülcemal, hırsını çıkarmaya çalışırken hiç hesapta olmayacak biçimde Deva ile karşılacaktır. Gülcemal dizisi Gülcemal rolüyle ekranlara dönen Murat Ünalmış dizideki rolü dışında özel hayatıyla da epey merak konusu olmuştur.

Gülcemal dizisi Gülcemal

Murat Ünalmış Kimdir?

Murat Ünalmış (Gülcemal) Kimdir? Oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren Murat Ünalmış 23 Nisan 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Kayseri doğumlu olan ünlü oyuncu Murat Ünalmış üniversiteyi Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde okumuştur. Murat Ünalmış bir dönem Yer Gök Aşk dizisindeki rol arkadaşı Birce Akalay ile evlenmiştir. Ancak ünlü oyuncu şu anda evli değildir ve çocuğu yoktur. Başarılı oyuncu Murat Ünalmış seyirci karşısına ilk olarak Sınırlı Aşk dizisiyle çıkmış ve sonrasında Kurşun Yarası,Şöhret, Sır Gibi dizilerde oynamıştır. Gülcemal dizisi Gülcemal karakterine hayat verecek olan Murat Ünalmış asıl popülaritesini Yer Gök Aşk dizisiyle elde etmiştir. Deneyimli oyuncu Murat Ünalmış, Gülcemal dizisinden önce popüler dizi Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Yaman karakterini canlandırmıştır.

Murat Ünalmış Rol Aldığı Diziler

  • Bir Zamanlar Çukurova – Demir Yaman
  • Deli Gönül – Mehmet Kadir Ölçek
  • Sevda Kuşun Kanadında – Arif Ünlü
  • İnadına Yaşamak – Ali Ayazlı
  • Yer Gök Aşk – Yusuf Hancıoğlu
  • Şöhret – Mert Erdem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz