Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Nuriye Kimdir? (Özgür Yelaldı)

Fedakar Nuriye Kimdir? (Özgür Yelaldı)

Fedakar Nuriye Kimdir
Fedakar Nuriye Kimdir
Adı Soyadı:Özgür Yelaldı
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İzmir
Doğum Tarihi:1971
Yaşı:52
Mesleği:Oyuncu
Boyu:1.68
Kilosu:
Burcu:Balık
Rol Aldığı Yapımlar:Gülizar, Yeşil Deniz, Fedakar vb
İnstagram:@ozgur_yelaldi


Fedakar Nuriye kimdir? Fedakar dizisi ilk bölümüyle seyircinin ilgisini üzerine çekti. 18 Mart 2023 tarihinde Kanal 7’de yayın hayatına başlayan dizinin tüm karakterleri hakkında yoğun araştırmalar mevcut. Dizide Nuriye rolüne hayat veren Özgür Yelaldı ise dizinin en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Peki Özgür Yelaldı kim? Özgür Yelaldı kaç yaşında? Fedakar dizisinin Nuriye’si Özgür Yelaldı daha önce hangi dizilerde oynamıştır?

Fedakar Nuriye Kim? Fedakar Nuriye’yi Kim Oynuyor?

Fedakar Nuriye Kanal 7’nin yeni dizisinde Özgür Yelaldı’nın hayat verdiği karakterdir. Haftasonları yayınlanacak dizinin tüm oyuncuları şimdiden seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Bunlardan biri olan Nuriye karakterini ise Özgür Yelaldı oynamaktadır. Özgür Yelaldı, 1971 doğumlu olup şu anda 42 yaşındadır. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu olan oyuncu, meslek hayatına başladığı ilk günden beri aktif olarak çalışmaktadır. Birçok tiyatro oyununda oynayan oyuncu, televizyonda az da olsa birkaç yapımda yer almıştır. Televizyon izleyicisinin pek aşina olmadığı isim, daha önce Büşra Pekin ve Murat Boz gibi isimlerle birlikte Hadi İnşallah filminde rol almıştır.

Fedakar Nuriye Kimdir?
Fedakar Nuriye Kimdir?

Özgür Yelaldı Kimdir? Kaç Yaşında, Evli Mi, Boyu Kaç?

Kanal 7’nin Süreç Film imzalı dizisi Fedakar dizisinde rol alan oyuncu Özgür Yelaldı, 1971 doğumludur. 42 yaşında olan oyuncu, birçok farklı projede oynamıştır. 1.68 boyunda olan Fedakar Nuriye rol aldığı yapımlarda önemli rollerle izleyici karşısına çıkmıştır. Fedakar’ın Nuriye’si gerçek hayatta evlidir ve iki kızı vardır. Dizide mutfaktan sorumlu olan ve konaktaki herkesle ilgili bildiği sırlar olan Nuriye ile kilit rollerden birini oynayan Özgür Yelaldı, Fedakar’ın öne çıkan isimlerinden biridir.

Özgür Yelaldı hangi dizilerde oynamıştır?

Özgür Yelaldı son olarak hayat verdiği Fedakar dizisindeki Nuriye rolüyle seyircinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Dizinin ana kadrosunda olan Özgür Yelaldı, öncesinde birçok projede rol almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olduktan sonra bir süre özel sektörde çalışan tecrübeli oyuncu, daha sonrasında mezun olduğu dalda ilerleyerek oyunculuğa başlamıştır. Fedakar Nuriye (Özgür Yelaldı) şu yapımlarda yer almıştır:

  • Fedakar (Kanal 7)
  • Gülizar (Kanal D)
  • Yeşil Deniz (TRT 1)
  • Hadi İnşallah (sinema filmi)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz