Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Sefer Kimdir? (Ejder Özkarslıgil)

Fedakar Sefer Kimdir? (Ejder Özkarslıgil)

Fedakar Sefer Kimdir
Fedakar Sefer Kimdir

Adı Soyadı:Ejder Özkarslıgil
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:17 Şubat 1995
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:28
Boyu:1.79
Kilosu:80
Burcu:Kova
Rol Aldığı Yapımlar:Yemin, Kırmızı Oda, Savaşçı vb.
İnstagram:@ejderozkarsligil

Fedakar Sefer kimdir? Kanal 7’nin yayın hayatına yeni başlayan dizisi Fedakar dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Sefer oldu. Dizide ablasıyla yaşayan ve üniversiteye hazırlanan gencin hayatı dizideki Tarık karakterinin ölümüyle alt üst olmuştur. Dizi 18 Mart 2023 cumartesi akşamı Kanal 7’de yayın hayatına başladığı an birçok kişi diziyle ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Dizinin öne çıkan ve hikayeyi şekillendiren karakterlerinden biri olan Sefer’i genç oyuncu Ejder Özkarlıgil oynuyor. Peki Ejder Özkarslıgil kim? Ejder Özkarslıgil kaç yaşında? Ejder Özkarslıgil hangi yapımlarda rol aldı?

Fedakar Sefer Kimdir?

Fedakar Sefer karakteri dizinin hikayesinin şekillenmesinde oldukça etkili. Ablası Elif’le yaşayan ve kardeşleri Narin’in ölümüyle birlikte ablasının üstüne titrediği biri olan Sefer üniversiteye hazırlanmaktadır. Ancak dizinin öne çıkan karakterlerinden biri olan Tarık’ın ablası Yeşim’in ölümüyle birlikte Sefer ve ablası Elif’in hayatı tamamen değişecektir. Dizide şüpheler Ejder Özkarslıgil’in hayat verdiği Sefer’in üzerindedir. Haliyle karakter dizinin gidişatını belirleyen bir etkiye sahiptir.

Ejder Özkarslıgil Kimdir?
Ejder Özkarslıgil Kimdir?

Ejder Özkarslıgil Kimdir? Daha önce hangi yapımlarda rol aldı?

Fedakar Sefer kimdir? (Ejder Özkarslıgil) Bu soruyu kurgusal dünyaya göre yanıtladık. Biraz da Sefer’e hayat veren Ejder Özkarlıgil’in kişisel yaşamından bahsedelim. 17 Şubat 1995 tarihinde dünyaya gelen Ejder Özkarslıgil, 28 yaşındadır. Ejder Özkarslıgil’in burcu Kova’dır. Profesyonel yaşantısına genç yaşlarda başlayan oyuncu farklı projelerde oynayarak adından söz ettirmiştir. 2018’de Show Tv’de yayınlanan Gülperi dizisiyle TV dünyasına adım atan genç oyuncu, daha sonrasında birçok önemli yapımda oynamıştır. Ejder Özkarslıgil yakın zamanda yine Kanal 7’de ekrana gelen popüler dizi Yemin’de Ozan karakterini oynamıştır.  Oyuncu halihazırda Kanal 7’nin dikkat çeken dizisi Fedakar dizisinde Sefer karakterini oynamaktadır. Kırmızı Oda, Savaşçı gibi reyting rekorları kıran dizilerde önemli rolleri olan Ejder Özkarslıgil, sinemada Üç Harfliler: Adak gibi filminde rol almıştır. Kısacası Ejder Özkarslıgil oyunculuğa başladığı ilk günden beri aktif olarak sinema ve televizyon sektöründe görünürdür.

Ejder Özkarslıgil rol aldığı yapımlar nelerdir?

  • Fedakar (Sefer)
  • Yemin (Ozan)
  • Kırmızı Oda (İrfan)
  • Savaşçı (Adem)
  • Üç Harfliler: Adak (Salih)
  • Gülperi (Salih)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz