Ana Sayfa Gülcemal Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir?

Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir?

Gülcemal Armağan (Gülcemal'in üvey kardeşi) kimdir? Samet Kaan Kuyucu
Adı Soyadı:Samet Kaan Kuyucu
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Gaziantep
Doğum Tarihi:1995
Yaşı:28
Boyu:
Kilosu:
Burcu:
Eğitim:Hacettepe Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Aşk 101, Yargı, Gülcemal vb.
İnstagram:@sametkaankuyucu

Gülcemal dizisi Armağan kimdir? FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal 6 Nisan 2023 tarihinde ekran hayatına başlayacak. Dizi ekranlara gelmeye hazırlanırken Gülcemal karakterleri hakkında sıkı bir araştırma süreci mevcut. Özellikle dizideki Gülcemal’in üvey kardeşi Armağan rolünü kimin oynadığı merak ediliyor. Dizide Armağan karakterini genç kuşağın öne çıkan isimlerinden Samet Kaan Kuyucu canlandırıyor. Daha öncesinde Yargı dizisinde Burak karakteriyle tanınan Samet Kaan Kuyucu’nun yeni dizisinde canlandıracağı rol merak konusu oldu. Peki Samet Kaan Kuyucu kimdir? Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, boyu, kilosu, sevgilisi, dizileri neler? Bu yazımızda genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu hayatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Samet Kaan Kuyucu Kimdir?

Samet Kaan Kuyucu 1995 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Son olarak yer aldığı Yargı dizisinde 2. sezonda Burak karakteriyle diziye dahil olmuştur. Bununla birlikte tanınırlığını arttıran Samet Kaan Kuyucu, Yargı dizisinden ayrıldıktan sonra Gülcemal dizisiyle anlaşmıştır. Genç oyuncu Gülcemal dizisi Armağan rolüyle Gülcemal’in üvey kardeşi olarak ekran karşısına çıkacaktır. Zafer karakterinin diğer evliliğinden olan Armağan tekerlekli sandalyeye bağımlı bir gençtir. Öte yandan Zafer Armağan’ın üstüne diğer çocuklarından daha fazla titremektedir.

Gülcemal dizisi Armağan kimdir?

Samet Kaan Kuyucu Hayatı

Genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu 1995 doğumlu olup 28 yaşındadır. Üniversite eğitimi için Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesini tercih eden Samet Kuyucu, sonrasında Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarına yatay geçiş yapmıştır. Samet Kaan Kuyucu özel hayatında bekardır ve Bilge Aydoğmuş ile devam eden bir ilişkisi vardır. Başka bir deyişle Samet Kaan Kuyucu sevgilisi Bilge Aydoğmuş’tur.

Gülcemal Dizisi Armağan Kimdir? Samet Kaan Kuyucu Yer Aldığı Yapımlar

Üniversite eğitimi sonrası ilk olarak 2018 yılında Çarpışma dizisiyle ekran hayatına başlayan Samet Kaan Kuyucu, halihazırda Gülcemal dizisinde yer alacaktır. Son olarak Yargı dizisinde yer alan Samet Kaan Kuyucu, yaz sezonunda Ah Nerede dizisinde oynamıştır. Genç oyuncu 2020 yılında vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever filminde Burak karakterini canlandırmıştır. Samet Kaan Kuyucu, aynı sene Netflix yapımı Aşk 101 dizisinde Burak karakterini canlandırmıştır. Gülcemal Armağan karakteriyle seyircinin ilgisini çeken Samet Kaan Kuyucu, blutv yapımı Alef dizisindeki Ahmet rolüyle de tanınmaktadır.

Samet Kaan Kuyucu Dizileri

  • Gülcemal – Armağan
  • Yargı – Burak
  • Ah Nerede – Cenker
  • Baba
  • Çember
  • Öğrenci Evi – Arda
  • Alef – Ahmet
  • Aşk 101 – Burak
  • Çarpışma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz